Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Biciklistički vodič: kako se ponašati u prometu, s kakvom opremom i kako izbjeći prometne kazne?! #1

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
Samo peglajte kazne......ja vozim bicikli i imam sva svjetla....i prsluk...!! Kad ja vidim šta si neke "krave" dopuštaju dok voze bicikli..čudno je da ih nema više pod ledinom i na listi donora organa!! Neki dan gledam jednu..vozi bicikli, stavila one muha naočale na nos, slušalice u uši..i vozi samo ravno bez da pogleda lijevo desno...ko "krava"...neznam drugi izraz...i ona je kao sudionik u prometu!! Mislim se ja..sve dok te kamion ne pobere i ode dalje ne osjetivši da je pregazio ikoga!! Najgori su betmeni po noći..sa crnim plaštevima bez ikakve signalizacije po cesti se voze..e takve policija treba kaznit više od vrijednosti bicikla!!!

Potpisujem.

A još jači su mi ovi što se rolaju ili skejtaju pa se rašire po cijeloj ulici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Standardna priča: dio ljudi ponaša se kao da je sam na svijetu, a svinje deru za sitne prekršaje, isto kao i kod vozača automobila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno treba kažnjavati one koji su idijoti..dakle neosvjetljene u mraku, pijane, itd...
Ali kažnjavati babu, dedu, ili mog legu koji ima dijete na biciklu zato što idu polako po pločniku umjesto po kolniku kružnog toka je retardirano.
Što i ne čudi pošto su ljudi koji donose takve zakone retardanti.
Baš kao i policajac koji ih prerevno provodi, a svjestan je da ugrožava ljudske živote da bi punio proračun.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
slavonija je napisao/la: ›
Samo peglajte kazne......ja vozim bicikli i imam sva svjetla....i prsluk...!! Kad ja vidim šta si neke "krave" dopuštaju dok voze bicikli..čudno je da ih nema više pod ledinom i na listi donora organa!! Neki dan gledam jednu..vozi bicikli, stavila one muha naočale na nos, slušalice u uši..i vozi samo ravno bez da pogleda lijevo desno...ko "krava"...neznam drugi izraz...i ona je kao sudionik u prometu!! Mislim se ja..sve dok te kamion ne pobere i ode dalje ne osjetivši da je pregazio ikoga!! Najgori su betmeni po noći..sa crnim plaštevima bez ikakve signalizacije po cesti se voze..e takve policija treba kaznit više od vrijednosti bicikla!!!

Potpisujem.

A još jači su mi ovi što se rolaju ili skejtaju pa se rašire po cijeloj ulici

E da, ti skateri i roleri, katastrofa...svake 3 god kad se dogodi da ih sretnem, moram se pomaknuti 27cm u stranu baš kao i oni da se mimoiđemo. Treba i njih tjerati na cestu pa neka se tamo bahate!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 15:21 
Naslov:  Re: [VIDEO] Biciklistički vodič: kako se ponašati u prometu, s kakvom opremom i kako izbjeći prometn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
slavonija je napisao/la: ›
...

...

E da, ti skateri i roleri, katastrofa...svake 3 god kad se dogodi da ih sretnem, moram se pomaknuti 27cm u stranu baš kao i oni da se mimoiđemo. Treba i njih tjerati na cestu pa neka se tamo bahate!

@Boost, ja ti govorim o tome da se oni i rolaju i skejtaju po cesti, po kolničkoj traki, prostoru koje je namjenjeno prometu vozila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ahaaaaa....eeee, a što uopće kaže zakon po tom pitanju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



slika je objavljena u G.S. od četvrtka 11.07. autor Josip Šeri

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›


slika je objavljena u G.S. od četvrtka 11.07. autor Josip Šeri


Vidio vjerojatno iste cure jučer, u mraku kako sve voze jednosmjernom ulicom u krivome smjeru.

I sam sam biciklist i vozač automobila, i nemam tehnički ispravan bicikl, ali barem imam malo obraza staviti stražnje treptajuće svijetlo kako bih me vozači mogli straga uočiti, u rijetkim slučajevima kada se vozim cestom.

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2013. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.07.2013. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta što se zakon primjenjuje samo u Osijeku i Zagrebu. Bio sam ove godine na moru. Tamo ljudi voze neregistrirane motore, bez kacige, skuteri bez blokada itd. Na moru ni ne znaju što je E1 za kacigu. A kod nas će još malo uvesti obvezna odijela i vozačku dozvolu za bicikle. Definitivno imamo najrigorozniju prometnu policiju. No sami smo si krivi, to je preslika stanja društva. A Osijek je po tom pitanju proglašen najlošijim gradom u EU.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2013. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citam i sve vise umirem od smijeha:DDD ljudi se zale sto se zakon provodixDDD to je preslika stanja drustva....

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2013. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › citam i sve vise umirem od smijeha:DDD ljudi se zale sto se zakon provodixDDD to je preslika stanja drustva....


Ljudi se žale zato što se ne kažnjava one koji divljaju, a normalni vozači ispaštaju i plaćaju i za najmanju grešku. Svinje idu linijom manjeg otpora po onima koji ih plaćaju. Da su kod privatnika dobili bi nogu u guzicu, ovako su 'zaštićeni'...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: