Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66184
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2013. 11:01 
Naslov:  MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka
13.07.2013. 9:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MK Osijek, u subotu, 13. srpnja 2013. godine, u ranim jutarnjim satima namjerava krenut na već dugo najavljivani put u EU, odnosno u posjet gradovima prijateljima grada Osijeka.

Naime projekt obuhvaća obilazak tri grada prijatelja Grada Osijeka, Pečuh, Budimpeštu okrug XIII, Nitru, te još Zakopane i Krakow pri čemu će nas ugostiti naši prijatelji bikeri koji su redovno kod nas na našim susretima. Putovanje je organizirano povodom ulaska Hrvatske u Europsku Uniju i samim time pokazujemo da smo spremni promovirati Grad Osijek, Osječko-baranjsku županiju i cjelokupnu motoscenu i na ovaj način. Pri tome bi se povezali s bikerima iz navedenih gradova, kako bi oni u budućnosti bili gosti našega grada i tako produbili odnose s gradovima prijateljima i na ovoj razini.

Plan puta je zamišljen tako da se u prvoj fazi, u subotu, odvozi cca 560km sve do grada Zakopane u Poljskoj, gdje će nas ugostiti naš prijatelji bikeri koji nas redovno posjećuju na našim motosusretima.



Za nedjelju je planirana vožnja po Visokim Tatrama i obilazak znamenitosti u gradu Zakopane i okolici. Utorak je rezerviran za put u Krakow, cca 100km od Zakopana, radi posjeta koncentracijskom logoru Auschwitz i Birkenau te se tamo pokloniti žrtvama i zapaliti svijeće. Nakon posjeta navedenom logoru planiran je odlazak u rudnik soli Wieliczka, te nakon toga obilazak znamenitosti Krakowa.



U srijedu se kreće prema Nitri u Slovačkoj, 323km od Krakowa, prvom Gradu prijatelju Grada Osijeka kojeg ćemo na putovanju posjetiti. Planiran je sastanak s predstavnikom grada Nitre te dogovori oko bikerske suradnje Nitre i Osijeka. Na navedenoj ruti predviđen je i posjet dvorcu Oravsky Podzamok.

[klik za uvecanje]


Nakon sastanka sa predstavnikom Nitre, ići će se na razgledavanje grada i njegovih znamenitosti. U četvrtak u ranim jutarnjim satima je predviđen polazak za Budimpeštu, put od cca 160km, posjet predstavniku Budimpešte okruga XIII, te obilazak grada i znamenitosti. S obzirom na važnost grada Budimpešte, planirano je noćenje.

[klik za uvecanje]


Petak je rezerviran za polazak prema Pečuhu, trećem gradu prijatelju Grada Osijeka kojega ćemo pri ovom putovanju posjetiti. Dakle, također je zamišljen sastanak s predstavnicima Grada, i nakon toga polazak za Osijek



Tekst: Zdravko Bošnjak/Predsjednik MK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sugaos
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2013. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Promovirati Grad ??? Dogovorit suradnju???
Možda da guzica vidi puta i potroše novci od šund susreta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fischer
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.07.2013. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto baš lijepo i nadam se da ovu ekskurziju neće financirati porezni obveznici i ja među njima . Dečkima svaka čast na ovom hrabrom poduhvatu gdje će usput promovirati i svoj grad , besposlen pop i jariće krsti . Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"pri čemu će nas ugostiti naši prijatelji bikeri koji su redovno kod nas na našim susretima"

znaci uskoro bi se moglo krenuti put Burkine Faso jer i oni su stalni gosti "hvaljenog" moto susreta. sad ozbiljno tko i na koji nacin financira to putovanje? Na susretu u Osijeku su pordani hektolitri piva, majice, prisivci, marame sa grbom mk Osijek sve je to imalo svoju cijenu. Raspolaze li netko informacijom oko izdavanja racuna za iste prodane artikle? Na koji nacin se organiziraju takva dogadjanja, tko placa sve to i kome ide zarada?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sugaos
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: › "pri čemu će nas ugostiti naši prijatelji bikeri koji su redovno kod nas na našim susretima"

znaci uskoro bi se moglo krenuti put Burkine Faso jer i oni su stalni gosti "hvaljenog" moto susreta. sad ozbiljno tko i na koji nacin financira to putovanje? Na susretu u Osijeku su pordani hektolitri piva, majice, prisivci, marame sa grbom mk Osijek sve je to imalo svoju cijenu. Raspolaze li netko informacijom oko izdavanja racuna za iste prodane artikle? Na koji nacin se organiziraju takva dogadjanja, tko placa sve to i kome ide zarada?
Na plakatu su Sponzori, među kojim ja Grad i Županija, tj. oni daju NAŠE novce za njihov šund ' skup, koji je sramota za Grad i motoriste. Od obećanog Zida- ništa, bend, razglas, striptiz, ...ajme majko. Ukratko, izgleda da računa nema a mi plačamo njihove provode i vožnje pod izlikom promocije Grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2013. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...al' parkiralište za motore na Korzu je tu, samo par metara dalje od onog "starog"....zar to nije jedna od uspješnih priča???????....nego, jel još koriste Ribića kao maskotu, obzirom da su izbori prošli, a rezultati nisu pokazali ono što se htjelo?????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sugaos
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › ...al' parkiralište za motore na Korzu je tu, samo par metara dalje od onog "starog"....zar to nije jedna od uspješnih priča???????....nego, jel još koriste Ribića kao maskotu, obzirom da su izbori prošli, a rezultati nisu pokazali ono što se htjelo?????
Po slikama u031 galeriji, ništa. Sad je vrijeme da se šupkaju novoj vlasti. Možda Vrkić ili neki novi pročelnik postane član kao i Bubalo. I taj parking, oslikat grb na pod da svako piša, sere i gazi po njemu. Joj koja ljigava posla. Ali samo naprijed, vidi narod sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci da i njihove akcije oko moto mrazeva i moto zeka mi placamo, koliko se para dobije za par vrecica bombona koje podijelis u takvim humanitarnim akcijama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sugaos
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I zanimljivo, ima i suorganizatora a prodaju se samo njohovi suveniri i zarada samo njima. Zanimljiv partnerski dogovor.
Dobri partneri Smile Smile Smile !!! Gdje ima jos takvih Smile .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sugaos
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
znaci da i njihove akcije oko moto mrazeva i moto zeka mi placamo, koliko se para dobije za par vrecica bombona koje podijelis u takvim humanitarnim akcijama?


Vjerojatno. Plakati sponzora su uvjek prisutni. Znas koliko iznosi kuna Nekoliko kg bombona, barem par tisuća kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LovelyBone
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i ja sam za putovanja, ali iz vlastitog džepa, a ne za svaku "akciju" oderat' nekog drugog.
Parking sa grbom? Nisam još ni u jednom gradu vidjela na cesti ili pločniku grb po kojem ljudi gaze, šetaju pse, plešu kolo ili parkiraju svoje vozilo.
Između ostalog, zašto je "MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka" tema o kojoj se piše? Drago mi je ljudi, vozite se, širite poznastva, ali ja evo isto za deset dana idem na more pa ću vas detaljno izvjestiti o ruti, gdje ću jesti i piti usput, jesam li srela nekoga, a pogotovo ako se neka slavna osoba mozda kupa u toplesu ili ruča na Stradunu, a i jako je bitno za moj grad da ga promoviram po Jadrasnkoj obali.
Ukratko, pišite putopise, takve priče će vrlo vjerojatno (NOT), biti bitnije od svake druge teme sa naslovom tipa "Seljaci prosvjeduju", "Ostavljeno nedonošče pred Domom zdravlja na Jugu II", "Djeca gladuju u Africi" itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brna
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čitam ove komentare i sve ne mogu vjerovati kakvi se to mračni likovi skrivaju iza ovih pseudonima,ali onda se čude kako je netko izuzet iz nečega a misle da su bogom dani jer služba je družba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sugaos je napisao/la (Pogledaj post): › Promovirati Grad ??? Dogovorit suradnju???
Možda da guzica vidi puta i potroše novci od šund susreta.

vidim da si pun gorčine i ljubomore i žao mi je što ti se nisu svidjeli susreti iako sam uvjeren da nisi ni bio (znaš i sam zašto). prosvijetli nas molim te i pokaži nam kako se rade susreti, organiziraj ti jedne, pa nas iznenadi! što se tiče zarađenih novaca sa susreta, tu zarade nema, jer se susreti ne rade da se zaradi! da si sa nama sjeo i popričao, objasnili bi ti kako radimo,ali tebi je lakše ovako po forumima srati! pozdrav i daj dođi više na pivo u klub, za tebe je besple!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LovelyBone je napisao/la (Pogledaj post): › Pa i ja sam za putovanja, ali iz vlastitog džepa, a ne za svaku "akciju" oderat' nekog drugog.
Parking sa grbom? Nisam još ni u jednom gradu vidjela na cesti ili pločniku grb po kojem ljudi gaze, šetaju pse, plešu kolo ili parkiraju svoje vozilo.
Između ostalog, zašto je "MK Osijek kreće na put u EU - posjet gradovima prijatelja grada Osijeka" tema o kojoj se piše? Drago mi je ljudi, vozite se, širite poznastva, ali ja evo isto za deset dana idem na more pa ću vas detaljno izvjestiti o ruti, gdje ću jesti i piti usput, jesam li srela nekoga, a pogotovo ako se neka slavna osoba mozda kupa u toplesu ili ruča na Stradunu, a i jako je bitno za moj grad da ga promoviram po Jadrasnkoj obali.
Ukratko, pišite putopise, takve priče će vrlo vjerojatno (NOT), biti bitnije od svake druge teme sa naslovom tipa "Seljaci prosvjeduju", "Ostavljeno nedonošče pred Domom zdravlja na Jugu II", "Djeca gladuju u Africi" itd.

eto da i tebi pokušam odgovoriti ili barem komentirati! prvo, zašto se krijete iza takvih naziva??? ja sam iggy i vjerujem da znate koji! što tebe toliko pati mk osijek??? cura pa brine o motoristima??? u kojem si ti klubu? krijete se iza ovih profila, dođite do nas pa da popričamo o svemu što vas pati, ovo je previše djetinjasto! ne želim da patite,a ovo ti nije loše da nas obavijestiš kako ti je na moru bilo! mbasi nas isto lijepo obavještava o svojim putovanjima! daj prijedlog svome predsjedniku da i vi nekuda odputujete, pa makar do đakova ili požege, jer glupo je pisati o putovanju od kuće do drempe!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
iggy
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2013. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sugaos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
znaci da i njihove akcije oko moto mrazeva i moto zeka mi placamo, koliko se para dobije za par vrecica bombona koje podijelis u takvim humanitarnim akcijama?


Vjerojatno. Plakati sponzora su uvjek prisutni. Znas koliko iznosi kuna Nekoliko kg bombona, barem par tisuća kn.

evo ovako! bomboni su sponzorstvo kandita i to nije tajna i mi to naglašavamo! ta količina je samo polovica koliko se podijeli, ostalo mi kupujemo! svi pokloni su kupljeni našom lovom ili lovom naših sponzora, koji umjesto da daju nama, oni daruju djecu u klasju i na trgu! nikada nismo rekli da smo mi nešto kupili,a da je kupio netko drugi ( ne kitimo se tuđim perjem). pošto sam uvjeren da znate samo srati po forumu, trebali ste sa nama biti u tim akcijama, gdje uvijek bude i klope i cuge o našem trošku! očito vam i to ne valja i nije dovoljno?! drugi puta ćemo vam dati i 100 eura, kad budete učestvovali u tima akcijama, možda ćete onda biti zadovoljni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: