Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sviranje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
naravno...sjetit ćemo se mi svih vas kada budete kupovali naše cd-e i vrištali u publici...hehe Laughing

Ja mislim da bih kao kum trebao uživati ipak nekakav poseban tretman u vidu raznoraznih donacija glazbenih instrumenata ili možda postotka glede mog žiro računa Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › naravno...sjetit ćemo se mi svih vas kada budete kupovali naše cd-e i vrištali u publici...hehe Laughing


A mozda da bacate grudnjake u publike, kao kontraefekt Groupiesicama sto ih iz prvih redova bacaju bendovima...
To mi je prejako bilo u satoru...Mi dodjemo na stage na tonsku, kada ono u kutu stagea crveni grudnjak...Dan prije nas su bili Justin's Johnsoni, na njima se ne sjecam grudnjaka, izgleda da je to ostalo od Wasteda/Divljih Jagoda...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2006. 19:37 
Naslov:  Re: Sviranje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahaah aj da se javi i druga2 članica benda" Wink zečica ugovara sve to a bubnjarka,bassistica niko poojma nema za to...e zeko zeko... osijek031.com smile Very Happy
pa uglavnom hmmm ljudi ovdje shvaćaju da je to šala...jel da?? Wink osijek031.com smile
osijek031.com smile eee svašta nema me 24 sata i odmah se šire krive informacije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2006. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakva šala...ne znam ja sheila o čemu ti to? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2006. 21:00 
Naslov:  Re: Sviranje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e hani bani... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
ahaah aj da se javi i druga2 članica benda" Wink zečica ugovara sve to a bubnjarka,bassistica niko poojma nema za to...e zeko zeko... osijek031.com smile Very Happy

a onda meni prodaje priče da ste sve ravnopravne, nitko nije glavni i tako nešto... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2006. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ravnopravne smo...ne znam o čemu ona to Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2006. 9:18 
Naslov:  Re: Sviranje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je je ja pojma nemam o čemu ja to osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile hehe...ja sam odlučila ipak vrijeme provoditi malo drugačije...ah odustajem od slave osijek031.com smile sviram samo za svoju dušu...jer je bolje za vas da ne sviram javno Wink

zeko je napisao/la: ›
pa ravnopravne smo...ne znam o čemu ona to Very Happy


joj joj zečice moja e kad ti doleti palica ili bass osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2006. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
ahaah aj da se javi i druga2 članica benda" Wink zečica ugovara sve to a bubnjarka,bassistica niko poojma nema za to...e zeko zeko...

Šmrc.. znači ništa od postotka....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: