Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stroža kontrola socijalnih naknada [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2014. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
K
milo_moje je napisao/la: ›
da li ima koja osoba ženskog spola zainteresirana da živimo na socijali, dječjem doplatku, raznim pomoćima i donacijama, obvezujem se da ću napraviti 5-6 djece, a po potrebi i više.

Zar ti nije jednostavnije naći neku sa gotovom djecom?

jesi ti lud Razz volim kad mi se poklopi posao i zadovoljstvo osijek031.com smile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2014. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
po novom zakonu NESMIJEŠ imati NIŠTA u svom vlasništvu da dobivaš socijalu. prodaj, prepisuj, radi što hoćeš, samo ne prijavljuj državi jer te prate preko svega.


nije to baš tako, možeš imati jednu nekretninu u kojoj živiš, sve ostalo što imaš u svom vlasništvu ti ne daje pravo na socijalnu pomoć..
»Oni koji imaju vikendice, automobil, dionice i ušteđevinu više neće moći primati socijalnu pomoć

jedino je zbunjujuće što će pojedini iznosi socijalne pomoći biti veći od nekih plaća i mirovina...

a ovo tvoje "ne prijavljuj" je smiješno, ne možeš više ništa prodati, prepisati pa ni darovati, naslijediti... a da to ne ovjeriš kod javnog bilježnika koji prosljedjuje dalje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kaladont
Offline
Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2014. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka krama od 10 000kn je stvarno luksuz. Dobro da nisu stavili ako imas mobitel da ne mozes dobiti socijalnu pomoc.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: