Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrlo burno na aktualnom satu [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2013. 7:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borisk1 je napisao/la: ›
@W.M.Felt

Prema vašem zaključku, ako netko iz moje bliže ili dalje okoline, a kojeg ja poznajem, i prodao sam mu, npr. kuću, postane kriminalac, i ja sam kriv!

Što ih ne nagrdite i za smanjenje plaća direktorima gradskih tvrtki, za pomoć radnicima Slavonije...


mali ispravak....niko nije postao kriminalac..taj momak je duze vrijeme u kriminalnim vodama,poceo je sa sitnim pizdarijama vec u osnovnoj skoli..tako da je vrkic morao znati ko za njega vrbuje ljude na jugu,ako nije znao onda je nesposobona,kao sto cemo se i sami uvjeriti u skorije vrijeme
i da naebi bilo zabune ,nisam u hdssbu niti za njih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sugaos
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2013. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la: ›
borisk1 je napisao/la: ›
@W.M.Felt

Prema vašem zaključku, ako netko iz moje bliže ili dalje okoline, a kojeg ja poznajem, i prodao sam mu, npr. kuću, postane kriminalac, i ja sam kriv!

Što ih ne nagrdite i za smanjenje plaća direktorima gradskih tvrtki, za pomoć radnicima Slavonije...


mali ispravak....niko nije postao kriminalac..taj momak je duze vrijeme u kriminalnim vodama,poceo je sa sitnim pizdarijama vec u osnovnoj skoli..tako da je vrkic morao znati ko za njega vrbuje ljude na jugu,ako nije znao onda je nesposobona,kao sto cemo se i sami uvjeriti u skorije vrijeme
i da naebi bilo zabune ,nisam u hdssbu niti za njih...
Možda Vrkić plača dugove od sina. A što se tice malog Šafar... zalosno, bez krupule, bez stida i srama, bez kulture prema starijim od sebe, nema poštovanja a k tome još niti dana radnog staža. Kao i Filip. Veliki balavi znalci koji su u vječni i a mlijeko im curi niz usta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2013. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la (Pogledaj post): ›
borisk1 je napisao/la: ›
@W.M.Felt

Prema vašem zaključku, ako netko iz moje bliže ili dalje okoline, a kojeg ja poznajem, i prodao sam mu, npr. kuću, postane kriminalac, i ja sam kriv!

Što ih ne nagrdite i za smanjenje plaća direktorima gradskih tvrtki, za pomoć radnicima Slavonije...


mali ispravak....niko nije postao kriminalac..taj momak je duze vrijeme u kriminalnim vodama,poceo je sa sitnim pizdarijama vec u osnovnoj skoli..tako da je vrkic morao znati ko za njega vrbuje ljude na jugu,ako nije znao onda je nesposobona,kao sto cemo se i sami uvjeriti u skorije vrijeme
i da naebi bilo zabune ,nisam u hdssbu niti za njih...


Kako mene nitko nije vrbovao, to je, valjda, bila privilegija na ovim izborima Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: