Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aljoša Vojnović o nedjeljnom susretu RNK Split - NK Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66225
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2013. 19:18 
Naslov:  Aljoša Vojnović o nedjeljnom susretu RNK Split - NK Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dvadesetsemogodišnji Aljoša Vojnović nekadašnji igrač NK Osijeka očekuje tešku utakmicu između RNK Split i NK Osijeka u nedjelju, 24. kolovoza 2013. godinem u 21 sat, u Parku mladeži.

Ističu kako neće igrati Križanec i Rebić, a zaboravili su naglasiti da igra Vojnović?!
"Da, da (kroz smijeh će Aljoša koji je prošao 4 hrvatska kluba te igrao u Norveškoj, Austriji i Iranu). Ove godine mi dionice ne kotiraju dobro kod Mrše (trenera Mršića). Neće valjda biti zločesto ako kažem da je došao s previše nekih eksperimenata na pameti, no činjenica je da ne izgledamo dobro ove godine. Posebno smo loši kod kuće kad se ekipa treba probiti. Minutaža mi je bila izuzetno mala pa su se eto, ono, kad malo gori sjetili da možda nije u redu ovo što su do sada izmišljali tako da neke rohade postoje u ekipi. Jesam u sastavu sam za vikend."

Dolazi Osijek?
"Dolazi Osijek s novim trenerom kojeg izuzetno cijenim. Nezgodna mlada ekipa. Mislim da je njima, kad im ne cvjetaju ruže, lakše igrat na strani bez pritiska domaće publike i bez imperativa za rezultatom tako da bit će jako, jako teška utakmica za nas!"

I mi ćemo se začepiti i čekati
"Znam. Svi koji dolaze kod nas u Split uvijek idu s idejom da se zatvore. Mi smo prošle godine … stvarno je bilo pitanje da li će neko dobit dva, tri ili četiri komada kada dođe na Park mladeži no to sada ne funkcionira. Stvarno ne igramo kao prošle godine. Imamo nekih objektivnih problema. Igrači koji su bili nositelji ili manje igraju ili su povrijeđeni, Ante Vitajić primjerice, Baraban. A igrači poput Rebića, misli su im totalno usmjerene u nekom drugom smjeru. Veliki se novci vrte. Transferi, priče ovakve, onakve čini mi se da je tu problem i nedostatak motivacije, želja za većom scenom od HNL-a. Mislim da smo prekasno reagirali. Trebalo je na pripremama uigravali ekipu koja će iznijeti ovo prvenstvo i ja se stvarno pribojavam Osijeka. Zadnji puta kada su došli bilo je 4:0 ili tako nešto(4:1), no prije toga je bila ona nula koja nam je u konačnici možda i odnijela Europu. Bit će izuzetno teško. Mi idemo s bitno izmijenjenim planom u odnosu na neke prijašnje utakmice. Momčad koja može malo više odreagirati na trkačke zahtjeve, timskom igrom, a malo manje na neke solaže i solo akcije."

Gori nama, ali i treneru Mršiću
"Gori, apsolutno! Mi imamo kadar, objektivno kada makneš vanjske faktore, kada vidiš imena koja mi imamo u kadru, to je druga ili treća ekipa prvenstva.Mi smo u Rijeci odigrali sa 60 – 70 posto i utakmicu završili neriješeno s Rijekom koja je pobijedila Stuttgart. Mi imamo velike rezerve i možemo puno bolje od ovoga, no moramo imati čovjeka koji to može izvući iz nas!"

S Aljošom Vojnovićem razgovarao Željko Kovačević




Tekst: Ksenija Zelenić/Radio Osijek
Foto: Radio Osijek



Pročitajte i:
NK Osijek: smijenjen Stanko Mršić, Žitnjak na klupi do kraja sezone
Trener prve momčadi NK Osijeka Tomislav Steinbrückner dao ostavku!
Nakon Tomislava Steinbrücknera, Davor Rupnik novi je trener NK Osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: