Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka auto tržnica na udaru carinskih i poreznih inspektora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2013. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alex os je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuki je napisao/la: ›
..... Samo izazivaju još veću nervozu kod građana koji se snalaze kako znaju i umiju da prežive..........
Svjedoci smo svakog dsana kako vlada i njene agencije kupuju nove automobile i to ne mamar kakve za silne milijune.
a ne maltretirati sirotinju.

kakva debilana !!!...kakvu nervozu ???....snalaze se da preprodaju, jel to snalaženje, eto im sad snalaženje !!!...i vlada kupuje nova vozila, al ne "svaki dan"....i šta znači "silne milijune" ?...... jel to količina novca koju si ti ne možeš predočiti ?

alex os je napisao/la: ›
DRŽAVA NAPOKON POČINJE FUNKCIONIRATI I TO KAO PRAVNA, A NE KOKOŠARSKO-ŠVERCERSKA !


Naravno švercere je trebala "pravna ruka" dotači, ali tek nakon što dotakne velike ribe i praonice novca koji nam svima stoje ravno ispred nosa na vrhu.
Država napokon počinje funkcionirati? Pa ne bih baš rekla, dok god samo Sanader leži u Remetincu a ne svi njegovi pijuni, naša država ne funkcionira. Dok god novci iz raznih fondova a konkretno i EU nestaju bez traga, a mi tonemo još dublje, naša država ne funkcionira. Dok god su oni najveći perači novca nama na vrhu i glume "pravnu državu", mi ne funkcioniramo. Ovo što trenutno rade je samo privid da se radi nešto i da skupe malo više u državnu blagajnu (gradsku) pa da mogu reći "E imali smo porast...(tu staje rečenica)" a da ne moraju dirati velike ribe koji su im inače kumovi,prijatelji bla bla bla.

P.S. Da "silni miljuni" se ne mogu izreći jer mi obični smrtnici (građani) ne znamo iznose potrošene na piz*arije poput automobila,mobitela,novih laptopa itd. Linić kaže stegnite remene jer nema se, ali zato se uvijek ima za novi BMW, za Iphone 4, i za nove laptope. Iako su to sve već imali i savršeno je valjalo. Nemoj mi kakati o "pravnoj državi".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2013. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
... za Iphone 4...

ma tko to još nosi, 5 je u modi Razz

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2013. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›


Naravno švercere je trebala "pravna ruka" dotači, ali tek nakon što dotakne velike ribe i praonice novca koji nam svima stoje ravno ispred nosa na vrhu.
Država napokon počinje funkcionirati? Pa ne bih baš rekla, dok god samo Sanader leži u Remetincu a ne svi njegovi pijuni, naša država ne funkcionira. Dok god novci iz raznih fondova a konkretno i EU nestaju bez traga, a mi tonemo još dublje, naša država ne funkcionira. Dok god su oni najveći perači novca nama na vrhu i glume "pravnu državu", mi ne funkcioniramo. Ovo što trenutno rade je samo privid da se radi nešto i da skupe malo više u državnu blagajnu (gradsku) pa da mogu reći "E imali smo porast...(tu staje rečenica)" a da ne moraju dirati velike ribe koji su im inače kumovi,prijatelji bla bla bla.

P.S. Da "silni miljuni" se ne mogu izreći jer mi obični smrtnici (građani) ne znamo iznose potrošene na piz*arije poput automobila,mobitela,novih laptopa itd. Linić kaže stegnite remene jer nema se, ali zato se uvijek ima za novi BMW, za Iphone 4, i za nove laptope. Iako su to sve već imali i savršeno je valjalo. Nemoj mi kakati o "pravnoj državi".
pišeš onako kako tebi odgovara... sanaderu i njegovim pulenima ne može država ništa, jel to znači da lokalna krmad besposličarska i lihvarska smije raditi šta hoće....sada je tema OS tržnica i drži se toga ako možeš

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2013. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alex, meni kažeš da se držim teme, a ti si napisao komentar "DRŽAVA NAPOKON POČINJE FUNKCIONIRATI I TO KAO PRAVNA, A NE KOKOŠARSKO-ŠVERCERSKA !"? Hahah Sanaderu i njegovim piunima država ne može ništa? Pa da nam je država počela funkcionirati kako ti kažeš, oni bi bili gdje i on. Ma uglavnom nije ni bitno, napisao si komentar gdje si tri puta ispao kontradiktoran, i baš zbog takvih kao ti ljudi misle da se u ovom gradu kao i u državi radi nešto..

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2013. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Alex, meni kažeš da se držim teme, a ti si napisao komentar "DRŽAVA NAPOKON POČINJE FUNKCIONIRATI I TO KAO PRAVNA, A NE KOKOŠARSKO-ŠVERCERSKA !"? Hahah Sanaderu i njegovim piunima država ne može ništa? Pa da nam je država počela funkcionirati kako ti kažeš, oni bi bili gdje i on. Ma uglavnom nije ni bitno, napisao si komentar gdje si tri puta ispao kontradiktoran, i baš zbog takvih kao ti ljudi misle da se u ovom gradu kao i u državi radi nešto..
ne radi se, al se počinje raditi....i drago mi zbog toga....ma drago mi što svi oni derači: akcija, 3 para samo 10kn. moraju potražiti neku drugu lokaciju...i imao sam 1 komentar na text, a drugi na zukijev komentar....ti pišeš: "jadni mali prodavači"...zašto su jadni?...zašto mali?...zašto prodavači?....jadni zato što zarade 3 hrvatska prosjeka mjesečno, mali zato što prodaju "na malo"....a prodavači nisu ....ŠVERCERI SU....ne razumijem kako možeš biti u tolikoj zabludi...sorry

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2013. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alex, ono o čemu ja pričam je to da se kreće i počinje na krivi način, jer se nastaviti neće. Jedan dan su inspekcije u kaficima, drugi dan na tržnicama, treći kod pekača rakije, a zašto inspekcije nema kod ovih velikih? Nitko nije rekao da to nije "pravno" i da to ne treba raditi, ali daj molim te u zadnjih 20 godina se samo maleni diraju a veliki još više bogate, o tome ti ja pričam.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
kaladont
Offline
Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2013. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto je sljedece.... babe sere na udaru Linica...?
meni je strasno kako smo mi postali veca gospoda od same gospode, nesto kao kad seljacic dodje u grad ili kad se siromah obogati. Ovakvih pijaca ima diljem razvijene Europe gdje ljudi prodaju polovne stvari i naravno da ne izdaju nikakve racune, vec placaju prostor koji koriste. Poanta price je pracenje ulaza robe zar ne? Kako da ti nekom prikazes ulaz robe koja vec 50g stoji u supama i tavanima...

Prvo nam se Europa smijala zbog nezakonja koje je vladalo, a sad uz smijeh i iscudjavaju...

No eto, psi laju...karavane prolaze... Ponestaje mi argumenata sto se u ovoj zemlji moze voljeti i zbog cega zivjeti u njoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: