Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić za Novu godinu dovodi Giuliana i Vannu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 8:49 
Naslov:  Đapić za Novu godinu dovodi Giuliana i Vannu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za razliku od prošlogodišnjega, regionalistički obojenog dočeka Nove godine u Osijeku, kada su na punom glavnom osječkom trgu, na inicijativu Branimira Glavaša, nastupili Miroslav Škoro i Krunoslav Kićo Slabinac, središnja zvijezda osječke proslave nove 2007., po svemu sudeći, bit će splitski pjevač Giuliano, a ulogu glavnog inicijatora preuzeo je osječki gradonačelnik Ante Đapić.

Jutarnji ekskluzivno doznaje da je tri mjeseca uoči Nove godine Grad već načelno dogovorio najvažnije detalje programa, u sklopu kojega bi trebala nastupiti čak četiri izvođača.

- Lani su pjevali Škoro i Kićo, što je bila malo više ideja Glavaša i HDSSB-a, a ove godine red je na HSP. Smatramo da je Giuliano odličan izbor. Osim što je dobar pjevač i popularan među mlađima, kao član HSP-a već je pjevao na našim skupovima i fešta je uvijek bila dobra. Uz to, početkom studenoga izlazi mu novi album s obradama ex-YU hitova iz 80-ih godina pa će njegov nastup u Osijeku biti još atraktivniji. Sviđaju nam se i ostali predloženi dijelovi proslave - potvrdio je danas Đapić za Jutarnji.

Gradonačelnik je naglasio da će proslavu organizirati u suradnji s Gradskim radijem, s kojim su već uspješno surađivali na dvije dodjele Porina u Osijeku, a surađuju i na koncertu Bryana Adamsa 27. studenoga. U prijedlogu programa koji je Gradu jučer predočio direktor radija Renato Lukić, uz Giuliana, predviđen je nastup još jedne zvijezde, Vanne, kao i Osječanke Blanke Došen (dobitnica Porina za 2005. za najbolji album tamburaške glazbe) te tamburaškog sastava Šokci. Neslužbeno doznajemo da je cijena proslave 30-ak tisuća eura, što je čak jeftinije nego lani.

- Sve navedeno je u redu, i Vanna, a osobito naša Blanka Došen i tamburaši. To je zanimljiva kombinacija, po principu "za svakoga ponešto". Ovih dana to ćemo razmotriti na Gradskom poglavarstvu, a zatim ću razgovarati s koalicijskim partnerima iz HDSSB-a. No, neće biti nikakvih problema, Grad i Županija opet zajedno organiziraju proslavu - zaključio je Đapić.

Glavaš: Nemam ništa protiv, samo neka bude i tamburaša

Naš jučerašnji upit bio je predsjedniku Gradskog vijeća Glavašu i osječko-baranjskom županu Krešimiru Bubalu prva vijest o Đapićevim planovima za Novu godinu, no načelno su se složili s njima. Bubalo je rekao "da je ovakav program OK te da će Grad i Županija sudjelovati partnerski".

- Naravno, moramo još sve dogovoriti. Nemam ništa protiv Giuliana i Vanne, ali noć je duga i hladna i treba zagrijati ljude. Zato svakako na proslavi treba biti i tamburaša - izjavio je Glavaš.

Autor: Tomislav Levak
Prenosimo s Jutarnji.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oće bit i "evo zore, evo dana"?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrijeme je da počnem praviti planove o dočeku nove daleko od Osijeka...

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vec se pocelo zakuhavati... a nije jos ni 11-i mjesec!

Mislim da cu i ja lagano otpilit trg i za ovu godinu. Ionako dodju babci kojima je to prilika pojesti nesto besplatno i popiti koju casicu kuhanog vina. Dosad je najbolje bilo u nekom stanu sa ekipom ali mozda bude nesto dobro i u nekom kafu ali samo ako organizacija bude drugacija od ovih prijasnjih. Uvijek isti program, svedski stol 100-150 Kn po osobi. Dj i amen. Treba biti malo originalan

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Vec se pocelo zakuhavati... a nije jos ni 11-i mjesec!


Je, već su krenule božićne reklame po katalozima, uskoro će krenuti sva moguća božićna ponuda - svake godine sve ranije. Al nije to ni toliko rano: pa još je samo mjesec i pol dana do Božića...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Vrijeme je da počnem praviti planove o dočeku nove daleko od Osijeka...


a tko te tjera ne trg.
jednom me nagovoriše i nikada više.

mi smo prošlu NG dočekali kod mene u stanu, bile su dvije gitare..... nismo ni primijetili da je 5 sati ove godine.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...prošli doček je bio zabavan Smile
može repriza, alana ?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2006. 6:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Vec se pocelo zakuhavati... a nije jos ni 11-i mjesec!

Mislim da cu i ja lagano otpilit trg i za ovu godinu. Ionako dodju babci kojima je to prilika pojesti nesto besplatno i popiti koju casicu kuhanog vina. Dosad je najbolje bilo u nekom stanu sa ekipom ali mozda bude nesto dobro i u nekom kafu ali samo ako organizacija bude drugacija od ovih prijasnjih. Uvijek isti program, svedski stol 100-150 Kn po osobi. Dj i amen. Treba biti malo originalan


Tako je! Ja glasam za jedan dobar lumtu, 50/50% odnos cure/dečki (može i više cura), i ogroman gangbang u ponoć. Narafski, svi moraju biti DDK-ovi koji su dali krv prije najviše tjedan dana (tako smo sigurni od AIDS-a i sranja)... Uf, odoh popit kafu...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2006. 6:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
mi smo prošlu NG dočekali kod mene u stanu, bile su dvije gitare..... nismo ni primijetili da je 5 sati ove godine.......


Eeee, ja u kući imam gitaru, brač, 'analogni' piano i el. piano (yamaha). Kod mene to prolazi puuno brže i bezbolnije, yamaha kompenzira za vremenski poremećaj ulaska u novu godinu Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.10.2006. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam samo jednom bio na trgu i nikad vise. Smrzo sam se ko p**** a nije bilo nesto posebno. Najbolje su privatne zabave ( znam iz iskustva ).

A za kojih deset godina poceti ce sa reklamiranjem bozicnih artikala negdje u sedmom, osmom mjesecu da se ljudi stignu opskrbiti......

Sva sreca pa nisu vec poceli kititi..... osijek031.com smile

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam uvijek išao po privatnim ili poluprivatnim tulumima. jedne mi godine javila ekipa iz dubrovnika da bi došli ovdje za novu. te mi se godine nije islo u neki kaf ili nešto slično, a nitko nije radio kod kuće, i ja odlučio s njima na trg u tvrđi, tamo je bio doček, a njima u dubrovniku je doček vani ionako uobičajen. i tako, otišli do tvrđe, cugnuli 'vamo, cugnuli tamo... mogu vam reći da nam je bilo odlično! puno bolje nego što mi je zadnjih godina bilo po tim tulumima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 12:56 
Naslov:  Re: Đapić za Novu godinu dovodi Giuliana i Vannu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..ma najbitnije je u ovoj cijeloj priči da je Giuliano HSP-ovac..reče bosansko-purgerski slavonac đapić Jooooj Jooooj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2006. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›


Eeee, ja u kući imam gitaru, brač, 'analogni' piano i el. piano (yamaha). Kod mene to prolazi puuno brže i bezbolnije, yamaha kompenzira za vremenski poremećaj ulaska u novu godinu Smile


...brač?...to sam svirala nekoć davno...osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: