Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Big Ben: zatvaranje kafića i oproštajni tulum - "Nema više naše birtije"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2013. 11:29 
Naslov:  Big Ben: zatvaranje kafića i oproštajni tulum - "Nema više naše birtije"
31.08.2013. 17:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu, 31. kolovoza 2013. godine, zatvara se osječki kafić s dugogodišnjom tradicijom Big Ben. Zagrijavanje počinje u 17 sati uz DJ Daka, a svirka uživo uz Livia Beraka i Hazzard počinje u 22 sata.

"Dragi prijatelji tužna srca javljamo da se nakon sedam godina naš i vaš BigBen zatvara. Koliko god se borili protiv narodnjaka i cajki jednostavno smo i tu bitku izgubili... Dolaze neki novi ljudi, kojima nije stalo do alternativne scene u našem gradu... Big Ben će nastaviti sa radom, ali ne pod našim vodstvom i ne pod istim imenom, koliko smo informirani pretvorit će se u jos jedan narodjacki klub! Za sve Vas koji ste nas podržavali ovih posljednjih desetak godina, pripremili smo oproštajno zezanje ovu subotu... Dođite se oprostiti kako treba!", poručuju iz Big Bena.






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2013. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OMG Sad

Kud ide ovaj grad?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2013. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
OMG Sad

Kud ide ovaj grad?

Ne ide - već je tamo.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2013. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
OMG Sad

Kud ide ovaj grad?

Ne ide - već je tamo.

Odavno.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2013. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..grad??????.....Osijek je odavno palanka....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2013. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
OMG Sad

Kud ide ovaj grad?

Ne ide - već je tamo.

Odavno.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2013. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam cemu se svi to cude. Ako ce biti cajke, onda ce valjda biti zato sto ih netko slusa i voli. Da nije tako, propadale bi cajkaroske birtije, a ne ovakve.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2013. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne znam cemu se svi to cude. Ako ce biti cajke, onda ce valjda biti zato sto ih netko slusa i voli. Da nije tako, propadale bi cajkaroske birtije, a ne ovakve.

Pomiješao si čuđenje i razočaranje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
strelok
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2013. 19:18 
Naslov:  Re: Big Ben: zatvaranje kafića i oproštajni tulum - "Nema više naše birtije"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta se svi čudom čude... nekad kultno mjesto, danas teška smrdljiva rupetina. i nisu cajke krive, niti grad osijek, niti ljudi...

birtija se raspada, toaleti odvratni, cuga skupa (?!), konobari pijani i bezobrazni.. i onda nemaju posla. pa ko bi normalan, pored svih urednih kafića, isao tamo... a rokeri su odavno pronasli nova mjesta, ima ih i vise nego dovoljno u gradu. ovo je samaranje mrtvog magarca..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2013. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi se propeli na zadnje noge protiv cajki, pa pitajte djecu što slušaju kad izađu van. Možda to i nije njihov glazbeni žanr, ali cajke su sada u modi, najzgodnije curke i momci su tamo, na tim mjestima, jednostavno moraš biti tamo, ako želiš biti primjećen i ovjekovječen na facebook-u nekog svog legosa, a i o čemu će se pričati cijeli idući tjedan (sigurno ne o diferencijalnom računu Razz ) a i ovaj citat od može biti nezadovoljnog gosta sve govori

strelok je napisao/la: ›
sta se svi čudom čude... nekad kultno mjesto, danas teška smrdljiva rupetina. i nisu cajke krive, niti grad osijek, niti ljudi...

birtija se raspada, toaleti odvratni, cuga skupa (?!), konobari pijani i bezobrazni.. i onda nemaju posla. pa ko bi normalan, pored svih urednih kafića, isao tamo... a rokeri su odavno pronasli nova mjesta, ima ih i vise nego dovoljno u gradu. ovo je samaranje mrtvog magarca..

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2013. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Pomiješao si čuđenje i razočaranje.
A tko je razocaran?! Da su ljudi isli u tu birtiju u dovoljnom broju - ne bi propala.

Dakle, nece biti puno razocaranih.

A i strelok govori istinu. Iako je Big Ben znao imati dobre programe, cesto su radili bahati konobari. Zadnji put kad sam tamo nesto narucio, lik me htio zavaljati za dobar iznos. I mene i legu. Valjda je mislio da smo pijani i da necemo skuziti.

Mozda birtija samo promijeni vlasnika, mozda postane jos rokerskija, ovaj put s postenim i normalnim konobarima.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2013. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2013. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam ostala razočarana, Big Ben mi je bio jedino normalno mjesto za izaći. Istina je da malo nalikovao na "rupu" i da wc nije baš oličenje čistoće al to mene nikad nije smetalo. Ugodno sam se osjećala tamo, nisam imala loših iskustva, i jednostavno da budem iskrena ne znam gdje više da izađem i ako ovo zatvore, a hoće. Evo ako itko zna išta slično ovome u gradu Osijeku nek mi preporuči.
Žalosno je da danas više nemaš gdje izaći ako nisi obučen kad da si stigao s vjenčanja, ako nemaš suknjicu koja apsolutno ne smije pokrivati dno dupeta, ako nemaš štikle u kojima nabadaš ko izmorena prostitutka. Ako nemaš lopatu i pol pudera i šminke i ako ne voliš u zoru vrtiti žarulje na Cecine nove hitove. Meni se povraća od takvih mjesta a još više mi je muka da će se i Big Ben pretvoriti u jednu takvu birtiju. I da istina je da takva mjesta imaju najviše profita, kad lokalni "mafijaši" obavezno drže pare i nož u jednom džepu i časte lijepe klinkice... ma ugl. žalost i tuga.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2013. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Žalosno je da danas više nemaš gdje izaći ako nisi obučen kad da si stigao s vjenčanja, ako nemaš suknjicu koja apsolutno ne smije pokrivati dno dupeta, ako nemaš štikle u kojima nabadaš ko izmorena prostitutka. Ako nemaš lopatu i pol pudera i šminke i ako ne voliš u zoru vrtiti žarulje na Cecine nove hitove. Meni se povraća od takvih mjesta a još više mi je muka da će se i Big Ben pretvoriti u jednu takvu birtiju. I da istina je da takva mjesta imaju najviše profita, kad lokalni "mafijaši" obavezno drže pare i nož u jednom džepu i časte lijepe klinkice... ma ugl. žalost i tuga.


Kikiriki!

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: