Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MHDZ Osijek: "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65805
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2014. 10:40 
Naslov:  MHDZ Osijek: "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na današnji dan, s početkom u 10:00 h u stranačkim prostorijama, predsjednik Mladeži GO HDZ-a Osijek gospodin Ivan Radić održao je press konferenciju na temu "Besplatna priprema maturanata za državnu maturu". Naime, nastavljajući tradiciju prethodnih godina, ponukani uspjehom koji je ista doživjela, Mladež je ponovno odlučila sve zainteresirane osječke maturantice i maturante pozvati na besplatne pripreme za maturu.

- Zadovoljstvo mi je istaknuti da je prošlogodišnji izuzetno veliki odaziv rezultirao jednako tako velikom prolaznošću na državnoj maturi. Ohrabreni prošlogodišnjim uspjehom, odlučili smo se za isti recept i ove godine - istaknuo je Radić naglasivši kako će pripreme provoditi mladi i školovani ljudi iz redova Mladeži.

Za sve zainteresirane važno je napomenuti kako će se prijave vršiti od utorka, 21. siječnja do ponedjeljka 27. dana istog mjeseca svakim radnim danom od 9:00 do 14:00 h u prostorijama stranke na adresi Lučki prilaz 2 ili putem telefonskog broja 031/250-350. Svi zainteresirani mole se da se prijave što prije zbog ograničenog broja mjesta stoga će ista biti dodijeljena po principu brzine prijave odnosno tko prvi, njegovo mjesto.

- Mladež HDZ-a grada Osijeka svjesna je kako je ulaganje u mlade ulaganje u budućnost, a ulaganje u znanje temelj je svakog napretka - poentirao je Radić uvjeren kako će i ova akcija, prema dosadašnjim iskustvima, ponovno pasti na plodno tlo.



Tekst: Mladež HDZ-a Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvale vrijedna inicijativa.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aleksandarveliki926
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2014. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast, u ova teska vremena ovo je super stvar za maturante,a ujedno i velika usteda za roditelje, bravo !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
netko bitan
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2014. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka ušteda za građanski džep u ovo tmurno doba dobro dođe, uistinu hvale vrijedna akcija!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NeptunOsijek
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2014. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prenositi znanje na druge je jedna od najvrijednijih ljudskih osobina, još k tome i besplatno. Bravo za mlade, većina starijih bih mogla nešto naučiti iz ovoga!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2014. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auh, kol'ko stranačkih vojnika.....ili mi se samo priviđa da se ovi naši članovi foruma javljaju samo po službenoj dužnosti??????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
auh, kol'ko stranačkih vojnika.....ili mi se samo priviđa da se ovi naši članovi foruma javljaju samo po službenoj dužnosti??????

al najviše volim ove novopridružene Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.01.2014. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi smo nekad bili novi Smile pitanje je koliko ce se zadrzati.

Pohvala za akciju, treba takvih akcija, ovo je barem jedan nacin na koji stranke rade za narod. Pogotovo kad je ovo godina kad nema bitnih izbora.

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2014. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...akcija kao takva je sjajna i to podržavam.....no, obzirom da smatram da je ista napravljena u svrhu političkog promicanja stranke, ne mogu ne biti zlobna, bezobrazna i sve to što ide uz politiku......
...nadalje, nisu u pitanju toliko "novopridošli" članovi, već koliko su aktivni na pojedinim temama....samo, nikako mi nije jasno: zar ne vide da su pretragično smiješni.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.01.2014. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali onda ispada da stranke nista ne bi trebale raditi, jer nista ne rade iz dobrote svoga srca.

Ovakve akcije su odlicne jer svima koriste, i koja god stranka ima mogucnosti trebala bi ih organizirati.

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jurica_os
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2014. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prosao sam proslogodisnju maturu koju su isto ovi decki organizirali, ako se dobro sjecam. Super je bilo, mladi predavaci i dobra ekipa pomogla je da dobro prodjem maturu, a roditeljima nisam uzeo ni kinte. Odlicna stvar za maturante, nemojte trositi novce kada su ovakve pripreme jednako dobre!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kmaric719
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2014. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijavljeno Smile Hvala vam još jednom u moje ime i u ime mojih roditelja. Nadam se da će i ova godina biti uspješna a ja ću se potrudit da zadržite odličnu prolaznost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2014. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji će nam kuac redovito školovanje ako su potrebne ovakve akcije.
Vidim svi se razmeću ovim akcijama. Da su te lopovske stranke na nacionalnoj razini sustav školovanja napravile kako treba, ovakve akcije bi bile suvišne.
Sada ispada da ono što su tragikomično loše napravili ministri obrazovanja HDZ-a ili SDP- trebaju popravljat njihova mladunčad po terenu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2014. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

netko bitan je napisao/la: ›
Svaka ušteda za građanski džep u ovo tmurno doba dobro dođe, uistinu hvale vrijedna akcija!


Moze li mi netko objasniti o kakvim ovdje tocno ustedama pricate? Maturanti u svakoj skoli imaju jedan dodatni sat priprema za drzavnu maturu tjedno,koji je besplatan. Pokazalo se usotalom da maturu poloze i ucenici koji su bili dobri ili vrlo dobri,a o odlicnima da i ne pricam. Cijela je prica oko tih famoznih priprema malo prenapuhana. Maturant kojemu je stalo proci maturu moze samostalno vjezbati jer su svi testovi zajedno s rjesenjima dostupni na stranicama NCVVO-a.

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: