Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Marković i Ude zlatni, Seligman brončani na Grand prix Osijek Žito Challenge Cupu [subota, dan #3] [rezultati]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65705
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2014. 20:57 
Naslov:  [FOTO] Marković i Ude zlatni, Seligman brončani na Grand prix Osijek Žito Challenge Cupu [subota, da
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvoga dana gimnastičkog Grand prix Žito Challenge cupa u Osijeku Hrvatska je osvojila tri medalje. Zlatne medalje pripale su Tomislavu Markoviću (parter) i Filipu Udeu (konj s hvataljkama). Na pobjedničkom postolju bio je i Robert Seligman, koji je na konju s hvataljkama završio na trećem mjestu. U ženskoj konkurenciji, Ana Đerek na preskoku zauzela je peto mjesto.

Kako je bilo pogledajte u galeriji fotografija...

Galerija 031: Grand prix Osijek Žito - finale [subota, dan #3]
[Foto: Dino Spaić][26.04.2014. SD Gradski vrt]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Tomislav Marković:
- Ovim nastupom napunio sam se samopouzdanjem bez obzira na ozljedu. Palac nakon skidanja bandaže boli, ali do Europskog prvenstva valjda ću se oporaviti i biti bolje. Bolje sam odradio nego li u kvalifikacijama, premda mislim kako su u kvalifikacijama suci bili stroži. Pokazalo se da mi nastup u Osijeku pred svojim navijačima uvijek odgovara. I ovu pobjedu posvećujem njima.

Filip Ude:
- Ostvarila mi se još jedan želja. Želja, ne san. Nikada ranije nisam pobijedio na konju s hvataljkama u Svjetskom kupu. Evo dogodilo se to u Osijeku, pred domaćom publikom. Ovo je definitivno bila odlična najava za Europsko prvenstvo. Također sigurno mogu bolje i na parteru (bio je sedmi u finalu nap.a), gdje očito još uvijek nije vježba još sjela. Ali, do Europskog prvenstva sigurno je moram poboljšati.

Robert Seligman:
- Ude je odlično odradio i njegova pobjeda je zaslužena, a ja i Busnari smo bili tu negdje. Odlučivale su nijanse. Stvarno je i ovo pokazatelj kako imam odličan početak sezone. Moram priznati kako se prije Europskog prvenstva malo i pribojavam, jer nakon uspona moraju postojati i padovi. No, vjerujem da ću u Sofiji ipak biti u top formi. Danas sam inače se bolje osjećao nego li u kvalifikacijama kada sam bio puno nervozniji. Naime, zadnje dvije godine nisam ušao u finale, pa sam želio barem nastupiti u finalu. Uz to, u Osijeku uvijek osjećam određeni pritisak jer naši navijači imaju posljednjih šest godina vidjeti što to mi radimo 20 i nešto godina naših života.

Ana Đerek:
- Ovo nisam planirala. Niti medalju u Ljubljani na Svjetskom kupu pa niti plasman u finalu u Osijeku. Lijepo je uopće bilo nastupati s europskim i svjetskim prvakinjama pored Švicarke Giulie Steingruber, koja mi je idol. Super je ovo sezona do kraja još idem na Europsko prvenstvo u Sofiju, moje prvo seniorsko Europsko prvenstvo i Svjetski kup u Portugalu. Ali, već dosad je bilo sjajno.

Rezultati:

Muškarci:


Žene:




Pročitajte i...
[FOTO] Ude, Seligman, Marković i Đerek u finalu Grand prix Osijek Žito Challenge Cupa [četvrtak, dan #1] [rezultati]

Najava 031: Svjetski kup u gimnastici "Grand prix Osijek Žito Challenge Cup" [2014.] [program]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: