Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Županijski Zavod za hitnu medicinu dobio šest novih vozila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2014. 8:43 
Naslov:  Županijski Zavod za hitnu medicinu dobio šest novih vozila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zavod za hitnu medicinu Osječko - baranjske županije jučer je dobio vrijednu donaciju - šest novih suvremenih vozila u čiju je nabavku Županija uložila 1.730.000 kuna.

Vozila su, u odnosu na prethodna, tehnološki naprednija. Kvalitetno su opremljena, imaju dva nosila tako da istovremeno mogu voziti dva ležeća pacijenta, odnosno jednog ležećeg i pet sjedećih pacijenata, zatim omekšani ovjes tako da prilikom vožnje pacijenti mogu stabilnije ležati i cjelokupnu medicinsku opremu koja tijekom prijevoza može biti potrebna za pružanje pomoći. Vozila također imaju neovisni sustav grijanja prostora za pacijente tako da im u svakom trenutku bude toplo bez obzira je li vozilo u pokretu ili ne.

Donacija je dobro došla Zavodu obzirom da Služba hitne medicinske pomoći u voznom parku ima 55 vozila prosječne starosti 3 godine za vozila hitne, odnosno 6 godina za vozila saniteta. Obnova voznog parka nastavlja se i u 2014. godini jer Županija planira nabavku 9 novih vozila za Hitnu medicinu. Ukupna vrijednost te investicije je 2 milijuna i 300.000 kuna.









Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Radio Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osijek u <3
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2014. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko cu morat platit ako me udari moždani ili tako nešto da dođu i spase mi život?

_________________
http://www.thevenusproject.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
a_reel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2014. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek u <3 je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko cu morat platit ako me udari moždani ili tako nešto da dođu i spase mi život?


... samo Bog i Linić znaju... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2014. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek u <3 je napisao/la: ›
Koliko cu morat platit ako me udari moždani ili tako nešto da dođu i spase mi život?

ako plaćaš dopunsko možda i dođu Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.03.2014. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dodju uvijek ... na nesrecu sam dosta puta morao zvati hitnu ... i nikada nisam cekao predugo, nikada me nisu odbili.

jedino sto meni nije jasno ... ako je zupanija kupila ta vozila ... kako se radi o donaciji ? ... nisu li ta vozila kupili porezni obveznici ? ... ili je zupanija na kladari nesto dobila, pa onda donirala ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2014. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
dodju uvijek ... na nesrecu sam dosta puta morao zvati hitnu ... i nikada nisam cekao predugo, nikada me nisu odbili.

jedino sto meni nije jasno ... ako je zupanija kupila ta vozila ... kako se radi o donaciji ? ... nisu li ta vozila kupili porezni obveznici ? ... ili je zupanija na kladari nesto dobila, pa onda donirala ?

Pa županija je donirala iz naših džepova Smile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.03.2014. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
dodju uvijek ... na nesrecu sam dosta puta morao zvati hitnu ... i nikada nisam cekao predugo, nikada me nisu odbili.

jedino sto meni nije jasno ... ako je zupanija kupila ta vozila ... kako se radi o donaciji ? ... nisu li ta vozila kupili porezni obveznici ? ... ili je zupanija na kladari nesto dobila, pa onda donirala ?

Pa županija je donirala iz naših džepova Smile


kako plemenito ... sav sam se raznjezio njihovom dobrotom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: