Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebam mišljenje!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Dali je to ljubav ili Laž

Ljubav
8%
 8%  [ 5 ]
Laž
91%
 91%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 61


Autor Poruka
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.07.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda ženska nije našla ono što je tražila. a nema srca, ili nezna način da te odjebe.
Pa ono, 3 tjedna, pa možda odustaneš.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo moje iskustvo! Krenila sam se jednim super dečkom kad sam imala baš 16. i neću reći da je bio ljubav mog života al voljela sam ga kao što se može voljet sa 16 godina. Međutim, isto smo se rijetko viđali. Problem su bili moji starci. Uvijek su me čuvali pod staklenim zvonom i u to vrijeme još nisam smjela izlazit van. Hvala mu što je bio strpljiv i imao razumjevanja. Nakon 1,5 -2 godine počela sam izlazit sve više i više. Naša veza se preporodila i onda sam shvatila da je on ipak ljubav mog života . I sad nakon 8 godina smo još uvijek sretni, vjerovali ili ne.
A što da nije bio strpljiv? Sad bi bila s nekom čelavom nabildanom budalom i u jajima.
Temelj naše veze je razgovor, strpljenje i povjerenje. Razgovaraj s tom curom, možda te ipak voli. Sigurna sam da ima razlog zašto te želi a opet te odbika. Nek ti se izjada i povjeri.
Pusa i sretno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2007. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakice .... svaka ti čast što si anšla tako super lika.. awwww Embarassed kjutiš...

ali ja ipak mislim da je ono laž..jer da je ona imala stavrno neke jake osjećaje prema tebi ona bi ti to rekla, jer kad nekog voliš i znaš da postoji opasnost da izgubiš tu osobu naravno da češ s potruditi oko nej.. bar ja tak mislim.. ako je neš krivo u mom mišljenju molim da me se ispravi???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la (Pogledaj post): ›
A što da nije bio strpljiv? Sad bi bila s nekom čelavom nabildanom budalom i u jajima.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj ljudi vi niste normalni... kad sam ja završio s time... definitivno laž... iako je nakon sto sam prekinuo s njom još jako dugo "voljela me" al to je valjda onaj sistem da ti se više sviđa ono sto nemoš imati... ali s njom je gotovo.. puko sam.. i gotovo... jos sam mlad ima vremena.. iako sam sada zapeo u jednoj vezi .. gdje imam osjećaj da bi mogao ko kvakica završit.. iako nikad nisam vjerovao u to.. meni je to prebajkovito.. i to je razlog sto joj nakon 2 i pol mjeseca veze ni jednom još nisam rekao "volim te" a skontao sam da sa zaljubljen i nervira me to.. jer mi dosad ta "zaljubljenost" nista dobrog nije donjela... al oke... vrijeme je i da se to napravi...

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d3m0
Offline
Ukupno postova: 39
Lokacija: Centar ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je sigurno ljubav..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OCTOBER
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile jesi mozda pomislio da postoje ljudi koji ne umeju da kazu zbogom, pogotovo kada su tako mladi kao ti i ona...mozda je vec bila u necemu pre toga ili u toku vase "veze"? Pa je kalkulisala sa tim da li tebe da drzi tako u neizvesnosti u slucaju da joj to sada aktuelno ne potraje? Ljudi vole tako da drze druge ljude cisto eto da bi imali druge opcije, ili su toliko losi u raskidima da su spremni da govore nekom volim te sto godina dok taj sam ne shvati da nije pozeljan...da se jednostavno sam smiri i resi to u sebi...
...postoji i opcija da jednostavno voli da se zajebava sa tipovima, eto tako da bi joj se nesto desavalo u zivotu, veruj mi ima i toga...u svakom slucaju ne voli te, jer da te voli, bila bi tu, a nije. A i pedeset i peto Very Happy tek vas dvoje treba da shvatite sta je ljubav...trust me...svakome naidje svoj ucitelj...srecno! I ne brini...sve ljubavi bivaju izneverene na kraju...pitanje je samo koliko ces uspeti sebe da nadogradis kao licnost da ces prelaziti preko svega cak i ako to deluje kao da je neoprostivo...jer na kraju...mi smo samo ljudi sa svim svojim manama i vrlinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OCTOBER
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2007. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I jos nesto...obozavam da odgovaram na postove koji su postavljeni pre drugog svetskog rata hahahahhah!!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2007. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je ovo pet stranica o glupoj temi, kako to i priliči u posljednje vrijeme na ovom forumu.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loknica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2007. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anai je napisao/la: ›
Teško da se sa 3 tjedna može govoriti o ljubavi, ali ako se stvarno zaljubila kao što tvrdi,onda ne bi izdržala 5 dana bez tebe! Razgovaraj s njom i pokaži joj da može imati povjerenja i reći ti u čemu je stvar..A ako problema nema nego joj je lijeno naći se s tobom,zaboravi ju.


slažem se

_________________
Ljubav je davanje, ali ne i očekivanje da nam bude uzvraćena...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy_wild20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Biti zaljubljen i voljeti nije isto!!!!!
Ovo prvo brzo dodje i prodje....tvoj slucaj!
Nemoj se sekirat zbog takvih...

_________________
...nisam Merlin ni Madonna,ja sam zabranjena zona,sa mnom je ljubav cista totalka,jer ja sam Wendy- profesionalka... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
six
Offline
Ukupno postova: 94
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2008. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga, laž je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
black-angel
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to nije ljubav..da je, da te ona stvarno voli koliko ti govori isla bi van s tobom cim bi ti zapitao..ako te voli bila bi spremna ostaviti bilo kaj sta radi i otici s tobom..moje misljenje..(:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: