Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić – neće biti zapošljavanja preko veze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
A.G.
Offline
Ukupno postova: 65
Lokacija: Grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2013. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick svaka čast!Pohvala Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2013. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepi pozdrav Branimirovoj Internetskoj Bojni, vidim da je voda došla do grla!

Djeco, opametite se, maknite se od tih primitivčina i vjerujte starijima na riječ kad vam kažu da te ljude zanima samo i isključivo: 1. osobno bogaćenje, 2. dolaženje i ostajanje na vlasti kako bi se ostvarila točka 1.

To što se vi ložite na Glavaševe proglase iz Mostara i kao papagaji ponavljate teze o kojima nemate blage veze govori o tome koliko su vam isprali mozgove. Danas sutra ćete se sramiti ovoga što pišete!

Ali shvatite da ne morate i vi otići s brodom koji tone, nemate krvi na rukama kao oni koji vode HDSSB, niste umočeni u gospodarski kriminal i organiziranu demontažu osječke industrije - jednostavno se okrenite i odite.

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 4  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2013. 5:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kontam šta ovi hdssbovi trolovi seru o Čepinu i portabilošu? Pa nije li za njihove vlasti opstruiran avenue mall i građena "S" cesta za portiku?

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
repro
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2013. 8:35 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić – neće biti zapošljavanja preko veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrijeme će pokazati je li grad Osijek dobro odlučio. Samo, zanima me kako je itko mogao uzeti zaozbiljno najavu novih zapošljavanja??
To nam je današnja vlada obećala davnih dana.....a baš i nije tako. Kako onda jedan gradonačelnik može podići stopu zaposlenosti?
ne pitam iz zle namjere. Molim nekog tko razumije da mi pojasni. Na koji način gradonačelnik može povećati zaposlenost? (Komentari su da da je prethodni kriv za otkaze ljudi i nisku zaposlenost).
Mislim da prethodni po tom pitanju nije kriv, a niti novi tu može pomoći. No , još jednom pozivam dobru, razumnu dušu da mi pojasni taj odnos gradonačelnik- zapošljavanje.Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2013. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uzjebali se duhovi, duhovi prošlosti

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2013. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

repro je napisao/la: ›
Vrijeme će pokazati je li grad Osijek dobro odlučio. Samo, zanima me kako je itko mogao uzeti zaozbiljno najavu novih zapošljavanja??
To nam je današnja vlada obećala davnih dana.....a baš i nije tako. Kako onda jedan gradonačelnik može podići stopu zaposlenosti?
ne pitam iz zle namjere. Molim nekog tko razumije da mi pojasni. Na koji način gradonačelnik može povećati zaposlenost? (Komentari su da da je prethodni kriv za otkaze ljudi i nisku zaposlenost).
Mislim da prethodni po tom pitanju nije kriv, a niti novi tu može pomoći. No , još jednom pozivam dobru, razumnu dušu da mi pojasni taj odnos gradonačelnik- zapošljavanje.Hvala

mislim da može, npr. pozove strane investitore, da im gradsku zemlju za siću u zamjenu za nova radna mjesta, uz garanciije, naravno. Strane investitore.

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2013. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uz ponovne i iskrene čestitke novom gradonačelniku izjavljujem, teško da će uopće biti - bilo kakvog značajnijeg zapošljavanja...ali, nadajmo se....nadajmo....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2013. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
uz ponovne i iskrene čestitke novom gradonačelniku izjavljujem, teško da će uopće biti - bilo kakvog značajnijeg zapošljavanja...ali, nadajmo se....nadajmo....

Nada umire posljednja Smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2013. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tata 2 je napisao/la (Pogledaj post): › Konačno komunisti vladaju Hrvatskom ( na državnoj razini i u 4 velika grada.Živjeli komunisti ! Živio Ivan Vrkić ! Živila Biljana Čupurdija ! A 1990. nisu je htjeli neovisnu i samostalnu, sada imaju mogućnost stavarati treću Jugoslaviju. Proleteri svih zemalja ujedinite se.


Kmeeeečavci Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modri
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2013. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustite novog gradonačelnika da u miru krene raditi pa kad napravi neku grešku onda ga prozivajte a ne ovako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
aston martin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2013. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedna moja slikovita rasprava o rezultatima izbora s prijateljem koji je malo desno. Malo više desno, pa se malo ljutio prekjučer Smile
"Samo da ti odgovorim. Kad dođeš kući s godišnjeg i zrak je onako malo ustajao, što učiniš? Ja prozračim, pustim malo svježeg zraka. To ne znači da se situacija neće ponoviti. Ali moj je stav da u politici treba mjenjati s vremena na vrijeme. I znaš da nema jamstava da će biti bolje. Ali to je jedino što možeš: prozračiti s vremena na vrijeme. Jer da je valjalo i da je zrak bio svježiji vjerovatno i ne bi morali zračiti. Ali nije. Najgore mi je kada ne valja, a mi nemamo snage ni volje niti otvoriti prozor. To je loše i protiv toga se ja borim. Znam, sad ćeš ti navesti par razloga da povjerujem kako zrak vani smrdi i da će biti još gore. Ali kako ću znati da je tako ako ne otvorim. Jer uvijek postoji nada da se smrad razišao. Na kraju, jedino nam nada i ostaje. I kao što si ti tužan, ja sam ograničeno sretan. Jer smo otvorili prozor Smile
I ne zamjeri, bogatstvo je imati prijatelje s kojima se ponekad i ne slažeš. Predugo se znamo da bi si zamjerali različite stavove."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2013. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima kada ce prljavi ves poceti izlaziti iz gradskog poglavarstva i gradskih tvrtki! Jer smatram da tamo ima uskok sta raditi doslovce sve 4 godine mandata!
E moj Bubi ako bude volje negine ti zatvora!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
aston martin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2013. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): › Lijepi pozdrav Branimirovoj Internetskoj Bojni, vidim da je voda došla do grla!

Djeco, opametite se, maknite se od tih primitivčina i vjerujte starijima na riječ kad vam kažu da te ljude zanima samo i isključivo: 1. osobno bogaćenje, 2. dolaženje i ostajanje na vlasti kako bi se ostvarila točka 1.

To što se vi ložite na Glavaševe proglase iz Mostara i kao papagaji ponavljate teze o kojima nemate blage veze govori o tome koliko su vam isprali mozgove. Danas sutra ćete se sramiti ovoga što pišete!

Ali shvatite da ne morate i vi otići s brodom koji tone, nemate krvi na rukama kao oni koji vode HDSSB, niste umočeni u gospodarski kriminal i organiziranu demontažu osječke industrije - jednostavno se okrenite i odite.


Bravo, nije loše Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2013. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aston martin je napisao/la: ›
... bogatstvo je imati prijatelje s kojima se ponekad i ne slažeš.

Bravo Bravo Bravo Bravo

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2013. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tata 2 je napisao/la: ›
Konačno komunisti vladaju Hrvatskom ( na državnoj razini i u 4 velika grada.Živjeli komunisti ! Živio Ivan Vrkić ! Živila Biljana Čupurdija ! A 1990. nisu je htjeli neovisnu i samostalnu, sada imaju mogućnost stavarati treću Jugoslaviju. Proleteri svih zemalja ujedinite se.

hdssb-ovci samo se vi logirajte sa sto nickova, đaba vam sve, put, putuje....

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: