Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Postizborne reakcije - HDSSB: 'Osvetiti se protivnicima, ne poštedjeti niti njihove obitelji'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za članstvo u hdssb-u trebaš imati podeblji kriminalni dosije, nekoliko pravomoćnih presuda, par uputnica za psihijatriju

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dodao bih ovom popisu i satelit Zelene i osobito njihova predsjednika....prvak u kategoriji ušupkavanje od prve i sebeljubljenje bez premca u "ich" kategoriji

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
https://www.facebook.com/UImeSvakeObitelji/posts/140254712837680

ne bih ovo primio zdravo za gotovo, jer danas svako pravi tuđe profile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
lega imaš kunu je napisao/la: ›
https://www.facebook.com/UImeSvakeObitelji/posts/140254712837680

ne bih ovo primio zdravo za gotovo, jer danas svako pravi tuđe profile

vjeruj, primi zdravo za gotovo! Poznajem jako dobro njegov izričaj . Šerifuje on na fejsu i ordinira i po drugim grupama gdje ga naši zajednički prijatelji već jedva trpe kao i njegove eskapade...no, ne samo da je ušao u GV i da je podguzna buha HDSSB-a, on je i umišljena glazbena veličina, Steve Vai...i tako....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 21:34 
Naslov:  Re: Postizborne reakcije - HDSSB: 'Osvetiti se protivnicima, ne poštedjeti niti njihove obitelji'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad bude bila sječa svih zaposlenih Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
E sad bude bila sječa svih zaposlenih Smile

blago njima, burić je ponudio svoju plaću za socijalne slučajeve

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo jednog od uljeba, podguzne buhe, ZELENE zunzare, kalkulanta i posvemašnje veličine...citiram Glas...


“Nakon provedenih izbora u Osijeku te iskazane volje birača za promjenom vlasti, Zeleni Hrvatske će zajedno s koalicijskim partnerom HDSSB-om sljedeće četiri godine biti konstruktivna oporba u Gradskom vijeću. To je neopoziva odluka Predsjedništva stranke Zeleni Hrvatske te nikakve druge koalicije i 'preslagivanja vijećnika' ne dolaze u obzir”, kaže Zdravko Peko, predsjednik Zelenih Hrvatske.

Zeleni Hrvatske oglasili su se zbog određenih političkih špekulacija koje, ističu, nisu utemeljene, a koje netko pokušava plasirati u javnost kao moguću opciju.

“Također ne isključujemo ni mogućnost da podržimo one projekte koji su transparentni i od interesa za sve građane Osijeka bez obzira na to tko bude predlagatelj”, kaže Peko.

Zeleni Hrvatske podsjećaju na to kako su s HDSSB-om bili koalicijski partneri prethodne četiri godine i da su iznimno zadovoljni postignutim rezultatima te s nekoliko kvalitetnih projekata, među kojima ističu ustrojavanje Zelenog katastra grada Osijeka te podizanje Slavonskog botaničkog parka.

- Također, bili smo inicijatori nekoliko projekata usmjerenih ka obnovljivim izvorima energije (projekt Miscanthus) i gospodarenju otpada - naglašava Peko. (T.L.)

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

“Također ne isključujemo ni mogućnost da podržimo one projekte koji su transparentni i od interesa za sve građane Osijeka bez obzira na to tko bude predlagatelj”, kaže Peko.

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=45534&start=45#ixzz2WTTph1vB

možda ga i vrbuju, javno je ostavio tu opciju otvorenom....ako se to dogodi - debakl!

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...para buši đe burgija neće....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
lega imaš kunu je napisao/la: ›
https://www.facebook.com/UImeSvakeObitelji/posts/140254712837680

ne bih ovo primio zdravo za gotovo, jer danas svako pravi tuđe profile


inače.preko noći je obrisan taj osebujni literarni izričaj na fejsu - toliko o vjerodostojnosti..Smile

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2013. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la (Pogledaj post): › evo jednog od uljeba, podguzne buhe, ZELENE zunzare, kalkulanta i posvemašnje veličine...citiram Glas...

Zeleni Hrvatske podsjećaju na to kako su s HDSSB-om bili koalicijski partneri prethodne četiri godine i da su iznimno zadovoljni postignutim rezultatima te s nekoliko kvalitetnih projekata, među kojima ističu ustrojavanje Zelenog katastra grada Osijeka te podizanje Slavonskog botaničkog parka.

- Također, bili smo inicijatori nekoliko projekata usmjerenih ka obnovljivim izvorima energije (projekt Miscanthus) i gospodarenju otpada - naglašava Peko. (T.L.)


...ma da...imam ja par pitanja za Peku:
1. gdje je točno podignut Slavonski botanički park???????? ako se misli na onaj dio od pješačkog mosta do ZOO, onda je netko jako gadno promašio sat nastave na kojem je definirano što je to točno botanički park.....naime, osim ružičnjaka s tri vrste ruža i sadnje niza nekakvog drveća (koje se btw. i posušilo najvećim dijelom još prije poplave) nema ništa ni što bi bio pokušaj botaničkog vrta.....stoga, veliki veliki FAIL za ovaj pros**er......
2. koji je to projekte po pitanju gospodarenja otpadom inicirala????????...da nije to možda smetlište koje nikad nije napravljeno, niti će biti?????????? ako nije, a koji je to, jer eto - i ja sam u tim vodama, pa ne znam baš za takve informacije....
3. nije li energetski projekt Mischantus inicirala slatinska tvrtka, a ne Zelena stranka?????

...btw. ovaj stav "hvalite me usta moja, jer ću vas poderati" se vrlo odražava i po pitanjima glazbe, baš sam i ja primijetila veličinu navedenog gospodina koji, eto, siroče - nije bio uključen u Povijest osječkog rocka.....šmrc, šmrc, kuku lele.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.06.2013. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...btw. ovaj stav "hvalite me usta moja, jer ću vas poderati" se vrlo odražava i po pitanjima glazbe, baš sam i ja primijetila veličinu navedenog gospodina koji, eto, siroče - nije bio uključen u Povijest osječkog rocka.....šmrc, šmrc, kuku lele.....

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=45534&start=45#ixzz2WTYQLZHL
anakonda ruleeeeeeeees....

ispravak netočnog navoda...Peko je bio na POR-u2, ali nije na POR-u 1...unatoč tome njegova glazbena veličina nije ostala nezamijećena....trubi okolo kako je jedan od inicijatora (to je točno, to se zna) ali zar treba toliko o tome trubiti..

inače - botanički vrt???
inače - projekti?
inače - protestna (barem) nota kad je već muzikant za rušenje šumice kod Kopike?
inače - budući sjedioc u GV...bez znanja, referenci, ideja?? obična ručica za glasanje..( po naputku iz Mostara) ...ZELENI?? UNDERGRANUD - protuteža kao što je to vani?? nema to veze sa vezom...

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.06.2013. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
1. gdje je točno podignut Slavonski botanički park???????? ako se misli na onaj dio od pješačkog mosta do ZOO, onda je netko jako gadno promašio sat nastave na kojem je definirano što je to točno botanički park....


hehe, pa zar mi u osijeku one zute trake ne nazivamo 'biciklistickim stazama' ... iako nigdje u razvijenim zemljama biciklisticke staze tog tipa s tom cijenom nisu vidjeni Smile

zasto onda 3 macuhice, jedna sljiva i grasak ne mogu biti 'botanicki vrt' ??

btw, zasto je unikom prestao kositi travu od kako je dosla nova vlast ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: