Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Propao drugi pokušaj konstituiranja Skupštine Osječko-baranjske županije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Varga je napisao/la: ›
yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): › Molim Vas da prije nego napišete neki komentar poslušate moju izjavu. Svakako ću odgovoriti što prije mogu.


Prodajete jako, jako jeftinu demagogiju (u maniri 'hrvatskog kralja demagogije' andrije 'ebranga)!
Ako nitko nije dovoljno intaligentan da shvati vašu ultraintaligentnu izjavu, biste li bili toliko milosrdni i interpretirali ju zatucanom i neukom puku na neki njima shvatljiv način?
i biste li se udostojili KONKRETNO i BEZ demagogije i jeftinih političkih skretanja s teme odgovoriti/komentirati na neke od gore navedenih pitanja/opaski koja su jasno postavljena i konkretizirana?

(da vas podsjetim: kako je moguće uopće pomisliti, na bilo kojoj razini motivacije i u bilo kojem mogućem kontekstu, na ikakav vid koalicije/podržavanja 'adssb-a kada ste jasno [vaša stranka] prije izbora tvrdili kako nije moguć nikakav vid koalicije s njima?)
Pobrkali se koaliciju, kohabitaciju i konsenzus. Žao mi je zbog toga jer je većina također tako shvatila.
Koaliciju s HDSSB-om smo mogli dogovoriti još na prvoj sjednici. Mi tražimo konsenzus kao minimum za početk konstiturianja Skupštine.


Ako je konsenzus minimum, što je optimum - 115% glasova? Koliko iznosi maksimum, bojim se i pomisliti. Bože, kakva jeftina, po inteligenciju uvredljiva demagogija!
Nije!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baudolino je napisao/la: › Neka, neka, barem ćemo se sitnih laburističkih kokošara riješiti na sljedećim lokalnim izborima.


Tako je. Laburisti će, sve sam više siguran u to, ubrzo postati 'bivša' stranka poput HSP-a.

Nevjerojatno kako poliičari stoljećima ne mogu shvatiti da ovise o narodu. Narod je često 'neinformiran' (kako dotični gospodin reče Laughing) i treba mu puno vremena za promjene, ali to vrijeme ipak stigne.

Mi to shvaćamo i tako i radimo. Ako nas ne razumiju moramo tumačiti, ako nas ne žele razumijeti, i to je pravo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekima ocito nije jasno da u ovoj drzavi a pogotovo u ovom gradu ne postoji "ljevica", ne postoji niti "desnica", Osijek je najbolji primjer nase politicke zbilje...
"pravas" podrzava SDP i krade glasove HDSSB.u
HNS i njegovo podrzavanje HDSSB.a
skrivena koalicija SDP.a i HDZ.a
pa onda stvari iz ovoga topica..


vidio sam mnoge "ljevicare" kako sumanuto opravdavaju bilo Djapica bilo Vrkica koji je sa njim koalirao jer im to ide u prilog, isto tako i HDSSB.ovci kada im treba nadju dobre izlike za svoje neprirodne koalicije...o SDP.u, HNS.u i HDZ.u ne treba ni pricati...

i onda se ovce po forumima cude sto njihovi "heroji" naglo promjene retoriku svaki puta poslje izbora...


kruha i igara, i sljedece izbore ce se vecina vas/nas klati tu po ovom i slicnim forumima u njihovo ime, neki iz zabluda neki dobro placeni...


Zadnja promjena: tranquilize; 02.07.2013. 15:29; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2013. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Varga je napisao/la: ›
Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Varga je napisao/la: ›
yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): › Molim Vas da prije nego napišete neki komentar poslušate moju izjavu. Svakako ću odgovoriti što prije mogu.


Prodajete jako, jako jeftinu demagogiju (u maniri 'hrvatskog kralja demagogije' andrije 'ebranga)!
Ako nitko nije dovoljno intaligentan da shvati vašu ultraintaligentnu izjavu, biste li bili toliko milosrdni i interpretirali ju zatucanom i neukom puku na neki njima shvatljiv način?
i biste li se udostojili KONKRETNO i BEZ demagogije i jeftinih političkih skretanja s teme odgovoriti/komentirati na neke od gore navedenih pitanja/opaski koja su jasno postavljena i konkretizirana?

(da vas podsjetim: kako je moguće uopće pomisliti, na bilo kojoj razini motivacije i u bilo kojem mogućem kontekstu, na ikakav vid koalicije/podržavanja 'adssb-a kada ste jasno [vaša stranka] prije izbora tvrdili kako nije moguć nikakav vid koalicije s njima?)
Pobrkali se koaliciju, kohabitaciju i konsenzus. Žao mi je zbog toga jer je većina također tako shvatila.
Koaliciju s HDSSB-om smo mogli dogovoriti još na prvoj sjednici. Mi tražimo konsenzus kao minimum za početk konstiturianja Skupštine.


Ako je konsenzus minimum, što je optimum - 115% glasova? Koliko iznosi maksimum, bojim se i pomisliti. Bože, kakva jeftina, po inteligenciju uvredljiva demagogija!
Nije!


Nije? I to je Vaša argumentacija? Nije?!!!

Nudite koaliciju svima, dakle i HDSSB-u, a uvjetujete mjestom predsjednika županijske skupštine.

Ucjenjujete.

Spašavate HDSSB i vojnika Šiška.

Prodajete jeftinu demagogiju o troškovima izbora.

Gazite svoja obećanja iz predizborne faze.

Veselim se vašem skorom nestanku s lokalne političke tržnice.

Trulih jabuka, naime, ima i bez vas sasvim dovoljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2013. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): ›
yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): › Molim Vas da prije nego napišete neki komentar poslušate moju izjavu. Svakako ću odgovoriti što prije mogu.


Prodajete jako, jako jeftinu demagogiju (u maniri 'hrvatskog kralja demagogije' andrije 'ebranga)!
Ako nitko nije dovoljno intaligentan da shvati vašu ultraintaligentnu izjavu, biste li bili toliko milosrdni i interpretirali ju zatucanom i neukom puku na neki njima shvatljiv način?
i biste li se udostojili KONKRETNO i BEZ demagogije i jeftinih političkih skretanja s teme odgovoriti/komentirati na neke od gore navedenih pitanja/opaski koja su jasno postavljena i konkretizirana?

(da vas podsjetim: kako je moguće uopće pomisliti, na bilo kojoj razini motivacije i u bilo kojem mogućem kontekstu, na ikakav vid koalicije/podržavanja 'adssb-a kada ste jasno [vaša stranka] prije izbora tvrdili kako nije moguć nikakav vid koalicije s njima?)
Pobrkali se koaliciju, kohabitaciju i konsenzus. Žao mi je zbog toga jer je vjerojatno i većina ljutih komentatora ovdje to isto tako shvatila. Bojim se i pomisliti kako će to shvatiti moja kuma Manda iz Piškorevaca.
Koaliciju s HDSSB-om smo mogli dogovoriti još na prvoj sjednici da smo htjeli. Mi tražimo od 'velikih' (u ovom slučaju HDSSB, HDZ i SDP) konsenzus kao minimum za početak u konstiturianju Skupštine jer su se neki nešto dogovarali na naš račun. Zbog toga tražimo konsenzus.
I ne, ne moramo sudjelovati u bilo kojoj priči. Nismo 'gladni' fotelja niti funkcija. Ali ne damo velikima da planiraju svijet (u ovom slučaju Županiju) na račun 'malih'.


Možda i jesam (i ne bježim od toga da ponekad pobrkam stvari), ali uopće je nevažno na koji ćete način (koalicija, kohabitacija ili konsenzus ili neki petnaesti) nazvati suradnju s 'adssb-om, poanta većine naših komentara odnosi se na vašu suradnju s njima. Koja je prije izbora bila NEMOGUĆA i NEZAMISLIVA (kako je vaša stranka tvrdila)! A ta tvrdnja, kako lijepo reče forumaš u jednom od postova gore, donijela vam je glasove birača (barem u osijeku i osječko-baranjskoj županiji).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može biti konsenzus, može biti koalicija, može biti kohabitacija, a može biti i zajednička ekipa za malonogometni turnir u Šagu, dok je god zajedno sa HDSSB-om vi ste razočarali svoje birače, među kojima sam, na županijskom planu, bio i ja.

Nisam u potpunosti sretan niti sa onim što smo na kraju mi napravili (iako sam uvjeren da smo od svih realnih opcija ipak napravili onu najbolju), ali ovo što rade Laburisti, ovo je izgleda prava politika, onakva za kakvu se govori da je možda netko ušao čistog obraza u politika, ali nije takvoga izašao iz nje. I zato vas ovih dana napušta sve više članova, iz ovih ili onih razloga, niste još ni počeli raditi kako spada, a već se raspadate...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › nekima ocito nije jasno da u ovoj drzavi a pogotovo u ovom gradu ne postoji "ljevica", ne postoji niti "desnica", Osijek je najbolji primjer nase politicke zbilje...
"pravas" podrzava SDP i krade glasove HDSSB.u
HNS i njegovo podrzavanje HDSSB.a
skrivena koalicija SDP.a i HDZ.a
pa onda stvari iz ovoga topica..


vidio sam mnoge "ljevicare" kako sumanuto opravdavaju bilo Djapica bilo Vrkica koji je sa njim koalirao jer im to ide u prilog, isto tako i HDSSB.ovci kada im treba nadju dobre izlike za svoje neprirodne koalicije...o SDP.u, HNS.u i HDZ.u ne treba ni pricati...

i onda se ovce po forumima cude sto njihovi "heroji" naglo promjene retoriku svaki puta prije izbora...


kruha i igara, i sljedece izbore ce se vecina vas/nas klati tu po ovom i slicnim forumima u njihovo ime, neki iz zabluda neki dobro placeni...

Ne mogu opravdati neobranjivo. I slažem se s nekim tezama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:30 
Naslov:  Re: Propao drugi pokušaj konstituiranja Skupštine Osječko-baranjske županije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo jučerašnja izjava predsjednika ogranka strane Čepin i tajnika podružnice OBŽ-a Laburista:

Citat: › Poštovani,

želim Vas obavijestiti da sam odlučio napustiti Hrvatske laburiste - Stranku rada.

U Stranku sam se učlanio 2011.g. pred parlamentarne izbore i od onda sam vjerovao u mogućnost promjene koju pruža ova stranka. Za stranku sam radio vođen idealima i od početka cijelim srcem i zauzvrat nisam očekivao i ne očekujem ništa osim boljitka ovog društva.

Nažalost, ono čega sam se i bojao se i dogodilo. Prošli su lokalni izbori, osvojili smo određeni broj mandata i vrlo brzo su se otvorile karte. Neprirodne koalicije u Osijeku koje neće biti dugog vijeka možda će privremeno i pomoći Gradu Osijeku, ali dugoročno neće laburistima, a samim time ni građanima Osijeka. Isto tako vrijedi i za Osječko-baranjsku županiju zvalo se to konsenzus svih stranaka ili koalicija.

Laburisti nisu samo središnjica stranke, Dragutin Lesar i saborski zastupnici. Laburisti su svi članovi u cjelini. Iako ne mogu zamjeriti ništa saborskim zastupnicima koji usitinu rade dobro i savjesno svoj posao i dalje želim da takvi ostanu, ja sam isto tako i dio lokalne zajednice laburista.

Ne mogu ići protiv sebe i svoje savjesti i ne želim više biti dio ove stranke u koju sam velike nade polagao. Ako će 4 čovjeka predstavljati i odlučivati o 700 članova županije onda to nije demokracija. Ako će izvršni odbor služiti samo kao formalnost da potvrdi ono što je već dogovoreno onda to nije demokracija.

Hrvatski laburisti - Stranka rada se zalaže za osnaživanje demokracije putem referenduma. Ako je tome tako, zašto ne postoje unutarstranački referendumi, tj. jedan jedini koji je bio (onaj o ulasku RH u EU) nije ispoštovan. Tada je većina članova bila protiv ulaska, ali je Stranka odlučila da je ipak dobro za sve nas da se zalažemo za ulazak. Ne možemo se iskreno zalagati za demokraciju ako ju sami ne provodimo. Tada treba prihvatiti rezultat koliko god nam se on ne sviđao.

Možda je jednostavno stvar u tome što ne vidim mogućnost promjene ovoga svijeta u političkoj stranci.

Nimalo ne žalim što sam bio član laburista, i puno sam naučio iz tog iskustva. Svima Vam se želim zahvaliti na trudu, vremenu, razumijevanju i predanosti.

Ovime automatski prestaju sve moje funkcije, predsjednika ogranka Čepin, tajnika podružnice Osječko-baranjske županije, člana izvršnog odbora podružnice.

Nastavit ću raditi kao nezavisni vijećnik Općinskog vijeća Općine Čepin.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Nije? I to je Vaša argumentacija? Nije?!!!
A što milslite da se može napisati kao odgovor tvrdnji da je optimum 115%?
Citat: ›

Nudite koaliciju svima, dakle i HDSSB-u, a uvjetujete mjestom predsjednika županijske skupštine.
tražimo konsenzus oko odluke, ne i koaliciju. [/quote]
Citat: ›
Ucjenjujete.
Nikada i nikoga. Nudim rješenje gdje su veliki 'uprskali' pa nemju izlaza
Citat: ›
Spašavate HDSSB i vojnika Šiška.
Ne, nego pokušavamo naći izlaz iz situacije u kojoj su slijedeći izbori jedina opcija
Citat: ›
Prodajete jeftinu demagogiju o troškovima izbora.
Ne
Citat: ›
Gazite svoja obećanja iz predizborne faze.
Ne! Koja npr?
Citat: ›
Veselim se vašem skorom nestanku s lokalne političke tržnice.
Vaše pravo.
Citat: ›
Trulih jabuka, naime, ima i bez vas sasvim dovoljno.
Ne osjećam se tako, ali dozvoljavam da nas Vi vidite tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:40 
Naslov:  Re: Propao drugi pokušaj konstituiranja Skupštine Osječko-baranjske županije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › evo jučerašnja izjava predsjednika ogranka strane Čepin i tajnika podružnice OBŽ-a Laburista:

Citat: › Poštovani,

želim Vas obavijestiti da sam odlučio napustiti Hrvatske laburiste - Stranku rada.

U Stranku sam se učlanio 2011.g. pred parlamentarne izbore i od onda sam vjerovao u mogućnost promjene koju pruža ova stranka. Za stranku sam radio vođen idealima i od početka cijelim srcem i zauzvrat nisam očekivao i ne očekujem ništa osim boljitka ovog društva.

Nažalost, ono čega sam se i bojao se i dogodilo. Prošli su lokalni izbori, osvojili smo određeni broj mandata i vrlo brzo su se otvorile karte. Neprirodne koalicije u Osijeku koje neće biti dugog vijeka možda će privremeno i pomoći Gradu Osijeku, ali dugoročno neće laburistima, a samim time ni građanima Osijeka. Isto tako vrijedi i za Osječko-baranjsku županiju zvalo se to konsenzus svih stranaka ili koalicija.

Laburisti nisu samo središnjica stranke, Dragutin Lesar i saborski zastupnici. Laburisti su svi članovi u cjelini. Iako ne mogu zamjeriti ništa saborskim zastupnicima koji usitinu rade dobro i savjesno svoj posao i dalje želim da takvi ostanu, ja sam isto tako i dio lokalne zajednice laburista.

Ne mogu ići protiv sebe i svoje savjesti i ne želim više biti dio ove stranke u koju sam velike nade polagao. Ako će 4 čovjeka predstavljati i odlučivati o 700 članova županije onda to nije demokracija. Ako će izvršni odbor služiti samo kao formalnost da potvrdi ono što je već dogovoreno onda to nije demokracija.

Hrvatski laburisti - Stranka rada se zalaže za osnaživanje demokracije putem referenduma. Ako je tome tako, zašto ne postoje unutarstranački referendumi, tj. jedan jedini koji je bio (onaj o ulasku RH u EU) nije ispoštovan. Tada je većina članova bila protiv ulaska, ali je Stranka odlučila da je ipak dobro za sve nas da se zalažemo za ulazak. Ne možemo se iskreno zalagati za demokraciju ako ju sami ne provodimo. Tada treba prihvatiti rezultat koliko god nam se on ne sviđao.

Možda je jednostavno stvar u tome što ne vidim mogućnost promjene ovoga svijeta u političkoj stranci.

Nimalo ne žalim što sam bio član laburista, i puno sam naučio iz tog iskustva. Svima Vam se želim zahvaliti na trudu, vremenu, razumijevanju i predanosti.

Ovime automatski prestaju sve moje funkcije, predsjednika ogranka Čepin, tajnika podružnice Osječko-baranjske županije, člana izvršnog odbora podružnice.

Nastavit ću raditi kao nezavisni vijećnik Općinskog vijeća Općine Čepin.
Žao mi je da je kolega Bernard istupio, ali to je bilo još prije prve sjednice Skupštine. I šteta da nije više naš član, ali to je njegovo pravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2013. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako je konsenzus minimum, a konsenzus iznosi 100% glasova, možete li mi reći što bi bio optimum? A što maksimum?

Konsenzus je minimum u Sjevernoj Koreiji, a bio je minimum i u Miloševićevoj Srbiji. Dovoljno ste stari da se sjećate da:

"Samo konsenzus Srbina spašava!"

Srbina i HDSSSSB, očito.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): › Pa ako je konsenzus minimum, a konsenzus iznosi 100% glasova, možete li mi reći što bi bio optimum? A što maksimum?

Da ste poslušali izjavu, znali bi koliko ste pogriješili s tom tvrdnjom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2013. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako bih, u skladu s poslovicom, trebao popustiti - neću.

Citiram Vas:

"Mi tražimo konsenzus kao minimum..."

Meni je jasno da ste Vi nešto drugo htjeli reći, te ste uslijed nepoznavanja materinjeg jezika i općenite sklonosti političara da rabe floskule koje dobro zvuče, ali su bazično glupave, napisali minimum, tamo gdje je trebao stajati preduvjet.

Preduvjet i minimum nisu sinonimi, kao što koalicija s HDSSB-om i nazivanje HDSSB zlom s kojim nikada nećete u koaliciju nisu jednakovrijedni postupci.

Meni je žao što s Vama komuniciram kao s malim djetetom, ali sami ste to tražili. Žalosno je da ste ikad mogli figurirati kao iole civilizirana opcija. No, to je samo pokazatelj očajne ponude na političkom tržištu. Stoga birači i pridaju opozicijskim strankama vrijednosti koje nemaju - iako doživljaj nema uporište u realnosti, ipak dovodi do neke promjene. No, postupcima vaše opskurne stranke, kojima pokazujete da niste ništa bolji od SDP-a, a pogotovo da niste nikakva alternativa, opet ste u biračima izazvali ogorčenje i zgađenost politikom. A to je ono najpogubnije.

Zaključno, prag više prijeći nećete. Niti u Osijeku, niti u županiji. Sreću Vam neću poželjeti, neka vam se bog smiluje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2013. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laburisti, bilo kakvom suradnjom sa HDSSB-om izgubit ćete više nego što ćete dobiti. Pogotovo ako dođe do prijevremenih izbora za županiju.

Inače, od mnogih "malih" članova laburista ovih dana čujem kako ozbiljno razmišljaju o napuštanju stranke.

Sjetite se predizbornih plakata i letaka: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=597585780253447&set=pb.425848654093828.-2207520000.1372773457.&type=3&theater

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2013. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodine Varga, preslušao sam izjavu i prije nego sam pisao komentar, i dalj držim da je ispravno sve što sam napisao.

Prodali ste, između ostaloga i moj glas i to za jedno mjesto predsjednika Županijske skupštine, a tim činom ostavljate HDSSB u životu, a upravo ste ga Vi imali priliku, možda i zauvjek, sportskim riječnikom, "knockoutirati".

Spominjete konsenzus? Što on znači? Da će se sve stranke oko nečeka složiti? Živo me zanima kako ćete to izvesti kada se bude trebao izglasati proračun. A upravo to vam je slijedeći veliki ispit. Budete li sudjelovali u tom činu sa dignutim rukama u istom košu sa HDSSBom i HSP dr. Ante Starčević a bez ostalih stranaka - pada vam priča o konsenzusu u vodu, ali i politički kredibilitet koji je danas ozbiljno poljuljan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: