Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić: "Optimistično je što u saniranju i stabiliziranju GPP-a neće trpjeti cijene karata, sigurnost građana i neće biti smanjivanja osoblja"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66068
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2013. 14:42 
Naslov:  Anto Đapić: "Optimistično je što u saniranju i stabiliziranju GPP-a neće trpjeti cijene karata,
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Izvanredne rezultate polučili smo u širenju tramvajske mreže, modernizaciji naplate prijevoza do održavanja naših linija izvan grada Osijeka koje su bile unosne i ekonomski itekako opravdane. Nakon 4 godine i dovođenja nove Uprave naišli smo na nešto što me nije uopće iznenadilo, ali što je obično dramatično - rekao je predsjednik Nadzornog odbora GPP-a Anto Đapić.

Sve što se radilo s GPP-om u protekle 4 godine išlo je u smjeru urušavanja tvrtke kako bi ona išla u proces privatizacije ali očito po onome modelu koji je početkom devedesetih godina harao Osijekom i koji je stvorio tolike tisuće nezaposlenih.

- Iskoristit ćemo maksimalne potencijale kako bi stabilizirali tvrtku i pokrenuti ju da bude ono što je bila prije, a to je ponos grada Osijeka. S današnjim danom stanje na poslovnom računu je minus 18 i pol milijuna kuna. - O stanju govori predsjednik Uprave Alan Brezovac.

- Tristopedeset djelatnika donja je granica operativne izdržljivosti, trebamo zaposliti još djelatnika u GPP-u, ali moramo najprije stvoriti financijsku konstrukciju da to možemo sebi osigurati, a velike novce smo izgubili s tarifnom unijom i linijama koje smo izgubili odnosno dopusnicama koje smo platili ali smo ih izgubili. Vozni park na najnižim je granama posljednjih desetljeća što je sramotno jer smo mi 2009. nabavili 12 novih autobusa. -

Tekst: Stjepan Filipović/ Radio Osijek



Zadnja promjena: Redakcija 031; 26.07.2013. 15:47; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tragikomične izjave al đaponea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze ima Đapić sa zadnje 4 godine poslovanja GPPa?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2013. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze ima Đapić sa zadnje 4 godine poslovanja GPPa?


Kad je već izabran za predsjednika NO, onda mora i analizirati što i kako se radilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RockericaOs
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2013. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dokle misliš Ante? Jesmo li tebe birali?

Zašto je Milanović slavio u izbornoj noći?

Kaže dobio je Osijek, a ja nisam nikog iz SDP-a vidio od izbora? Jel vas stid što je Đapo glavni?

Glavaš, pa Đapić, pa Glavaš pa evo opet Đapić glavni u gradu !

Ovaj Medić je bio među normalnijim HDSSBovcima, a ovi ga idu smjenjivati i vjerovatno u nova zaduživanja koja će plaćati naša djeca.
Čini se da ćemo plakati za Bubalom kad se ovi međusobno krenu klati oko podjele plijena.

zašto SDP koji vlada državom šuti i gledo ovo - jel u interesu osječkog SDP-a da ostane slab da i dalje Borzanica bude šefica i sigurna u Saboru???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
mucenik2306
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2013. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RockericaOs je napisao/la: ›
Dokle misliš Ante? Jesmo li tebe birali?

Zašto je Milanović slavio u izbornoj noći?

Kaže dobio je Osijek, a ja nisam nikog iz SDP-a vidio od izbora? Jel vas stid što je Đapo glavni?

Glavaš, pa Đapić, pa Glavaš pa evo opet Đapić glavni u gradu !

Ovaj Medić je bio među normalnijim HDSSBovcima, a ovi ga idu smjenjivati i vjerovatno u nova zaduživanja koja će plaćati naša djeca.
Čini se da ćemo plakati za Bubalom kad se ovi međusobno krenu klati oko podjele plijena.

zašto SDP koji vlada državom šuti i gledo ovo - jel u interesu osječkog SDP-a da ostane slab da i dalje Borzanica bude šefica i sigurna u Saboru???


Puno kenjas...a zna se da si Hdssbeovac Razz
Istina je da se Đapiću treba staviti soli na rep Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 17:30 
Naslov:  Re: Anto Đapić: "Optimistično je što u saniranju i stabiliziranju GPP-a neće trpjeti cijene kar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 17:52 
Naslov:  Re: Anto Đapić: "Optimistično je što u saniranju i stabiliziranju GPP-a neće trpjeti cijene kar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


joj, što ja volim ovo slušati, baš sam se dobro osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Medić je kralj, umro sam od smjeha hahaha! Hoćemo još! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2013. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovoljno mi je slušati Medića kako govori o GPP-u i Brezovca kako zamuckuje pa da vidim tko valja, a tko ne. Potonji vjerojatno nema pojma o poslu na koji je postavljen jer ionako će svemu dirigirati i o svemu odlučivati magistar Đapić.
Ima premalo radnika Question Surprised Hoće li opet zaposliti 50 (podobnih) u "uredu direktora"? Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Dovoljno mi je slušati Medića kako govori o GPP-u i Brezovca kako zamuckuje pa da vidim tko valja, a tko ne. Potonji vjerojatno nema pojma o poslu na koji je postavljen jer ionako će svemu dirigirati i o svemu odlučivati magistar Đapić.
Ima premalo radnika Question Surprised Hoće li opet zaposliti 50 (podobnih) u "uredu direktora"? Rolling Eyes


Medić ih je razneo... Jedna stvar mi nije jasna... Kada je to Đapić pobjedio na izborima? Koliko ja znam pobjedu je odnio vrkić, ali njega nema nigdje samo ovaj gospodin se pojavljuje!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
vule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2013. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sada neka ovaj al đapone pokupuje novih 30 autobusa, potpuno nove tramvaje i proširi tramvajsku liniju, naprimjer do Tenje, ili do Petrijevaca, pa neka nakon 4 godine, po dolasku nove vlasti oni brinu o kreditima

_________________
Svatko ima priliku da se uvali u nepriliku. Very Happy

"Kako to, zašto to, kaži, kaži."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2013. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vule je napisao/la: ›
Sada neka ovaj al đapone pokupuje novih 30 autobusa, potpuno nove tramvaje i proširi tramvajsku liniju, naprimjer do Tenje, ili do Petrijevaca, pa neka nakon 4 godine, po dolasku nove vlasti oni brinu o kreditima

"Poslije mene potop."
"Après moi le déluge".
"Kad odem, neka se zemlja pomiješa s vatrom; ne tiče me se - moje je sve sređeno."
"Nama, kojih tada neće biti, ništa se neće moći dogoditi ni na naša čula djelovati, ni da se zemlja pomiješa s morem, a more s nebom."

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2013. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodin Đapo je stigao u ovaj grad iz Ćaprajzlija-city kao nekakav načitani političar služi se svakakvim licemerjem nebi li sjedio u fotelji . Previše je takvih u gradu i Slavoniji zanimljivo uvijek su na dobrom položaju naravno sa odgovarajućom diplomom. Dakle takvi vrlo jednostavno riješavaju sve afere u gradu. Gubici u poslovanju se stvaraju nestručnim -nesposobnim upravljanjem što je u zdravom društvu kažnjivo. Koliko vidimo po gradskom gospodarstvu koje je na koljenima očito da su vladali mozgovi koji su na dosta jeftin način došli do diploma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modri
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2013. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đapić je iskusni političar još od 90 tih godina tako da njegove riječi imaju težinu a za razliku od mnogih koji su nestali on je opstao sigurno je imao grešaka jer i on je obićni smrtnik ali je puno više imao dobrih stvari i puno više je napravio za grad od mnogih drugih koji ga samo blate ali mu ništa nije dokazano tako da gosp đapiću samo naprijed za bolji osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: