Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poslovni prostor već od jedne kune po četvornom metru [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2014. 16:33 
Naslov:  Poslovni prostor već od jedne kune po četvornom metru [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što je u predizbornoj kampanji osječki gradonačelnik Ivan Vrkić najavio, ovih dana dobiva svoju potvrdu. Preostalih 37 nezakupljenih gradskih lokala ide na javni natječaj po cijenama znatno nižim nego do sada. Najviše se izlazi u susret obrtnicima i proizvođačima koji će zakupninu plaćati možda ne više od kune po četvornom metru. Sve će, ipak, ovisiti o tržišnoj utakmici i rezultatima javnog natječaja koji će biti objavljen u subotu. Osam gradskih lokala u tzv. nultoj zoni, u središtu grada, te još 29 lokala u drugim gradskim zonama očekuje tako svoje nove stanare. "Ovim potezom ostvarit ćemo dvostruku korist. Nižom cijenom izaći ćemo u susret zainteresiranim zakupcima, a uz to ćemo ponovno oživjeti centar grada", zaključio je Vrkić.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- najtraženija zanimanja
- prosvjetarima prijevoz nakon 40 dana
- u OBŽ uobičajen broj zaraženih svrabom


Osječka televizija - Vijesti, 08.01.2014.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2014. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV je napisao/la: ›
...Preostalih 37 nezakupljenih gradskih lokala ide na javni natječaj po cijenama znatno nižim nego do sada...

da li to znači da će dosadašnji najmoprimci gradskih lokala biti u neravnopravnom položaju za razliku od "novih".

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2014. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
OSTV je napisao/la: ›
...Preostalih 37 nezakupljenih gradskih lokala ide na javni natječaj po cijenama znatno nižim nego do sada...

da li to znači da će dosadašnji najmoprimci gradskih lokala biti u neravnopravnom položaju za razliku od "novih".


da....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2014. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
OSTV je napisao/la: ›
...Preostalih 37 nezakupljenih gradskih lokala ide na javni natječaj po cijenama znatno nižim nego do sada...

da li to znači da će dosadašnji najmoprimci gradskih lokala biti u neravnopravnom položaju za razliku od "novih".


da....

ma nemoguće Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: