Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Namaz od oraha i krem sira

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2014. 9:54 
Naslov:  Namaz od oraha i krem sira
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sličan namaz sam prvi puta probala prije par godina za doček Nove godine u kafiću moje prijateljice. Taj dan su se za grickalice i zakusku pobrinuli kuhari Marija i Dean, oni su zaslužni za ovaj moj recept. Nikada ne bih pomislila da orasi i sir idu zajedno ali idu i to još kako, mljac!



Namaz od oraha i krem sira
Trajanje pripreme;15 minuta

Potrebno:
- 1 žlica krem sira
- 1 žlica kiselog vrhnja
- 1 žlica nasjeckanih oraha
- list svježeg peršina
- sol
- papar
- 1 žličica bučinog ulja
- 2 kriške kruha



Priprema:
Svaku krišku kruha prerežite na pola da dobijete 4 kriške. Kruh malo popecite na tavici dok ne dobiju boju.

Za namaz isjeckajte orahe na krupnije,dodajte im krem sir,vrhnje,nasjeckani peršin,sol,papar i bučino ulje i sve lagano izmješajte.

Namazom premažite prepečenac ,od gore pospite sjeckanim orasima i ukrasite listom svježeg peršina.



Uživajte u ovom obroku za doručak,večeru ili iznenadite svoje goste.

Pozdrave vam šalje Nina iz kuhinje ispod duge


Kao malena sam maštala o svojoj obitelji, djeci, kuhanju ručka, pečenim mirisnim kolačićima, igram. Majka sam dragoj djeci Lorni i Lucianu, žena svom najboljem prijatelju Klaudiu, gazdarica maloj gospođici Mrvici, prijateljica najboljim prijateljicama/ma svijeta, sanjar ostvarivih snova sa vagonom novoprimljenih ideja…

Volim djecu, ljude, igru, sunce, kišu, snijeg…volim ljubav, život… VOLIM…..kuhanje i serviranje….
Iz ljubavi sam zatrpala laptop i mobitel fotkama pripreme hrane i serviranim jelima. Moram to negdje pohraniti, a onda pomislih da to sve podijelim s vama. Vođena ljubavlju, bojama, okusima i mirisima pokrenula sam blog http://kuhinjaispodduge.wordpress.com/
Blogić služi onima koji obožavaju kuhati, razmjenjivati recepte i onima koji će to tek zavoljeti. Pomoći će onima koji se žele hraniti na zdrav način ili isprobati nešto novo, originalno, možda napraviti neki stari recept, još od moje bake ili kušati slavonske specijalitete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: