Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SD Gradski vrt: Thompson u Osijeku - [cijena ulaznice i prodajna mjesta] [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2013. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Previše se u Osijeku održalo koje kakvih koncerata u humanitarne svrhe , i ništa ne pomaže. Ovaj koncert vjerujemo bit će pravo osvježenje za ovaj grad bilo bi lijepo kada bi bilo više ovakovih više koncerata. Uistinu svakako treba ustupiti dvoranu ovo je kapitalni događaj za Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2013. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta što ne dolaze Mate Bulić i Miroslav Škoro, pa to bi bilo kulturno uzdizanje ovoga grada, tko zna, možda se organizira takvo nešto kad se vrati ______(aj pogodi tko) Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2013. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Pod pokroviteljstvom gradonačelnika WTF? Na koji način, nije mu valjda dao bespla dvoranu.

Umjesto da mu naplati korištenje dvorane, on ga još sponzorira. Pa nije Tompson organizirao koncert u humanitarne svrhe, samo će dio novca dati (tako kažu).


...samo, još uvijek je nepoznato u koje humanitarne svrhe....osim onih u svrhu poreza i svijetleće gospe.....
...@milo moje, vidiš - gradonačelnik je 60-tih bio taman tinejdžer, pa nije pokrovitelj Indexa, već Tomsona.... Wink

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2013. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi zaista divno kada bi se na koncertu pojavile gusle iz Ćaprajzlija-city da razvučemo našu gangu ima nas hvala bogu podosta nas se našlo u Osijeku. Jedva čekamo koncert pa da zapivamo jednu našu iz rodnoga kraja..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2013. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo bi zaista divno kada bi se na koncertu pojavile gusle iz Ćaprajzlija-city da razvučemo našu gangu ima nas hvala bogu podosta nas se našlo u Osijeku.


ganga je ganga, gusle su gusle, a lazni Hercegovac je lazni Hercegovac. ima vas podosta po Osijeku, tu si (jedino) u pravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2013. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo bi zaista divno kada bi se na koncertu pojavile gusle iz Ćaprajzlija-city da razvučemo našu gangu ima nas hvala bogu podosta nas se našlo u Osijeku.


ganga je ganga, gusle su gusle, a lazni Hercegovac je lazni Hercegovac. ima vas podosta po Osijeku, tu si (jedino) u pravu.

@lehi nije hercegovac, samo bi htjela biti, pa da nosi bijele čarape i vozi mercedesa kola Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2013. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
ganga je ganga, gusle su gusle, a lazni Hercegovac je lazni Hercegovac. ima vas podosta po Osijeku, tu si (jedino) u pravu.

Zašto mislim da je ovdje prvo bilo napisano "previše", pa obrisano i napisano "podosta", riječ taman na granici pristojnosti, a i računao je na to da neće nitko primijetiti???

No, osim Hercegovaca, u kategoriju koje ima previše ubraja se i nogometna publika (političke stranke i "nacionalističku stoku" neću spominjati jer je tu sloboda retorike mržnje veća) i doznat ćemo polako i koje su to još društvene skupine kojim ima podosta & previše, pa ih treba "...prašiti kao komarce...".
Ne znam, na što vas ovo podsjeća? Na konačna rješenja antinacizma?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2013. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Vilenjak je napisao/la: ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › podosta
podosta
riječ taman na granici pristojnosti, a i računao je na to da neće nitko primijetiti???


Sharon je napisao/la: ›
Vilenjak je napisao/la: › lazni Hercegovac je lazni Hercegovac
Hercegovaca



...


Sharon je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: › Zašto mislim
Ne znam
ne budi tuzna. ocigledno ti misljenje, za razliku od sitnih palanackih pakosti i samosamarajucih radosti, ne ide od ruke. bavi se dakle onime u cemu si dobra, a misljenja ostavi Vilenjaku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2013. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako smijem postavila bih pitanje....
Na Osječkoj televiziji, po nalogu gradonačelnika Vrkića, su dijeljene svima koji su nazvali OsTV po dvije ulaznice za taj koncert (ako sam dobro čula). Mene zanima tko je platio te ulaznice jer je poziva bilo puno, a svaki je koštao 80 kuna puta 2?
Dobro za gradonačelnikov PR, ali ne za gradski proračun (ako su tako plaćene te podijeljene ulaznice).
Ili je to bila najavljena humanitarna svrha? Surprised Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2013. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz Večernjeg :
Glazbenik je donirao 12.000 kuna vrijedan uređaj Klinici za pedijatriju KBC-a Osijek. Riječ je o pulsnom oksimetru za praćenje vitalnih funkcija kod djece s poremećajima disanja.

- Dežurna ambulanta hitnog prijema ima stotinjak pacijenata dnevno i nije imala takav uređaj, već smo ga morali posuđivati s odjela, što je veliki problem bio – zahvalila je Silvija Pušeljić, v.d. pročelnice Klinike za pedijatriju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2013. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
Iz Večernjeg :
Glazbenik je donirao 12.000 kuna vrijedan uređaj Klinici za pedijatriju KBC-a Osijek. Riječ je o pulsnom oksimetru za praćenje vitalnih funkcija kod djece s poremećajima disanja.

- Dežurna ambulanta hitnog prijema ima stotinjak pacijenata dnevno i nije imala takav uređaj, već smo ga morali posuđivati s odjela, što je veliki problem bio – zahvalila je Silvija Pušeljić, v.d. pročelnice Klinike za pedijatriju.

pa dobro, jebemu, stvarno ste pretjerali. svaki dan kradete iz proračuna na razne pizdarije poput novih auta, mobitela, podatkovnih tarifa i tko zna još čega a nemate 12 000 kuna za aparat koji djeci život znači. pa nije 12 milijuna, jebo vas

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2013. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2013. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

12 tisuća???.... pa to je čak 150 ulaznica!!!

Moš mislit Shocked

(ali bolje išta nego ništa)

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2013. 18:17 
Naslov:  Re: SD Gradski vrt: Thompson u Osijeku - [cijena ulaznice i prodajna mjesta] [nagradna igra je završ
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
12 tisuća???.... pa to je čak 150 ulaznica!!!

Moš mislit Shocked

(ali bolje išta nego ništa)

prema http://www.vecernji.hr/regije/thompsona-primio-ivica-vrkic-a-policija-ce-snimati-koncert-clanak-624743 prodano čak 3500 ulaznica x 80 kuna = 280000 kuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2013. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliki su troškovi, a koliki čisti prihod?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: