Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GOGO želi novi način upravljanja Osijekom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2013. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to meni shvatljivo - jer takva nam je politika

ali mjenjati covjeka iz vlastite stranke jer je bio direktor za mandata priješanje vlasti i postaviti svog nekog je apsurd nad apsurdima

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2013. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponavljam:

politiko - k*rvo!!!!

I kao što onaj onomad reče: Tražili ste - na vam ga Evo ti ga...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2013. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječki kroničar je napisao/la: ›
Pitanje za GOGO članove. Što ćete sa novim članovima nadzornih odbora koji ne zadovoljavaju vaše uvjete? Koliko sam shvatio to je ultimativni zahtjev.


Da, to je pravo pitanje. Valjda će GOGO izaći iz koalicije, i dati ostavke na sva dodijeljena mu mjesta. Međutim, sumnjam. Vlast se ljudima brzo svidi.

Nije problem u neispunjavanju uvjeta koji je GOGO postavio, jer je uvjet blesav. Neka Vrdoljak, Borzanica, Đapić i ostali samo naguraju svoje nepismene ili neiskusne stranačke zaslužnike u nadzorne odbore. Ionako nadzorni odbori ništa ne rade. Neka Vrkić sastavlja kojekakve Odbore od anonimusa i potrošenih ljudi, jer dobro znamo da ti Odbori ničemu ne služe, osim prikupljanju naknada za članove. Problem je što je GOGO izašao sa ovakvim uvjetima, koji su neozbiljni, a vidimo da ih se neće niti poštovati. To se zove propuštena šansa, a nezavisne liste nemaju mnogo šansi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2013. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I oni računaju na kratko pamćenje puka Sad
Objavljuju li negdje razloge zašto nekog uspješnog smjenjuju ili je to samo da uzjaši Murta?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2013. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
borisk1 je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mali pijonir je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
Ajmo malo u povijest!!
Ko je GOGO?? ili ti Šimić??

HDZ-ovo dijete!!
Nakon raskola otišao kod Vesne MAKAZE-Ožbolt u DC.
Nakon toga otišao kod Matkovića na njegovu Novu osječku priču... Sad napravio svoju novu Osječku inicijativu...
Znači četvrta politička opcija...
Čuju se glasovi da je u kontaktima s jednom političkom strankom i dobrom pozicijom koja bi ga odvela u SABOR RH....
TOLIKO O GOGI i njegovim PR stručnjacima koji su ga doveli tu gdje je.
ON NIJE SUBJEKT POLITIČKE SCENE U OSIJEKU, OD JE OBJEKT MANIPULACIJE DRUGIH... Shocked


Hoćemo malo u povijest HDSSB-a? Koji je nastao od HDZ-a jer Glavašu nisu htjeli dati da bude guverner Slavonije i Baranje u trenu kad su haški inspektori počeli istraživati slučajeve Selotep i Garaža. Pa je onda Glavaš koalirao sa Đapićem. Onda se s Đapićem posvađao na pasja kola jer nije odvojio novce za HDSSB kad se gradila dvorana. Pa je onda Glavaš koalirao sa HNS-om i Vrdoljakom da ostane na vlasti. U međuvremenu su okolo po Slavoniji i Baranji bez problema išli u koalicije sa SDP-om, HDZ-om, HSP-om itd. - sve po potrebi!

A kad si se već uhvatio Šimića, čovjek ima obraz čist da ne može biti čišći. Nema nikakvih afera, nema putra na glavi, radi svoj posao i uz njega sudjeluje u politici sve ove godine bez ikakve mrlje. Zato začepi zombijevsku gubicu i idi plači Bubalu na rame!


Pijonirčiću, što nije točno što sam napisao. Što se tiče glavaša i njegovih daleko im kuća bila.
A što se tiče obraza i čistoće,, drugom prilikom, ne petljam se u zapošljavanje mladog dečeca Šimića i ostalog prljavog oko njega... dečec je samo DOBAR SLUGA LOŠIH GOSPODARA... A AKO SE MALO I POTPOMOGNE U TOJ PRIČI NE ŠKODI...



Šimiću nije potrebno zapošljavanje, jer ima odličan posao! I nema nikakve prtljage iza sebe, samo dobrih referenci. Što je to prljavo oko njega? Visoko stručni ljudi, zaposleni, vlasnici poduzeća, njima nije potrebno uhljebljenje.

Cool


Kad Visoko stručni ljudi, zaposleni, vlasnici poduzeća, krnu u politiku, meni to govori samo jedno: NJIHOV POSAO JE U BANANI.....PRIMJERA KOLIKO HOĆETE..


Ne bi pogledali malo dalje! U normalnim zemljama dobro situirani ljudi odlaze u politiku, a ne neki jadnici, koji će se prodati ne bi li zaradili nešto.
Provjeriti bonitet nekog poduzeća nije problem, ne moramo govoriti napamet, kao u primjeru vlasnika Ortostepa. Svi podaci su dostupni onom tko ih zna pronaći.
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2013. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Osječki kroničar je napisao/la: ›
Pitanje za GOGO članove. Što ćete sa novim članovima nadzornih odbora koji ne zadovoljavaju vaše uvjete? Koliko sam shvatio to je ultimativni zahtjev.


Da, to je pravo pitanje. Valjda će GOGO izaći iz koalicije, i dati ostavke na sva dodijeljena mu mjesta. Međutim, sumnjam. Vlast se ljudima brzo svidi.

Nije problem u neispunjavanju uvjeta koji je GOGO postavio, jer je uvjet blesav. Neka Vrdoljak, Borzanica, Đapić i ostali samo naguraju svoje nepismene ili neiskusne stranačke zaslužnike u nadzorne odbore. Ionako nadzorni odbori ništa ne rade. Neka Vrkić sastavlja kojekakve Odbore od anonimusa i potrošenih ljudi, jer dobro znamo da ti Odbori ničemu ne služe, osim prikupljanju naknada za članove. Problem je što je GOGO izašao sa ovakvim uvjetima, koji su neozbiljni, a vidimo da ih se neće niti poštovati. To se zove propuštena šansa, a nezavisne liste nemaju mnogo šansi.


Pa da, neka istupe iz Vijeća i naprave 'Holy' manevar i upucaju se u stopalo.

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2013. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam mnogo o njoj, ali imam utisak da od kukurikavaca jedino Mirela drži do svoje riječi i ne da se ucjenjivati. Ostali samo glasaju kako im se kaže.
Baš me zanima kako će se ponašati do kraja mandata. Nekim lobijima je trn u oku.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2013. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borisk1 je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
borisk1 je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mali pijonir je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
Ajmo malo u povijest!!
Ko je GOGO?? ili ti Šimić??

HDZ-ovo dijete!!
Nakon raskola otišao kod Vesne MAKAZE-Ožbolt u DC.
Nakon toga otišao kod Matkovića na njegovu Novu osječku priču... Sad napravio svoju novu Osječku inicijativu...
Znači četvrta politička opcija...
Čuju se glasovi da je u kontaktima s jednom političkom strankom i dobrom pozicijom koja bi ga odvela u SABOR RH....
TOLIKO O GOGI i njegovim PR stručnjacima koji su ga doveli tu gdje je.
ON NIJE SUBJEKT POLITIČKE SCENE U OSIJEKU, OD JE OBJEKT MANIPULACIJE DRUGIH... Shocked


Hoćemo malo u povijest HDSSB-a? Koji je nastao od HDZ-a jer Glavašu nisu htjeli dati da bude guverner Slavonije i Baranje u trenu kad su haški inspektori počeli istraživati slučajeve Selotep i Garaža. Pa je onda Glavaš koalirao sa Đapićem. Onda se s Đapićem posvađao na pasja kola jer nije odvojio novce za HDSSB kad se gradila dvorana. Pa je onda Glavaš koalirao sa HNS-om i Vrdoljakom da ostane na vlasti. U međuvremenu su okolo po Slavoniji i Baranji bez problema išli u koalicije sa SDP-om, HDZ-om, HSP-om itd. - sve po potrebi!

A kad si se već uhvatio Šimića, čovjek ima obraz čist da ne može biti čišći. Nema nikakvih afera, nema putra na glavi, radi svoj posao i uz njega sudjeluje u politici sve ove godine bez ikakve mrlje. Zato začepi zombijevsku gubicu i idi plači Bubalu na rame!


Pijonirčiću, što nije točno što sam napisao. Što se tiče glavaša i njegovih daleko im kuća bila.
A što se tiče obraza i čistoće,, drugom prilikom, ne petljam se u zapošljavanje mladog dečeca Šimića i ostalog prljavog oko njega... dečec je samo DOBAR SLUGA LOŠIH GOSPODARA... A AKO SE MALO I POTPOMOGNE U TOJ PRIČI NE ŠKODI...



Šimiću nije potrebno zapošljavanje, jer ima odličan posao! I nema nikakve prtljage iza sebe, samo dobrih referenci. Što je to prljavo oko njega? Visoko stručni ljudi, zaposleni, vlasnici poduzeća, njima nije potrebno uhljebljenje.

Cool


Kad Visoko stručni ljudi, zaposleni, vlasnici poduzeća, krnu u politiku, meni to govori samo jedno: NJIHOV POSAO JE U BANANI.....PRIMJERA KOLIKO HOĆETE..


Ne bi pogledali malo dalje! U normalnim zemljama dobro situirani ljudi odlaze u politiku, a ne neki jadnici, koji će se prodati ne bi li zaradili nešto.
Provjeriti bonitet nekog poduzeća nije problem, ne moramo govoriti napamet, kao u primjeru vlasnika Ortostepa. Svi podaci su dostupni onom tko ih zna pronaći.
osijek031.com smile

Čini li se normalno da supruga svoje vijećnice imenuje (GOGO, ko drugi) u NO Vodovoda za naknadu od 2 200 kuna. Je li to pošteno prema biračima kojimA se kleo u javnom sučeljavanju da če svoje vijećničke naknade uplaćivati udruzi kojoj je ta pomoć potrebna!!!
KOG ZANIMA NEK POGLEDA SUČELJAVANJE. OBJAVLJENO JE I NAOVOM PORTALU!!

Sramotna prevara birača!!!
Još jedna!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2013. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li kakovih novih postavljenja??

Danas me još nije nikakva vijest šokirala, pa da dan ne ostane bez šokova - napišite novosti.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2013. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....polako, nisu se još svi vratili s produženog vikenda....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2013. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2013. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
....polako, nisu se još svi vratili s produženog vikenda....


Znači da me danas čeka jedno ugodno popodne Juuupiii osijek031.com smile

a i rukometaši me obradovali sa 32:26 Very Happy

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2013. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.glas-slavonije.hr/202621/3/Simic-ce-napustiti-koaliciju-zbog-NO-a-i-direktora

ajde, mozda ipak GOGO ispadne principijelan


...eto, tome se ja nadam - da će se konačno barem jedna politička opcija držati nekih postavljenih principa....sve ovo dosad viđeno je čisto prodavanje muda pod bubrege, i to zahvaljujući glasačima koji su izabrali promjene.....e, pa - super su vam promjene, a pogotovo rečenica "da će svi čelnici gradskih firmi biti smijenjeni do kraja mjeseca", jer tako krasno pokazuje licemjerje cijele ove osječke ne-koalicije.....
...a svima iz GOGO od srca preporuka: ne treba vam ovakva priča, odnosno gore navedeno društvo......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: