Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanka Ena na blagoslov u Vatikan nosi otiske dječjih dlanova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66063
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2014. 10:08 
Naslov:  Osječanka Ena na blagoslov u Vatikan nosi otiske dječjih dlanova
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanka Ena Šarac, koju će u privatnu audijenciju primiti papa Franjo na prvi dan proljeća, želi pozvati Svetog oca u Hrvatsku, ali mu i odnijeti što više otisaka dječjih dlanova na blagoslov.

- Dragi moji anđeli, imam jednu želju... željela bih da svoju dječicu zamolite da na jedan papir stave otisak svoje ručice, napišu svoje ime i pozovu Papu zajedno sa mnom da posjeti Hrvatsku ... sve papire bih skupila u kutiju i dala mu kao poklon od svih nas, da vidi koliko ga volimo i želimo da nas sve blagoslovi - napisala je na Facebooku mlada Osječanka Ena Šarac. Navela je i adresu (Učka 6, Osijek) na koju se mogu dostaviti papiri s otiscima dječjih dlanova i porukama za papu Franju.

Enini brojni prijatelji zamolili su papu Franju da ispuni Eninu veliku želju da se s njim susretne, a nedavno je vatikanski protokol službeno javio i termin susreta- 21. ožujka u 7 sati i to u privatnoj rezidenciji u Domu Svete Marte u Vatikanu. Ena će na put krenuti s majkom Biserkom, a želi i pozvati Svetog oca da posjeti Hrvatsku.

Ena Šarac poznata je u hrvatskoj javnosti kao djevojka koja je od 11. godine vodila tešku borbu protiv opake bolesti- tumora na mozgu. Nakon niza operacija u inozemstvu, prikupljanja humanitarne pomoći, ali i podjele novca s drugom oboljelom djecom te teškog i mukotrpnog liječenja koje još uvijek traje, Ena je uspjela završiti srednju školu te proslaviti 19. rođendan. Priča osječke heroine, kako ju neki često nazivaju, očito je impresionirala i papu Franju koji joj je odlučio ispuniti jednu od najvećih želja.





Tekst i foto: Davor Lončarić/Radio Osijek


Zadnja promjena: Redakcija 031; 20.02.2014. 12:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2014. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da papa i bog su joj i do sad pomogli...

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.02.2014. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › da papa i bog su joj i do sad pomogli...


yep, i ja mislim da je pogrijesila adresu Sad osim ako joj papa i bog nisu dali novce za lijecenje i nisu osobno bili prisutni i asistirali pri svim operacijama koje je imala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2014. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast ljudima koji jos uvijek imaju nadu i vjere u neke institucije....

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: