Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Održana humanitarna utrka "Trčanjem protiv ovisnosti" [2013.] [rezultati]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Foto 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 702
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2013. 13:23 
Naslov:  [FOTO] Održana humanitarna utrka "Trčanjem protiv ovisnosti" [2013.] [rezultati]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Humanitarna utrka ˝Trčanjem protiv ovisnosti˝ održana je 07. prosinca u Osijeku povodom Mjeseca borbe protiv alkoholizma, nikotinizma i ovisnosti o drogama.

Nastupio je 231 natjecatelj u tri utrke.

Djevojčice i dječaci od 1. do 4. razreda osnovne škole trčali su 500m, a oni od 5. do 8. razreda 1200m. Građani/ke i srednjoškolci/ke okušali su se na 5000m.

Organizatori ove utrke bili su Udruga Zdravo trčanje i Gradsko društvo Crvenog križa Osijek u suradnji s Odjelom prevencije Policijske uprave Osječko-baranjske, Obiteljskim centrom Osječko-baranjske županije, Maraton klubom Hrvatski Sokol, Gradskim savezom za sportsku rekreaciju ˝Sport za sve˝, Školskim sportskim savezom Grada Osijeka i Atletskim klubom Slavonija-Žito.



Tekst: akslavonija-zito.hr


Povodom Mjeseca borbe protiv alkoholizma, nikotinizma i ovisnosti o drogama danas se održala humanitarna utrka pod nazivom "Trčanjem protiv ovisnosti". Organizirane su bile tri utrke, na 500, 1.200 i 5.000 metara.

Sve tri utrke su bile humanitarnog karaktera te su se umjesto startnine prikupljali dobrovoljni prilozi koji su po završetku utrke bili komisijski javno prebrojani. Prikupljena sredstava namijenjena su za pomoć djeci koja se liječe na Odjelu pedijatrije Kliničkog bolničkog centra Osijek.

Oragnizatori ove utrke su bili Udruga Zdravo trčanje i Gradsko društvo Crvenog križa Osijek u suradnji s Odjelom prevencije Policijske uprave Osječko-baranjske, Obiteljskim centrom Osječko-baranjske županije, Maraton klubom Hrvatski Sokol, Gradskim savezom za sportsku rekreaciju "Sport za sve", Školskim sportskim savezom Grada Osijeka i Atletskim klubom Slavonija Žito.

Galerija 031: Trčanjem protiv ovisnosti - humanitarna utrka [2013.]
[Foto: Dino Spaić][07.12.2013.]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Osijek svake godine od 15. studenog do 15. prosinca nizom aktivnosti obilježava Mjesec borbe protiv alkoholizma, nikotinizma i ovisnosti o drogama.

Bavljenje sportom kao jedna od zdravih preokupacija mladih, koja pomaže u razvoju organizma i ličnosti, pa time i napretku kakvoće života pojedinca, predstavlja važan faktor u primarnoj prevenciji ovisnosti, ali i prevenciji drugih oblika devijacija u ponašanju, kao što su nasilje, vandalizam i slično.



Najava 031: Trčanjem protiv ovisnosti - humanitarna utrka [2013.]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2013. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skoro sam krepo'.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2013. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Skoro sam krepo'.

i koji si bio.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2013. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Skoro sam krepo'.

i koji si bio.

Pobogu tko ti je rekao da sam sudjelovao u utrci?!?
Dok sam čitao vijest na portalu, jeo sam neku ribu pa mi je promakla jedna kost, i skoro sam se ugušio. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: