Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ovogodišnji OLJK bit će najkvalitetniji do sada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
I opet se tu vračamo na nedostatak gradske bine... Nadam se da će, uređenjem Trga Vatroslava Lisinskog (to je, za one koji ne znaju, onaj "parking" između Caritasa i Rektorata) Osijek napokon dobiti i Gradsku Binu (a tamo je savršeno mjesto za nju), gdje će se moći održavati sve predstave OLJKa, i gdje ih može bez problema popratiti i 1500 ljudi
barem 10 godina ta ideja živi o gradnji trga, međutim na toj lokaciji je divlje parkiralište koje se koristi kad je bilo kakav program u tvrđi


Cini se da bi ipak moglo biti nesto od toga: Muzej Slavonije: izložba natječajnih radova "Idejno urbanističko-arhitektonskog rješenja trga Vatroslava Lisinskog"

anakonda je napisao/la: ›
...apsolutno ništa novo oko OLJK-a....osječkog ljeta KULTURE....nažalost, u tome ima najmanje kulture, jer oni koje to zanima, najčešće niti ne uđu na zbivanje...i to je pitanje jedino i samo dobre organizacije i ništa više....džaba vam dobar program, kad odabrani ulaze....


Btw. ulazak na OLJK je jednak vec godinama (osim one godine s ulaznicama). Ne bih se slozio da one koji upadnu ne zanima kultura, prije bih rekao da su oni shvatili KADA treba doci.

Ni ovo za VIP ne stoji. Na Cudu u poskokovoj dragi je, cini mi se, samo prvi red bio za VIP.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2013. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...znači, ako ne dodjem kampirati u tri popodne, neću vidjeti predstavu koja počinje u devet navečer????...i ne pričamo o eliti iz prvog reda rezerviranih sjedala, već o "eliti"koja se na zbivanjima pojavljuje samo zato što će npr. Danijel s osijek031.com doći fotkati, pa eto - bit će u galeriji..a možda dođu i sa teveja, pa eto još i to....de, @Mungoše - bar si ti dovoljno razuman....
...a kako vidim, prema nekim friškim postovima, situacija se ponavlja i ove godine....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne moras doci u tri, ali jedno sat vemena prije - da. Ovisi o interesu publike. Jedini bezobrazluk, ali bas notorni bezobrazluk je bio prosle godine, kada su na premijeru Unterstadta za prvu projekciju skoro napunili gledaliste preko "straznjeg ulaza" (kroz Dom tehnike) raznih politicarcica i stranackih zasluznika, a ljudi koji su isli na "redovan ulaz" su se guzvali k'o stoka pred klanje.

Sto se tice tih koji se dodju slikati - njih ne poznam i ne znam ih prepoznati. No, prepoznao sam par "zvijezda" koje su dosle u 10 do 9 i onda bile nezadovoljne jer je sve bilo napunjeno.

IMHO, onaj sistem s ulaznicama koje su se dijelile prijepodne i poslijepodne je bio najbolji. Tu je jedini problem sto takav sistem omogucava jos vece privilegiranje i otvara vrata jos vecem nepostenju.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2013. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...što nas opet vraća na problem prevelike neorganiziranosti organizatora....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Treba staviti upad 10kn... Time bi se vrlo lako riješili svih onih posvudušana koji dolaze na sve što je besplatno i glume neke kulturnjake...

Jer tima je problem platiti i kada je 10kn, onima koji stvarno žele vidjeti predstavu, ili čak više njih, ne bi trebao biti problem i svaki dan ostaviti po 10kn...


Slažem se, mislim da bi to bilo najbolje rješenje.
u HNK-u npr. se može za 25 kuna pogledati repertoar
(uz predočenje osobne i evidencijskog kartona da si prijavljen na birou) što omogućava ljudima slabijeg imovnog stanja da ipak mogu povremeno otići u kazalište
Na OLJK nisam bila i neću ići jer imam iskustvo od prošle godine a vidim da je tako i ove - ponižavajuće i diskriminirajuće za građane koji nemaju nekog "svog".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: