Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjedočio prevareni Lukić [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2014. 15:52 
Naslov:  Svjedočio prevareni Lukić [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na osječkom Županijskom sudu nastavljeno je suđenje Ani i Zlatku Maksimoviću. Podsjetimo, USKOK Maksimovića tereti da je, kao predsjednik Županijske skupštine od listopada 2009. do sredine siječnja 2011., u Osijeku, posredstvom supruge Ane, pristao za četiri tisuće eura zaposliti njezinu rođakinju Danielu Tesz. Na današnjem ročištu od pozvanih svjedoka pojavio se samo Borislav Lukić, koji je kao svjedok obrane govorio o Danijeli Tesz s kojom je kratko vrijeme bio u vezi. Kako bi joj pomogao oko financijskih poteškoća pristao je na svoj stan prebaciti hipoteku da bi ona svoj mogla prodati i zatvoriti dugovanja. Iako je ona stan prodala, Lukiću njegovih 40-tak tisuća eura do danas nije vratila. Na suđenju se moglo čuti kako Lukić nije jedini kojem Daniela Tesz duguje novac. Suđenje se nastavlja u travnju kada bi trebala svjedočiti Zdenka Tesz, sestra optužene Ane.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Veleposlanik Japana u Osijeku
- rekonstrukcija šetališta


Osječka televizija - Vijesti, 17.03.2014.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2014. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo meni uopće ne sliči suđenju za primanje mita, već na iznošenje prljavog veša.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2014. 5:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je ovdje prica malo dublja. Sahovskim rijecnikom radi se o zrtvi konja za Partiju.
Maksimovic je naivno vjerovao kolegi Sisljagicu no zbog zamaglivanja nekih drugih visljih ciljeva i muljaza pretvorio se od uglednika u zrtvu. A bilo ga je lako zrtvovati jer je bio partijski konvertit.
Da li je uopce dokazano da ej Maksimovic primio 4000 eura ili se prezaduzena Tezs dala prodati za nagradu koju bi joj morao " vratiti" bracni par Maksimovic.
A svjedok Lukic je zapravo u biti prava zrtva no tako prodju manje vise svi koji se zaljube kao tetrijebi pod starije dane.
Usla krv iz gornje u donju glavu, kada se vratila vec je bilo prekasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: