Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Lov na komarce - "Praši po tom komarčevom repu!"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbog te prljavštine koja je opljačkala gospodarstvo u gradu bili smo prinuđeni potražiti rad. mjesto u tuđini. No nije sve tako crno koliko ovih god dana ne možemo ishodovati potrebne dozvole za otvaranje obrta u gradu Osijeku upravo zbog te prljavštine. Dakle da uposlimo još po kojeg forumaša koji se još uvijek valja u prljavoj gradskoj kaljuži. Bogat urod komaraca ove god dakle ošini po prašini..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la: ›
lehi je napisao/la: ›
Valjda će ovaj vodeni val koji prolazi Dravom odnijeti svu prljavštinu iz grada Osijeka.


Uteče i onda se razbacuje velikim riječima!
Kokošar...

      Malim riječima...
     Ili možda misliš da se ponavljanje desetak napamet naučenih rečenica, treba nazvati velikim riječima?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Zbog te prljavštine koja je opljačkala gospodarstvo u gradu bili smo prinuđeni potražiti rad. mjesto u tuđini. No nije sve tako crno koliko ovih god dana ne možemo ishodovati potrebne dozvole za otvaranje obrta u gradu Osijeku upravo zbog te prljavštine. Dakle da uposlimo još po kojeg forumaša koji se još uvijek valja u prljavoj gradskoj kaljuži. Bogat urod komaraca ove god dakle ošini po prašini..


Živi novi život u blagostanju kada nisi imao volje niti želje graditi neki novi Osijek već si samo prvom prilikom pobjegao. Stvari se ne mijenjaju preko noći no tebi je važnije tvoje dupe a nama popuješ kako da živimo. Ako si sretan tamo gdje jesi onda mi je to drago no nemaš niti jedno pravo da nama govoriš kako i što jer mi trpimo svaki dan to od čega si pobjegao.
Ti si jednostavno pobjegulja, bila ona ratna ili ekonomska no jesi to. Kako vidim i to prije dvadesetak godina.
Ovdje su tvoji korijeni i ništa više. Niti je tvoj dom niti nas zanima tvoje mišljenje jer nisi tu s nama da živiš ovaj život. Da si barem konstruktivan već nebulozne kritike trpaš gdje god stigneš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pobjeguljama sretan put i mirno more , puno bi ljepši i bogatiji bio Osijek da njime nisu vladale koje kakvi profiteri naravno i pobjegulje koje su i dovele grad do ovakovog blagostanja. Pored svega spas tražite u EU ipak kaljuža došla do grla ajd uživajte i malo tiše sa tim migovima za komarce probudište sve babe koje rano ligaju . Deder dosta komedije o komarcima motike u ruke kiša je prestala deder na kopanje lipi moji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Pobjeguljama sretan put i mirno more , puno bi ljepši i bogatiji bio Osijek da njime nisu vladale koje kakvi profiteri naravno i pobjegulje koje su i dovele grad do ovakovog blagostanja. Pored svega spas tražite u EU ipak kaljuža došla do grla ajd uživajte i malo tiše sa tim migovima za komarce probudište sve babe koje rano ligaju . Deder dosta komedije o komarcima motike u ruke kiša je prestala deder na kopanje lipi moji..

 Ženo iritantna si ko' čir na guzici, ili si dio administracije portala, zadužen za natezanje živaca korisnika, što bi valjda trebalo utjecati na posjećenost samog portala. U svakom slučaju, nešto iritantnije u životu nisam susreo. Svaka ti čast...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogat urod komaraca ove god dakle ošini po prašini..

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=45543&start=15#ixzz2WNRv19GZ

Pored svega spas tražite u EU ipak kaljuža došla do grla ajd uživajte i malo tiše sa tim migovima za komarce probudište sve babe koje rano ligaju . Deder dosta komedije o komarcima motike u ruke kiša je prestala deder na kopanje lipi moji..

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=45543&start=15#ixzz2WNS24TJW


Ova Lehi, tu do mene desno...nogom tucka, pomalo prducka....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jel tko od vas domoljuba bio možda na Dravi obišao poplavljena područja stavio se na raspolaganje barem 8 h dragovoljno . Poplavile vam grudi od upljuvavanja političkog.. Ajmo ovisnici sa ekrana dodati koju vreću sa pijeskom slobodno dođite nemojte izbjegavati usmrdili ste se kukavički buljeći u taj ekran i pljuvati po staroj gospođi .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
... i pljuvati po staroj gospođi .

 Respekt se ne zaslužuje samo na osnovu godina...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2013. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
A jel tko od vas domoljuba bio možda na Dravi obišao poplavljena područja stavio se na raspolaganje barem 8 h dragovoljno . Poplavile vam grudi od upljuvavanja političkog.. Ajmo ovisnici sa ekrana dodati koju vreću sa pijeskom slobodno dođite nemojte izbjegavati usmrdili ste se kukavički buljeći u taj ekran i pljuvati po staroj gospođi .

Vidim, vidim na tvojim rukama te silne žuljeve od lopatanja pijeska za nasipe i okopavanja vrta i cvjetnjaka... Shocked
Pa zašto nisi stavila rukavice da te sad ti žuljevi toliko ne iritiraju??? Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dim
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2013. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZAPRAŠENJE ILI PRAŠENJE NIKADA NIJE BIO UOBIČAJEN TERMIN, TO SU SAMO NEZNALICE TAKO PROZVALE, BILO TO IZ ZRAKA ILI SA ZEMLJE, TO ŠTO SE VIDI DA IZLAZI IZA AVIONA JE MJEŠAVINA NAFTE I INSEKTICIDA I KADA SE TO ISPUŠTANJEM IZ AVIONA KROZ PRODUŽENI AUSPUH NA ODREĐENOJ TEMPERATURI DA NE IZGORI INSEKTICID POJAVI NASTAJE MAGLA ILI DIM I TO JE TO, U TAKVOJ KOMBINACIJI NEMA NIKAKVOG PRAHA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dim je napisao/la: ›
ZAPRAŠENJE ILI PRAŠENJE NIKADA NIJE BIO UOBIČAJEN TERMIN, TO SU SAMO NEZNALICE TAKO PROZVALE, BILO TO IZ ZRAKA ILI SA ZEMLJE, TO ŠTO SE VIDI DA IZLAZI IZA AVIONA JE MJEŠAVINA NAFTE I INSEKTICIDA I KADA SE TO ISPUŠTANJEM IZ AVIONA KROZ PRODUŽENI AUSPUH NA ODREĐENOJ TEMPERATURI DA NE IZGORI INSEKTICID POJAVI NASTAJE MAGLA ILI DIM I TO JE TO, U TAKVOJ KOMBINACIJI NEMA NIKAKVOG PRAHA.


Ako ništa, barem ti caps lock savršeno radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2013. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nek to zovu kako kome drago samo neka potamane leteću gamad da mogu mirno boraviti vani

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
dim je napisao/la: ›
ZAPRAŠENJE ILI PRAŠENJE NIKADA NIJE BIO UOBIČAJEN TERMIN, TO SU SAMO NEZNALICE TAKO PROZVALE, BILO TO IZ ZRAKA ILI SA ZEMLJE, TO ŠTO SE VIDI DA IZLAZI IZA AVIONA JE MJEŠAVINA NAFTE I INSEKTICIDA I KADA SE TO ISPUŠTANJEM IZ AVIONA KROZ PRODUŽENI AUSPUH NA ODREĐENOJ TEMPERATURI DA NE IZGORI INSEKTICID POJAVI NASTAJE MAGLA ILI DIM I TO JE TO, U TAKVOJ KOMBINACIJI NEMA NIKAKVOG PRAHA.


Ako ništa, barem ti caps lock savršeno radi.

Oteo mi slova... @dim što si se toliko napalio? Sve činjenice koje si naveo stoje i poznate su mi. Zamagljivanje, zaprašivanje, zadimljavanje ili kako god, živo mi se _ebe.
Hoću ime insekticida (ili djelatne tvari unutar istog) koji se miješa sa naftom!!!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dim
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2013. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Namjerno sam pisao CAPS LOCK-om nisam neznalica kako misliš i znam što znaći takovo pisanje, a i nisam se napalio, samo bi bilo dobro da se barata pravim izrazom osobito mediji i ništa više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Hoću ime insekticida (ili djelatne tvari unutar istog) koji se miješa sa naftom!!!

uzmi DDT, nećeš pogriješiti

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: