Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nakon Tomislava Steinbrücknera, Davor Rupnik novi je trener NK Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65795
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2013. 13:12 
Naslov:  Nakon Tomislava Steinbrücknera, Davor Rupnik novi je trener NK Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trener prve momčadi NK Osijeka Tomislav Steinbrückner dao je ostavku nakon utakmice Osijeka i Istre 1961., a nakon samo šest kola osječki prvoligaš bio je prisiljen krenuti u potragu za novim trenerom.

Vodstvo Osijeka jutros je odlučilo povjerenje dati Davoru Rupniku, dosadašnjem treneru trećeligaša BSK-a iz Bijelog Brda. Do sada je vodio i drugoligaša Vukovar. Sam je igrao u inozemstvu, a igračku karijeru počeo je upravo u NK Osijeku gdje je proveo osam godina u seniorskoj momčadi.

Tekst: Redakcija/Osijek031.com
Foto: Mladjo/Osijek031.com




Pročitajte i:
Trener prve momčadi NK Osijeka Tomislav Steinbrückner dao ostavku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2013. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje da smo stavili Čvalju. Za ovu ligu je ionako dovoljna samo dobra fizička sprema.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2013. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NK Osijek treba amaterizirati. To je jedini izlaz iz ove mučne i po građane Osijeka vrlo skupe situacije.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2013. 20:19 
Naslov:  Re: Nakon Tomislava Steinbrücknera, Davor Rupnik novi je trener NK Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ili što prije naći stranog investitora ili amaterizirati klub.

Nažalost, situacija je takva u i stranom i u domaćem nogometu. Sa domaće scene je već nestao Varteks, po svemu sudeći će nestati i Slaven, a možda ga i Osijek preduhitri. Za dobrobit osječkog i slavonskog nogometa bi bilo dobro da uđe neki strani vlasnik i da se ne ponovi greška iz Varaždina. S Varteksom je nestala i varaždinska škola nogometa tako da se i Osijeku može dogoditi da izgubi nogometnu tradiciju. Zato kao tragične primjere navodim Varaždin, a isto vrijedi i za Slavonski Brod već 20 godina. Nogometna tradicija se mukotrpno izgrađuje, a tako lako izgubi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2013. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

njima nebi pomogo ni Limeni..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: