Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaklada Slagalica raspisala natječaj za filantropa godine Osječko-baranjske županije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2014. 20:37 
Naslov:  Zaklada Slagalica raspisala natječaj za filantropa godine Osječko-baranjske županije
24.02.2014. 20:37
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaklada Slagalica uz podršku HGK Županijske komore Osijek, HOK Obrtničke komore Osječko-baranjske županije te Zaklade Charles Stewart Mott, objavila je danas natječaj za drugu godišnju Nagradu Johann Kohlhoffer za filantropa godine Osječko-baranjske županije za poslovne subjekte koji su tijekom 2013. godine na najdjelotvorniji način podržali neprofitne akcije ili organizacije od općeg dobra i interesa.

Svrha ove Nagrade je prepoznati i javno istaknuti tvrtke i obrtnike koji svojom materijalnom i financijskom podrškom daju najbolji primjer drugima i postavljaju standarde kojima bi trebalo težiti u svijetu odgovornog poslovanja.

Za Nagradu se mogu nominirati:
• domaće i strane tvrtke,
• ogranci stranih tvrtki koje posluju na području Republike Hrvatske,
• privatne male i srednje tvrtke,
• javna i državna trgovačka društva,
• obrtnici, te
• korporativni fondovi i zaklade
koji su tijekom 2013. godine podržali neku društvenu ili neprofitnu akciju ili organizaciju na području Osječko-baranjske županije.

Svoje kandidate za nagrade mogu nominirati: zainteresirani građani, neprofitne organizacije, mediji, PR agencije, marketinške agencije, kao i same tvrtke i obrtnici.
Nagrada se dodjeljuje u dvije kategorije:
• za tvrtke
• za obrtnike

Tvrtka/obrt može biti nominirana za aktivnosti provedene u razdoblju od 1.siječnja do 31. prosinca 2013. godine.

Natječaj za prikupljanje nominacija je otvoren do 24. veljače 2014.








Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2014. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
...za poslovne subjekte koji su tijekom 2013. godine na najdjelotvorniji način podržali neprofitne akcije ili organizacije od općeg dobra i interesa...

Svrha ove Nagrade je prepoznati i javno istaknuti tvrtke i obrtnike koji svojom materijalnom i financijskom podrškom daju najbolji primjer drugima i postavljaju standarde kojima bi trebalo težiti u svijetu odgovornog poslovanja.

jebiga, ja ovo ne razumijem. Ako imam firmu i pomažem razne akcije za nemoćne, siromašne, djecu, bolesne itd. i sad bi ja trebao da se prijavim na natječaj sa dokumentacijom da sam ja to učinio. Pa tko tu koga jebe.

Umjesto da vodite evidenciju, ako vam je baš stalo do filantropa u OBŽ, vi tražite od ljudi da vam dostave dokumentaciju da su oni to učinili, to mogu biti samo LICEMJERI.

Vlastiti primjer:

Svjedoci smo raznih humanitarnih akcija gdje nas pozivaju na zvanje raznih telefona ili uplate novčanih sredstava preko banaka. Kad god sam bio u mogućnosti, uplatio sam preko banke ili zvao telefone.

A šta bi ja sad trebao? Skupljati te uplatnice ili račune tel. usluga i mahati pred nosom ljudima i vikati ja sam filantrop. To bi od mene kao čovjeka bilo i više nego LICEMJERSKI.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2014. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
...za poslovne subjekte koji su tijekom 2013. godine na najdjelotvorniji način podržali neprofitne akcije ili organizacije od općeg dobra i interesa...

Svrha ove Nagrade je prepoznati i javno istaknuti tvrtke i obrtnike koji svojom materijalnom i financijskom podrškom daju najbolji primjer drugima i postavljaju standarde kojima bi trebalo težiti u svijetu odgovornog poslovanja.

jebiga, ja ovo ne razumijem. Ako imam firmu i pomažem razne akcije za nemoćne, siromašne, djecu, bolesne itd. i sad bi ja trebao da se prijavim na natječaj sa dokumentacijom da sam ja to učinio. Pa tko tu koga jebe.

Umjesto da vodite evidenciju, ako vam je baš stalo do filantropa u OBŽ, vi tražite od ljudi da vam dostave dokumentaciju da su oni to učinili, to mogu biti samo LICEMJERI.

Vlastiti primjer:

Svjedoci smo raznih humanitarnih akcija gdje nas pozivaju na zvanje raznih telefona ili uplate novčanih sredstava preko banaka. Kad god sam bio u mogućnosti, uplatio sam preko banke ili zvao telefone.

A šta bi ja sad trebao? Skupljati te uplatnice ili račune tel. usluga i mahati pred nosom ljudima i vikati ja sam filantrop. To bi od mene kao čovjeka bilo i više nego LICEMJERSKI.

Hm, slažem se.
Lani je nagradu dobila Hypo banka. Kao što je rekao netko u komentarima- tragikomično.
Hypo Banka nagrađena prvom godišnjom nagradom Johann Kohlhoffer

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: