Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tražim zubara???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sandy25
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2006. 10:57 
Naslov: Beark ! Tražim zubara???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tražim dobru zubaricu. Znate li koju?
Godinama nisam išla kod zubara jel se užasno bojim. No krajnje je vrijeme jer ću ostati bez zuba. Sve me potrefilo, paradentoza, izbacio mi se zub tako da ću vjerojatno nositi i protezu. Užasno se bojim boli. Pomagaj te Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2006. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja preporuka ti je zubarica na sjenjaku madyar tamo u onoj visokoj zgradi kod pruge ja sam tamo stari je tamo stara je tamo i susjeda i njena familija je ta. zubarka super radi svoj poso. i sve okej kod nje. još ima haj teh opremljenu ordinaciju i svaka joj čast. moja stara isto ima paranoju od zubara i ona je kod nje isto

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2006. 13:21 
Naslov: Beark ! Re: Tražim zubara???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sandy25 je napisao/la (Pogledaj post): › Tražim dobru zubaricu. Znate li koju?
Godinama nisam išla kod zubara jel se užasno bojim. No krajnje je vrijeme jer ću ostati bez zuba. Sve me potrefilo, paradentoza, izbacio mi se zub tako da ću vjerojatno nositi i protezu. Užasno se bojim boli. Pomagaj te Crying or Very sad

Prpić u Reisnerovoj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2010. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
moja preporuka ti je zubarica na sjenjaku madyar tamo u onoj visokoj zgradi kod pruge ja sam tamo stari je tamo stara je tamo i susjeda i njena familija je ta. zubarka super radi svoj poso. i sve okej kod nje. još ima haj teh opremljenu ordinaciju i svaka joj čast. moja stara isto ima paranoju od zubara i ona je kod nje isto


a jel znaš po mogućnosti, premda to malo zubara hoće, koliko ona često naručuje, odnosno postoji li mogućnost da me naruči npr. jedanput tjedno, bez dodatnog plačanja?

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: