Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zauzete osobe (naj)poželjnije ??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2006. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
pa ja se za razliku od drugih ljudi drćim svoje riječi i ako kažem nikada onda to znači nikada ...


Nikad ne reci nikad! ja sam prije govorio neću nikad pušiti ni piti ni nista! i opet kad je doslo vrijeme za to sve sam probao! To NIKAD je jako upitno zapravo! Ti misliš i ne želiš nešto napraviti, ali to jednostavno dođe samo! vjerojatno se i tebi dogodilo! Ni ja nisam prevario jos nijednu curu! niti razmisljam o tome, ali opet! necu reci nikad jer sto ako se dogodi!! recimo ne ide ti dobro u vezi a jako ti se svida ta druga osoba! sve se moze dogoditi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2006. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
heh, zbunit ćemo ljude ovim stranjskim jezicima.. mislit će da su mašili forum.. Wink
no da ne budemo offtopic, imaš ti kakvo iskustvo za podijeliti s masom vezano uz ove zauzete..?
Zezas se... Ako se vec nisu zbunili u zadnjih par dana, nece ni sada...
Deda mi je dao savjet, ako zelis tudju (zauzeta ili ne) prvo provjeri da je bolja nego tvoja. Nije rekao na koji nacin...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2006. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... kažu da, kad smo zaljubljeni, ljepše izgledamo zbog toga što smo sretniji, srce nam brže kuca pa nam je koža prokrvljenija i ljepša, oči su nam drugačije, više sjaje, više se smijemo... Laughing za sve postoji medicinsko objašnjenje Wink

Ma, ako mi je neki frajer dobar manje će me privlačiti kad saznam da ima curu. Volim pametne, samozatajne, pomalo uvrnute, zgodne i - slobodne Wink Mislim da sam blagoslovljena time gledajući jednu svoju frendicu... Predraga je osoba, teška dobrica, ne bi mrava zgazila... i ne bi nikome "otela" frajera. ali žena ima radar za zauzete. Ne znam jel joj se uopće koji put dogodilo da se zapali za slobodnog dečka. I onda završi s njim, zatreska se i tek potom sazna da ima curu. Posljednji ima čak zaručnicu... trebala bi nju pitati što misli o ovoj temi, čini mi se da je ekspert u tome, a mi ostali možemo samo nagađati Smile

Ja, s druge strane, dijelim mišljenje Paula Coelha koji je rekao da nitko nikoga zapravo ne gubi jer nitko nikoga ni ne posjeduje. S tim u svezi, možemo mi raditi i misliti što hoćemo... druga osoba odlučuje za sebe, kao i mi sami. Nepotrebno je razglabati o tome je li u redu varati ili nije kad je odgovor jasan, barem s one moralne strane. Ali, uvijek će nas biti i ovakvih i onakvih - nekome će to biti OK, a nekome neće. Meni je važno vjerovati svom dečku kada sam u vezi. Ali, neću smarat i bit dosadna prije reda. Takva sam da ne varam, ni pod kakvim opijatima i ostalim stanjima kojima se znamo pravdat kada napravimo sranje. A ako će mene momak prevarit... bolje prije nego kasnije, adio brale i idemo dalje. Svaka greška nas nečemu nauči

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2006. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
pa ja se za razliku od drugih ljudi drćim svoje riječi i ako kažem nikada onda to znači nikada ...

Srce i duša od kamena.... ajd, ako ti tako tvrdiš, tko sam ja da ti proturječim...?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2006. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas sam se nasmijao na izjavu: nisam poželjan, ali sam zauzet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2006. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da se mi vratimo na topic....

uvijek je bilo tako: zauzeto - poželjno...
dokazano je da ako si u društvu s nekom osobom suprotnog spola i počneš pričati sa drugom osobom različitog spola od tvojeg, da će ova s kojom si prestala pričati biti barem malo ljubomorna bez obzira na to jeste li prijatelji, neprijatelji, ljubavnici...

moram se složiti s time...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2006. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Hm, hm.... to bih baš volio vidjeti (C) Stevie Wonder
Pitali ga jednom dali se osjeca ugrozenim zato sto je slijep. On odgovara, naravno da ne. Da sam se rodio kao crnac moglo je biti i gore?

Majstor je majstor! Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2006. 10:29 
Naslov: Funny Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjace je izaci s curom koja tebe pozove van i onda ti kaze da ima decka ili joj se svida netko e to mi je najbolje onda bi je najradije poslao u p.m i otisao,onda mislis u sebi sta si me zvala koji k.... van ?!!! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mlad si...naucit ces Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bojanaemma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Soba
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da te malo zajebava i iskusava
ocito si decko za zajebavat. to ti cura radi da joj nebude dosadno, a da si stariji shvatio bi da trebas prihvatit igru. sto-posto ce ti se posrecit pa je mozda i ......

_________________

Embarassed he he Embarassed
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2007. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojanaemma je napisao/la: ›
pa da te malo zajebava i iskusava
ocito si decko za zajebavat. to ti cura radi da joj nebude dosadno, a da si stariji shvatio bi da trebas prihvatit igru. sto-posto ce ti se posrecit pa je mozda i ......


a što bi Gibonni reko
"Nije lako bit i svetica i kurva, sve po potribi..."

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bojanaemma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Soba
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2007. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala bogu ti to najbolje znas

_________________

Embarassed he he Embarassed
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2007. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojanaemma je napisao/la: ›
hvala bogu ti to najbolje znas


komentar se odnosio na curu koja pozove dečka van pa mu onda kao kaže da ima dečka. ne može se odlučit šta je? jel svetica il je...
a ti si prezelena još uvijek da bi se samnom svađala. a pogotovo ne preko ovog foruma.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svetica nije sigurno...za ostalo se ne zna dok nije (pre)kasno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartok
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Hm... kažu da, kad smo zaljubljeni, ljepše izgledamo zbog toga što smo sretniji, srce nam brže kuca pa nam je koža prokrvljenija i ljepša, oči su nam drugačije, više sjaje, više se smijemo... Laughing za sve postoji medicinsko objašnjenje Wink


Ja, s druge strane, dijelim mišljenje Paula Coelha koji je rekao da nitko nikoga zapravo ne gubi jer nitko nikoga ni ne posjeduje. S tim u svezi, možemo mi raditi i misliti što hoćemo... druga osoba odlučuje za sebe, kao i mi sami. Nepotrebno je razglabati o tome je li u redu varati ili nije kad je odgovor jasan, barem s one moralne strane. Ali, uvijek će nas biti i ovakvih i onakvih - nekome će to biti OK, a nekome neće. Meni je važno vjerovati svom dečku kada sam u vezi. Ali, neću smarat i bit dosadna prije reda. Takva sam da ne varam, ni pod kakvim opijatima i ostalim stanjima kojima se znamo pravdat kada napravimo sranje. A ako će mene momak prevarit... bolje prije nego kasnije, adio brale i idemo dalje. Svaka greška nas nečemu nauči


slažem se... sve je to zbog feromona...
Laughing
jednom mi je mama ( ponekad kontam da bi trebali počet slušat starije hehe) još kad sam bila mlada i neiskusna , rekla....
zapamti- nikad nikoga ne možeš natjerati da te voli ...
tak da... kontam da .... ako su zauzeti i poželjniji, nisu dostupni drugima ako se ne postave tako...
i nikad niti jedan dečko nije bez ikakve pozadine ostavio curu zbog neke druge cure, već iz nekih drugih razloga, a druga cura je došla samo u dobar trenutak....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: