Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ena Šarac treba vašu pomoć: bolnica potražuje 7 700 eura duga i prijeti ovrhom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2013. 20:17 
Naslov:  Ena Šarac treba vašu pomoć: bolnica potražuje 7 700 eura duga i prijeti ovrhom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na Facebook grupi "Pomoć maloj Osječanki Eni Šarac" objavljeno je kako je na adresu obitelji Šarac stigla još jedna "čestitka". Pismo nije donijelo nikakve dobre vijesti već je došlo u obliku računa kojim belgijska bolnica potražuje 7 727 Eura duga kojeg je potrebno platiti do 15. rujna 2013. godine. U suprotnom prije ovrhom.

Dugotrajno postoperativno liječenje i rehabilitacija su iziskivali puno veće troškove od očekivanih te obitelj Šarac nema sredstava za podmirenje duga. Humanitarna udruga "Od mene za tebe" i ŠPU Feniks odlučili su pokrenuti humanitarnu akciju za prikupljanje pomoći Eni Šarac.

"U akciju se možete uključiti donacijom na žiro račun HR 6223400091 - 110585190 ili pozivom na humanitarni telefon 060 - 800 - 335 (3,75 fiksni, mobiteli 5,05, uračunat PDV). Uskoro će biti postavljeni i štandovi za prikupljanje pomoći, a o lokacijama ćete biti naknadno obaviješteni.

Još jedanput pozivamo sve pravne i fizičke osobe da se uključe u akciju, a sve dodatne informacije možete dobiti na mob. 091 941 8502 (Zoran Lacković).

Popis donatora bit će objavljen nakon zaključenja akcije. Unaprijed zahvaljujemo i molimo sve koji žele pomoći da proslijede objavu svojim prijateljima, a isto tako svi oni koji žele organizirati neki događaj za prikupljanje donacije slobodno neka se obrate na gore navedeni broj mobitela"
, stoji na na Facebook stranici udruge "Od mene za tebe".



[klik za uvećanje]


Foto: "Od mene za tebe"/Facebook

Pogledajte i:
Maša Lučić i Zaklada Sierra pomogli Eni Šarac otplatiti dug za liječenje


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: