Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Novi nevjerojatni pothvat Mislava Mironovića

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2013. 14:28 
Naslov:  [VIDEO] Novi nevjerojatni pothvat Mislava Mironovića
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolji hrvatski i jedan od najboljih svjetskih mountainbike freeride vozača Mislav Mironović jedan je od rijetkih koji se uspiju probiti u svijet i profesionalno baviti ekstremnim biciklizmom. Da u rukavu uvijek ima nove ideje pokazuje video u kojem je izveo svoj prvi frontflip u karijeri, i to kako bi s kolegom iz Poljske Szymonom Godziekom u Osijeku rekreirao jedan od najpoznatijih svjetskih logotipa.

- Gledao sam logo Red Bulla proteklih 14 godina. To je tako sjajan logo, predstavlja energiju na najbolji način. Dok sam uvježbavao salto naprijed i gledao snimke svojih skokova, shvatio sam da je moje tijelo u istom položaju kao i bikovi na logotipu – stopala na pedalama, položaj leđa i ruku... Tako sam došao na ideju! - kaže Mislav.

Fotografije i intervju s Mislavom već je objavio čuveni američki biciklistički časopis Decline. U prilogu pogledajte video u kojem je Mislav još jednom uspio ostvariti ono što je zamislio i realizirati projekt Red Bull Sunflips.





Foto: Tomislav Može


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: