Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Referendum o braku 2013. [rezultati]: ZA - 65,75% , PROTIV 33,63% ; na izbore izašla tek trećina birača!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2013. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
Hrvatska kakvu zagovaraju tranquilize i 70rupies (i svi koji se s njima slažu):





     Sve si rekla ovim svojim postom... O sebi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2013. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Hrvatska kakvu zagovaraju tranquilize i 70rupies (i svi koji se s njima slažu):





zabij si tu retoriku tamo gdje sunce ne sija skupa sa onim ološem babićem, kako vas nije sramota staviti svastiku na zastavu radi koje su ljudi davali živote. fuj, gadite mi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 4  
fantac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2013. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Počele prijetnje u Osijeku:

Pozdrav! Samo bih htjela podijeliti s vama poruku koju sam upravo dobila na mobitel,nakon što sam se javno izjasnila da ću/sam glasala protiv i da ću uvijek stajati iza "pedera" i "lezbi". Dakle,poruka glasi: "Ma ocerupat cu te ko kokosku!ateisticku kanabisticnu homo denominaciju,pa kad te uhvati Kato-taliban vristat ces!Gamad cemo izderatizirat a ti si mi prva na redu da te prozdrem!ti protiv obitelji?pa cega si ti clan,glasas sama protiv sebe!fasovat ces;-)...istrebljenje istrebljenje...fujjjj..."
i zatim (nakon što nisam odgovorila) iduća poruka: "Pa spalit cemo te naravno:-) i to na lomaci od trave:-D"



Uvijek će stati za nasilnike i žali se na nasilje? ta žena bi se trebala posavjetovati s nekim stručnjakom.
Snažno je šakom udario volonterku
I još su doveli pro-pedofilske ljude da nam sole pamet u Hrvatskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2013. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što mi je najbolje ovih dana, mjeseci, godina je dok mi kontamo kako su ovi HDZ-ovci, SDP-ovci, HDSSB-ovci i ostali -ovci nesposobni, oni se pokazuju kao profesionalna mafijaška organizacija sa odličnim organizacijskim sposobnostima. Nitko ne priča višeoVidoševiću, Sanader je zaboravljen, Kalmeta, tko je taj? Priča se tko koga i o pločama. Tu i tamo pojavi se neka brojka o tamo nekim nezaposlenima za koje kontam da su ovih dana najviše razmišljali o tome jesu li ZA ili Protiv. Da je suprotno bili bi na ulici sa vilama i motikama.
Skoro zaboravih "senzaciju" Dinama i Hajduka, koji su unijeli maksimalnu neizvjesnot u cijelu ovu situaciju, jer sad jedni imaju bod više, a Torcida i BBB su skupa na istoj tribini.
Jedva čekam novo "ili-ili", nove udarne naslovnice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2013. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Hrvatska kakvu zagovaraju tranquilize i 70rupies (i svi koji se s njima slažu):





Upravo tako!
Ali viditi ćemo kako će se pobornicima sviđati kad se netko takne u njih i njihova prava!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2013. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne moram ni gledati komentare. Već vidim - fašisti, nacisti, talibani, gorštaci, mrzitelji,opus deici, markićevci Smile

Liberalni fašizam na djelu.

A to što je index sramotno stavi svastiku na hrvatsku zastavu( ili bilo koju) je kazneno djelo draga gospodo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2013. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Čarobnice
Sklona si etiketiranju, eto i nacisti su etiketirali Židove i optuživali ih za sve loše u Njemačkoj, tako da po tome ja tebe smatram jednim malim nacistom.

Nije ugodno, jelda ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2013. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Hrvatska kakvu zagovaraju tranquilize i 70rupies (i svi koji se s njima slažu):





Upravo tako!
Ali viditi ćemo kako će se pobornicima sviđati kad se netko takne u njih i njihova prava!

Pobornici ? To je neka sekta? Nisam u stranci, udruzi ili sekti, pa čak ni aktivan član vjerske zajednice.

Ne kužim ? Pa moja prava dira i dirao je svaki političar kojeg smo mi izabrali i koji je doveo ovu državu u stanje koje je.

Nemam pravo na rad, a završio sam fakultet(aj dobro, danas ga svaka budala završi), nemam pravo na dopunsko jer ga ne mogu platiti, nemam pravo na normalan život(jer je sve skupo i krpa se kraj sa krajem), nemam pravo na svoje mišljenje, a da me se ne proglasi fašistom, i ti sada pričaš da moja prava nisu dirana.

I da , bunio sam se, išao sam na prosvjede, pisao , žalio se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2013. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Počele prijetnje u Osijeku:

Pozdrav! Samo bih htjela podijeliti s vama poruku koju sam upravo dobila na mobitel,nakon što sam se javno izjasnila da ću/sam glasala protiv i da ću uvijek stajati iza "pedera" i "lezbi". Dakle,poruka glasi: "Ma ocerupat cu te ko kokosku!ateisticku kanabisticnu homo denominaciju,pa kad te uhvati Kato-taliban vristat ces!Gamad cemo izderatizirat a ti si mi prva na redu da te prozdrem!ti protiv obitelji?pa cega si ti clan,glasas sama protiv sebe!fasovat ces;-)...istrebljenje istrebljenje...fujjjj..."
i zatim (nakon što nisam odgovorila) iduća poruka: "Pa spalit cemo te naravno:-) i to na lomaci od trave:-D"
(s broja 0976220481)


Slučaj si prijavila policiji?

Ne, onda bi se on morao provjeriti...
Ovako je kvalitetnije jer je neprovjeren, a opet od strane dušebrižnika istinit. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2013. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Hrvatska kakvu zagovaraju tranquilize i 70rupies (i svi koji se s njima slažu):





Upravo tako!
Ali viditi ćemo kako će se pobornicima sviđati kad se netko takne u njih i njihova prava!

Pobornici ? To je neka sekta? Nisam u stranci, udruzi ili sekti, pa čak ni aktivan član vjerske zajednice.

Ne kužim ? Pa moja prava dira i dirao je svaki političar kojeg smo mi izabrali i koji je doveo ovu državu u stanje koje je.

Nemam pravo na rad, a završio sam fakultet(aj dobro, danas ga svaka budala završi), nemam pravo na dopunsko jer ga ne mogu platiti, nemam pravo na normalan život(jer je sve skupo i krpa se kraj sa krajem), nemam pravo na svoje mišljenje, a da me se ne proglasi fašistom, i ti sada pričaš da moja prava nisu dirana.


Upravo o tome ja cijelo vrijeme blebećem!! Umjesto da se u nešto pametno utroši lova, i da se referendum održi za neko pitanje koje će dušu dati u budućnosti, ljudi se bave čime? Ustavnom zaštitom braka? Zašto ne ustaneš protiv svega što si naveo, i boriš se??? Ne, nego kad je već stanje takvo kakvo je, ajmo još malo gancati po govnetu, pa zaokruživati i izglasavati debilne rečenice na još debilnijim mjestima.

Tvoja prava nisu dirnuta u ovom pogledu kojem se sve više etiketira homoseksualne osobe. Uvijek je radnička klasa bila potplačena, u današnjem svijetu nas je većina potlačena, ali zašto ustati protiv toga, kad se možemo brinuti "zaštitom braka". Ma kojeg braka? Svakog trećeg koji se raspao?? Zaštita djece?
Nebitno nemam više snage stalno ponavljati isto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: › Pobornici ? To je neka sekta? Nisam u stranci, udruzi ili sekti, pa čak ni aktivan član vjerske zajednice.

Ne kužim ? Pa moja prava dira i dirao je svaki političar kojeg smo mi izabrali i koji je doveo ovu državu u stanje koje je.

Nemam pravo na rad, a završio sam fakultet(aj dobro, danas ga svaka budala završi), nemam pravo na dopunsko jer ga ne mogu platiti, nemam pravo na normalan život(jer je sve skupo i krpa se kraj sa krajem), nemam pravo na svoje mišljenje, a da me se ne proglasi fašistom, i ti sada pričaš da moja prava nisu dirana.

I da , bunio sam se, išao sam na prosvjede, pisao , žalio se.
Bravo prijatelju! Tvoja prava će bit dirana tek kad budeš bio za opciju koja njima odgovara! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Interesantno kako kad je preuzimao vlast, Milanović i ostali nisu sumnjali u mehanizam demokracije. Nije im smetalo preuzeti vlast kada su dobili 40% glasova, i onda narod nije bio ni glup ni zaostao ni zatucan.
Sad kada se narod izjasno sa 65% za ono protiv čega se mrkvom i batinom zalagao SDP i praktično svi mediji, onda njemu i drugima demokracija odjednom više ne odgovara. Neka onda preda vlast i ode, kad mu ne narod ne valja.

Ali nakon svega nije mi jasno kako se i dalje za toleranciju tobože zalažu oni koji su najmanje tolerantni prema drugačijim mišljenjima? Kako inače opravdati usporedbe s nacizmom i nacistima? Šta, onaj tko drugačije razmišlja je odmah nacist? A admini uredno dopuštaju postavljanje fotomanipulacija kojima pojedinci većinu proglašavaju nacistima zato što se usude pomisliti da, kad bi bilo prirodno da istospolni parovi imaju djecu, priroda bi to već nekako dopustila i kroz milijune godina evolucije našla način za to?

Uglavnom, Hrvatska uopće nije podijeljena, to je čista medijska manipulacija. Većinu uopće nije briga, a onaj ostatak koji izišao na referendum apsolutno je ujedinjen.


Zadnja promjena: Od sutra prestajem; 02.12.2013. 0:10; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od sutra prestajem je napisao/la: ›
Interesantno kako kad je preuzimao vlast, Milanović i ostali nisu sumnjali u mehanizam demokracije. Nije im smetalo preuzeti vlast kada su dobili 40% glasova, i onda narod nije bio ni glup ni zaostao ni zatucan.

Sad kada se narod izjasno sa 65% za onoga protiv čega se mrkvom i batinom zalagao SDP i praktično svi mediji, onda njemu i drugima demokracija ne odgovara. Neka onda preda vlast i ode, kad mu ne narod ne valja.

Ali nakon svega nije mi jasno kako se i dalje za toleranciju tobože zalažu oni koji su najmanje tolerantni prema drugačijim mišljenjima? Kako inače opravdati usporedbe s nacizmom i nacistima? Šta, onaj tko drugačije razmišlja je odmah nacist?
Onaj tko se usudi pomisliti da, kad bi bilo prirodno da istospolni parovi imaju djecu, priroda bi to već nekako dopustila i kroz milijune godina evolucije našla način za to?

Uglavnom, Hrvatska uopće nije podijeljena, to je čista medijska manipulacija. Većinu uopće nije briga, a onaj ostatak koji izišao na referendum apsolutno je ujedinjen.
Bravo majstore! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mor
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini mi se da dosta ljudi ovdje zaboravlja da je ovo bila građanska inicijativa. Građani su si sami potrošili milijune, a vlada. Bilo je puno pametnijih stvari na koje su se mogli potrošiti ovi novci, ali vlada je po zakonu morala potrošiti na ovu glupost.

Iako sam žestoko protiv ovog referenduma i bio sam protiv cijele inicijative od samog početka, ipak razumijem i poštujem stavove onih koji pristupaju bez diskriminacije, ali im brak vjerovatno znači puno više nego meni.

Ne poštujem jedino one koji napadaju sa stavovima punim nerazumjevanja i neznanja. "Pederi su bolest" ili "Bog je stvorio mušarca i ženu" ili još bolje "To je nemoralno i krivo, dva muškarca ili dvije žene nikako ne mogu biti prava obitelj". I glavni izvor informacija im je Biblija.
Za njih imam pitanje.

Biblija kaže:
Čovjek koji među ratnim zarobljenicima ugleda ženu, smije ju odvesti kući, držati ju kod kuće mjesec dana dok oplakuje svoje roditelje i onda ju smije uzeti za ženu. Pnz 21:10-13

Ako čovjek siluje mladu djevicu koja nije zaručena i uhvate ga na djelu, za kaznu mora platiti 50 srebrnika njezinom ocu i mora ju uzeti za ženu. Pnz 22:28-29

Pitanje je, koja zajednica je moralnija i ispravnija? Dva muškarca ili dvije žene koji se vole i to vole toliko da žele ostatak života provesti zajedno kao obitelj ili primjeri iz Biblije, gdje su žene prisiljene provest ostatak života u rukama svojih otmičara i silovatelja?

Bitna riječ koja je izostavljena u cijelom ovom prepucavanju je "SRETNA" obitelj. A to je jako bitno. Nije bitno jesu li to mama i tata, dva tete ili dvije mame. Bitno je da su to dva roditelja koji se vole međusobno i vole svoje dijete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od sutra prestajem je napisao/la (Pogledaj post): › Interesantno kako kad je preuzimao vlast, Milanović i ostali nisu sumnjali u mehanizam demokracije. Nije im smetalo preuzeti vlast kada su dobili 40% glasova, i onda narod nije bio ni glup ni zaostao ni zatucan.
Sad kada se narod izjasno sa 65% za ono protiv čega se mrkvom i batinom zalagao SDP i praktično svi mediji, onda njemu i drugima demokracija odjednom više ne odgovara. Neka onda preda vlast i ode, kad mu ne narod ne valja.

Ali nakon svega nije mi jasno kako se i dalje za toleranciju tobože zalažu oni koji su najmanje tolerantni prema drugačijim mišljenjima? Kako inače opravdati usporedbe s nacizmom i nacistima? Šta, onaj tko drugačije razmišlja je odmah nacist? A admini uredno dopuštaju postavljanje fotomanipulacija kojima pojedinci većinu proglašavaju nacistima zato što se usude pomisliti da, kad bi bilo prirodno da istospolni parovi imaju djecu, priroda bi to već nekako dopustila i kroz milijune godina evolucije našla način za to?

Uglavnom, Hrvatska uopće nije podijeljena, to je čista medijska manipulacija. Većinu uopće nije briga, a onaj ostatak koji izišao na referendum apsolutno je ujedinjen.


Da, stvarno, kako je netko napisao, ovo je baš odmjeren i vrlo inteligentan post.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: