Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek igra utakmicu s Manchester Cityjem 16. srpnja u Novigradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65801
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2013. 10:00 
Naslov:  Osijek igra utakmicu s Manchester Cityjem 16. srpnja u Novigradu
16.07.2013. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, dobro ste pročitali, nogometaši Osijeka će samo četiri dana nakon otvaranja nove sezone HNL-a i utakmice protiv višestrukog prvaka Dinama odmjeriti snage sa slavnim klubom iz Manchestera.

Doduše, nije riječ o prvom sastavu tog poznatog kluba već o njihovoj U-20 momčadi koja se nalazi na 10-dnevnim pripremama u Istri.

Prema pisanju Jutarnjeg lista, utakmica je organizirana kako bi stručnjaci engleskog kluba u dvoboju s njihovom momčadi ocijenili mladog vratara Osijeka, Marka Malenicu (19), kojeg mnogi nogometni stručnjaci u Hrvatskoj drže ponajvećim vratarskim talentom u posljednjih 20 godina.

Momak iz Nove Gradiške već je izvjesno vrijeme na meti brojnih europskih klubova, no čini se da su u Cityju najviše zagrizli za 192 cm visokog mladića. Osim što je Osijeku ova utakmica bitna zbog eventualnog transfera Malenice, za kojeg se u medijima već licitira s odštetom od milijun eura, po gradu se kuloarski priča kako nije nemoguće da Osijek postane Cityjev klub partner.

Naime, vlasnik Cityja šeik Mansour bin Zayed Al Nahyan do sada je u svoj klub uložio oko 800 milijuna eura pa bi od njegovog ulaska u Osijek naš nogometni prvoligaš sigurno imao višestruke koristi, prije svega financijske. S druge strane, područje istočne Hrvatske, ali i Vojvodine i BiH, oduvijek je bilo poznato kao rasadnik talentiranih nogometaša od kojih su mnogi postali velike zvijezde, pa je u inetersu skauta ManCityja takve talente što prije prepoznati i zgrabiti ih prije ostalih.

Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2013. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: