Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Osijek nekad i sad #1

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2013. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Ništa ne priznajem, ni da mi ruku čupate iz ramena. osijek031.com smile

ajde,ajde, priznaj, po onoj staroj, ko prizna, pola mu se prašta

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2013. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Ništa ne priznajem, ni da mi ruku čupate iz ramena. osijek031.com smile

ajde,ajde, priznaj, po onoj staroj, ko prizna, pola mu se prašta
Tko prizna pola mu se doda.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2013. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Tko prizna pola mu se doda.

najbolje da mudro šutiš, možda ode i u zastaru

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66056
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2013. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2013. 2:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
gledam i ne vjerujem, @vilenjak napisao jedan post, a on nije ocijenjen rajčicom Razz

kada moji postovi na ovom portalu pocnu dobivati prolaznu ocijenu kod vecine, nesto tu nece stimati. ili moji postovi, ili osjecka realnost. zasad, sve stima. i palanacko gradjanstvo koje funkcionira na rajcice i zvjezdice, i Vilenjak, koji funkcionira na podrsci samome sebi.

Simo, sunce ti tvoje kicerajsko, evo ti kikiriki. ti si moj omiljeni Kelt iz Unterstadta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2013. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
... , i Vilenjak, koji funkcionira na podrsci samome sebi.

     "Da, to sam ja. Sam sebi dostatan. Sebičan, ohol, pokvaren, čovjekomrzac i šovinist. Bezosjećajan gad, emocionalno hendikepiran. Sadist. Jebe mi se za druge ljude. Boli me kurac što je njima loše, bitno je da je meni dobro. Ako je nekom bolje nego meni onda mu zavidim, i nastojim svim silama da mu sjebem život.
Nemam prijatelja, nemam djevojku, nemam ni obitelj. Uostalom koji će mi kurac jer ja sam sâm sebi dovoljan. Prijatelji te uvijek iskorištavaju, ogovaraju, zavide ti ili te ismijavaju i od njih nemaš koristi. Žena ti stalno kvoca, sere i kuka, nikad joj ništa nije pravo i nikad joj ništa neće biti po volji. Što god ti napravio i koliko se god trudio ona će ti uvijek naći prigovor. Obitelj je ono što ti treba pružati potporu i omogućiti normalan psihofizički razvoj, no ostaci ostataka su upravo ovo načinili od mene.
Uostalom, ja sam svjestan svih mojih mana. Nadam se da ste i vi i zato bježite što dalje. Bježite koliko vas noge nose. Meni ne trebate. Ja sam sâm sebi dovoljan. Ajde sad, gubite se. Iš."

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2013. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › nemam ni obitelj

i corava koka...

dakle tocno. ne posjedujem ni suprugu, ni djecu. voljeti (i to bezuvjetno) da, biti odgovoran za djecu (dok su djeca) da, ali imati / posjedovati -> ne. nikada. tu plemensku perverziju pretpolitickog drustva ostavljam Crkvi, koja svoje (nevine) sticenike (doslovno) jebe, i hrvatstvu, koje svoje najmilije (rado) salje u rat (smrt), ne bi li od njih stvorilo nacionalne heroje, bez kojih monoetnicka nacija ne bi imala smisao postojanja. postoji doslovno na milijune primjera, medjutim, o odnosu hrvatskog drustva prema svojoj djeci mozda ponajbolje govori ona (antologijska) fotografija Branimira Glavasa (u generalskoj uniformi) i njegovog sina (u suzama). pazi bogati, odjednom se sjetio da ima sina?!




sve ostalo sto si nasvrljao nije prikaz mene, vec (vrlo precizan) prikaz potencijala rvackog mozgica da shvati neke osnovne postavke na relaciji sloboda - ljubav - odgovornost, dakle neke fundamentalne stvari na kojima pociva liberalna Zapadna civilizacija. i na tom prikazu ti (iskreno) hvala. vec sam ti dao sve svoje kikirikije (i to u dva navrata), ne znam kako sad da ti se zahvalim? sto to Vilenjak (osim kikirikija) ima, a da bi Simi u "njegovom" zivotu trebalo?

hmmm...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2013. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › nemam ni obitelj

i corava koka...

dakle tocno. ne posjedujem ni suprugu, ni djecu. voljeti (i to bezuvjetno) da, biti odgovoran za djecu (dok su djeca) da, ali imati / posjedovati -> ne. nikada. tu plemensku perverziju pretpolitickog drustva ostavljam Crkvi, koja svoje (nevine) sticenike (doslovno) jebe, i hrvatstvu, koje svoje najmilije (rado) salje u rat (smrt), ne bi li od njih stvorilo nacionalne heroje, bez kojih monoetnicka nacija ne bi imala smisao postojanja. postoji doslovno na milijune primjera, medjutim, o odnosu hrvatskog drustva prema svojoj djeci mozda ponajbolje govori ona (antologijska) fotografija Branimira Glavasa (u generalskoj uniformi) i njegovog sina (u suzama). pazi bogati, odjednom se sjetio da ima sina?!




sve ostalo sto si nasvrljao nije prikaz mene, vec (vrlo precizan) prikaz potencijala rvackog mozgica da shvati neke osnovne postavke na relaciji sloboda - ljubav - odgovornost, dakle neke fundamentalne stvari na kojima pociva liberalna Zapadna civilizacija. i na tom prikazu ti (iskreno) hvala. vec sam ti dao sve svoje kikirikije (i to u dva navrata), ne znam kako sad da ti se zahvalim? sto to Vilenjak (osim kikirikija) ima, a da bi Simi u "njegovom" zivotu trebalo?

hmmm...

     Nemaš ti dostojnog rivala, niti na ovom forumu, niti u životu. Čovjek zaljubljen u sebe, ne može ga imati. Ukratko od tebe smo dobili što i uvijek. Bahatost, aroganciju i šuplju demagogiju za liječenje vlastitog ega. Iznenadili bi se da eventualno pokažeš neku vrlinu. Ne bi ti ljudi to uzeli za slabost. Pokušaj. Za početak možeš vježbati pred ogledalom, to ti sigurno nije strano...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2013. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › smo
ljudi

na stranu sad (mada je indikativan) ovaj tvoj pateticni pokusaj da se u diskusiji sakrijes iza MI zamjenice, ali ti Simo, sudeci po onome sto si dosad na ovom forumu ispisao, mozes biti samo glasnogovornik zivotinja, a ne ljudi.


simo031 je napisao/la: › šuplju demagogiju

svaka demagogija je suplja. moju pak malenkost nazivati

✧ grč. dēmagōgía ≃ dēmagōgós: vođa naroda

dozvolit ces, moze samo nepismeni idiot, koji ne zna sto demagogija uopce znaci.


simo031 je napisao/la: › vlastitog ega

ovo je valjda najgora psovka u rvata (odmah poslije psovke No1, aka Srbine). hej ljudi, on ima vlastiti ego! uaaaaaa! na lomacu s njim! sto je uistinu tragikomicno. prvo, zato sto je identicno kod srbeka, i drugo, zato sto vas je jedan (jedini) covjek do balcaka isprasio jos davne 1844. godine, dakle i prije nego sto ste uopce nastali kao rvacko-srbska nacionalna bica bazirana na freneticnom strahu od individualnog ega slobodoumnog covjeka.

dakle, cak i tada, daleke 1844. godine (sto je 4 godine prije prvog zvanicnog pokusaja ukidanja feudalnog drustva u ovim mitteleuropskim vukojebinama), tzv. hrvatstvo (koje se imalo tek roditi), svojim prezirom prema gradjaninu pojedincu, bilo je anakrono zapadnoeuropskom i americkom liberalizmu. kako pak tu identicnu pojavnost nazvati danas, u 21. stoljecu, punih 169 godina kasnije? pa upravo tragikomicnom.


simo031 je napisao/la: › neku vrlinu

vrline u (klerofasistickom) hrvatstvu i vrline u (palanackom) esekerstvu nisu vrline u civiliziranim drustvima, niti su vrline kojima covjek, kao ljudsko bice, treba teziti. koliko ti se puta ta notorna cinjenica mora ponoviti, da bi ju eventualno shvatio? moras li ti Simo bas svakim svojim postom potvrdjivati tezu pokojnog profesora Kangrge da su Hrvati gluplji od grlica?


simo031 je napisao/la: › Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?

ti djecu mozes uciti samo kako da lazu, obzirom da si i sam lazov, u sto si me uvjerio kada smo razgovarali o dogadjajima u Osijeku 1991. a mozes ih uciti i kako da kradu i ubijaju, obzirom da si, kako sam istices, glasac hajducke stranke ratnih zlocinaca i kriminalaca zvane HDSSB. i sve to mozes zato sto Crkva i monoetnicka drzava stoje iza tebe. a nazalost, mozes i zato sto iza tebe stoji i Redakcija ovog "urbanog" portala, obzirom da ti je, kao sto vidim, i dalje (u paketu sa neonacistickim "Zvezdasima"), dozvoljeno da na jednom javnom forumu u Europskoj uniji, u 21. stoljecu, promoviras najcrnji palanacki klerofasizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2013. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: › smo
ljudi

na stranu sad (mada je indikativan) ovaj tvoj pateticni pokusaj da se u diskusiji sakrijes iza MI zamjenice, ali ti Simo, sudeci po onome sto si dosad na ovom forumu ispisao, mozes biti samo glasnogovornik


     Onome koji ima problem sa svojim "JA", smeta i bode oči svako "MI", jer ne može prožvakati da postoji nešto više i vrjednije od njegova "JA". Slijedom toga, takva osoba ne može biti glasnogovornik nikome, pa ni životinjama, jer bi to bilo u sukobu sa njegovim predmetom obožavanja.


Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: › šuplju demagogiju


svaka demagogija je suplja. moju pak malenkost nazivati...

     Svaka demagogija je šuplja i tu se slažemo i to ti nitko ne spočitava,
no tvoj problem je što nemaš ii ne nudiš ništa drugo osim te i takve demagogije.


Vilenjak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › neku vrlinu

vrline u (klerofasistickom) hrvatstvu i vrline u (palanackom) esekerstvu nisu vrline u civiliziranim drustvima, niti su vrline kojima covjek, kao ljudsko bice, treba teziti. koliko ti se puta ta notorna cinjenica mora ponoviti, da bi ju eventualno shvatio? moras li ti Simo bas svakim svojim postom potvrdjivati tezu pokojnog profesora Kangrge da su Hrvati gluplji od grlica?

Pozvao sam te da pokažeš neku ljudsku vrlinu, ne da se razbacuješ tezama koje je netko drugi izgovorio da bi zadivilo glupane.


Vilenjak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?

ti djecu mozes uciti samo kako da lazu, obzirom da si i sam lazov, u sto si me uvjerio kada smo razgovarali o dogadjajima u Osijeku 1991. a mozes ih uciti i kako da kradu i ubijaju, obzirom da si, kako sam istices, glasac hajducke stranke ratnih zlocinaca i kriminalaca zvane HDSSB. i sve to mozes zato sto Crkva i monoetnicka drzava stoje iza tebe. a nazalost, mozes i zato sto iza tebe stoji i Redakcija ovog "urbanog" portala, obzirom da ti je, kao sto vidim, i dalje (u paketu sa neonacistickim "Zvezdasima"), dozvoljeno da na jednom javnom forumu u Europskoj uniji, u 21. stoljecu, promoviras najcrnji palanacki klerofasizam.

     Ti od djece možeš samo učiti, i to o onim ljudskim vrijednostima (vrlinama) koje sam te već pozvao da pokažeš, ako ih imaš. A ja ću svojoj djeci reći istinu o domovinskom ratu, onako kako sam ju i tebi rekao, pa ju ti nisi mogao prožvakati. Učit ću ih da ubija oružje, a ne neprijateljska odora, i da su slijedom toga petokolonaši neprijateljski vojnici. Učit ću ih da su UDBA-ši i KOS-ovci također neprijateljski vojnici, jer su također ubijali, mučili i poticali na ubijanje našeg naroda. Reći ću im da i jedni i drugi nisu zaslužili sudbinu bolju od one koju su namijenili svojim žrtvama, i neće me biti briga hoće li to netko moći prihvatiti ili ne.
Također ću ih učiti, da uvijek izlaze na izbore, i glasuju prema svojim uvjerenjima oslobođeni od vanjskih utjecaja, što god drugi mislili o tome. @Vilenjak, natrag pred ogledalo...

P.S. Zahvaljujem se na "podršci" svim "mrziteljima" lika i djela @Vilenjaka, a osobito crkvi, državi i redakciji ovog portala.Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2013. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji ste vi debili xD

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2013. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ybte, ubili ste ionako loš topik....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2013. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...ybte, ubili ste ionako loš topik....

     Topik idejno i nije toliko loš, no problem je što je ta tema već više puta prožvakana, pa se stiče dojam da je loš.
Uostalom i rasprava koju kritiziraš, na neki način pokazuje različito viđenje Osijeka nekada i sada, Smile a pomaže i da se ubije vrijeme.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2013. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne, ova čitava stranica je prepucavanje dva forumaša o politici, ideologijama i koječime što nema nikakve veze sa stvarnom temom....odnosno lošim tekstom iz zadaćnice za osnovnu školu "Moj Osijek pun je sunca bio, nekad i sad".....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2013. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ne, ova čitava stranica je prepucavanje dva forumaša o politici, ideologijama i koječime što nema nikakve veze sa stvarnom temom....odnosno lošim tekstom iz zadaćnice za osnovnu školu "Moj Osijek pun je sunca bio, nekad i sad".....

A da renejmamo cijeli topic? Smile DEbiL Vs. DeBil, recimo?
Uostalom imamo mi i administratore foruma (doduše pristrane, ako je vjerovati onome što @Vilenjak kaže). osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: