Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi gradonačelnik Osijeka je Ivica Vrkić, a župan Vladimir Šišljagić [izbori 2013. drugi krug, rezultati]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem da zaista imamo ZADNJU ŠANSU da restruktuiramo sve ono što ne valja na području Osijeka..drago mi je da su izbori ovako prošli i da imamo novog gradonačelnika.Došlo je vrijeme da Osijek postane prepoznatljiv grad, grad šansi, jednakih šansi, grad mogućnosti i JEDNAKIH STARTNIH POZICIJA u kojem su nebitne stranačke boje u kojem se valorizira ono što nažalost do sada nije bilo valorizirano....da je ostao Bubi bili bismo bespovratno izgubljeni...geto!

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
Vjerujem da zaista imamo ZADNJU ŠANSU da restruktuiramo sve ono što ne valja na području Osijeka..drago mi je da su izbori ovako prošli i da imamo novog gradonačelnika.Došlo je vrijeme da Osijek postane prepoznatljiv grad, grad šansi, jednakih šansi, grad mogućnosti i JEDNAKIH STARTNIH POZICIJA u kojem su nebitne stranačke boje u kojem se valorizira ono što nažalost do sada nije bilo valorizirano....da je ostao Bubi bili bismo bespovratno izgubljeni...geto!


Samo kako to izvesti??? Lako je to napisati, ali kako realizirati??? "Metla" je jedino rješenje, samo kad se pomete gdje "zbrinuti" sve ono što je pometeno??? Koji su to kontrjneri za toliko glomazan otpad??? I na kraju opet moraš i to iz kontejnera na neko odlagalište???? I da sve to i napraviš onda dobiješ etiketu "revanšizma" (čak i s pravom) a na žalost ne vidim drugi način, a ovaj nije human i nije u duhu demokracije!

I nemojmo tako, oni još uvijek drže Županiju i sve županijske urede...........

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB-L je napisao/la: ›
Kako ovi Hdssb-ovci neznaju gubiti! Puj


Nije to da ne znaju gubiti, to je ponos!
I drugo, poszoji opasnost da kad bi se i na sekundu malo povukli da se nikad više ne vrate. Zato tolika potreba da se prikazuju kao iznimno žilava vrsta, koja šalje poruku "nećete nas iskorijeniti". Eto to je smisao, borba za slijedeće izbore, koji bili da bili.....

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ kulsavaj...nije lako pomesti ono što je trunilo cca 20 godina, slažem se...no, bitno je da se kamen zakotrljao..svjestan sam da se neće dogoditi nikakav Kopernikanski obrat, ali kreće se..kreće! Ipak se krećeSmile osim novoga gradonačelnika, sazrijevaju i nove snage - GOGO, Laburisti..neke nove opcije su u igri, analogno tome, stare struje su slabe voltaže, potrošeni su..

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

repro je napisao/la: ›
Mali pijonir je napisao/la (Pogledaj post): ›
repro je napisao/la: ›
Sretni su smjenom vlasti oni koji će imati osobne koristi od novog izbora, jer će se sada njima namješatati poslovi. I to je kao u redu?

Mi koji smo bez stranke iza sebe, radimo i trudimo se preživjeti, novi gradonačelnik i njegova ekipa neće donijeti boljitka.
Al evo, otvoriše se vrata haračenju .... znamo koga...


Zelim dobro jutro mladezi HDSSB-a iz odjela Branimirova Internetska bojna! U pravu si, otvorise se vrata, sad mozete izaci!


proustili Ste dio, "Mi koji smo bez stranke iza sebe, radimo i trudimo se preživjeti..."
Odkuda da izađem? Iz grada? Nije Vam komentar u redu. Mislim da ne bi trebao svaki komentar završiti na uvredama.


Ok, moja isprika ako je stvarno tako, ali malo mi tvoja retorika mirisi na njihove metode, a i registrirao si se jutros. To je upravo najcesci nacin na koji operira BIB.

Mislim da svi skeptici trebaju dati pobjedniku izbora barem sansu da se dokaze. Ovi prosli su svoju sansu imali i prokockali! Nadam se posljednji put...

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
@ kulsavaj...nije lako pomesti ono što je trunilo cca 20 godina, slažem se...no, bitno je da se kamen zakotrljao..svjestan sam da se neće dogoditi nikakav Kopernikanski obrat, ali kreće se..kreće! Ipak se krećeSmile osim novoga gradonačelnika, sazrijevaju i nove snage - GOGO, Laburisti..neke nove opcije su u igri, analogno tome, stare struje su slabe voltaže, potrošeni su..


Čekaj malo, mislim da se u niti jednom županijskom uredu neće dogoditi nikakve promjene, enentualno oni još dobiju koji plusić. I drugo rijetko kome se ako se čačka neće nači poneka slabost iz života, već se nađeneki putar na glavi, a ako ga nema onda se "namjesti" ili "podmetne" nekom da ga se eliminira! Naravno prvo i osnovno je etiketiranje u tome su prvaci u RH (možda i šire). Tako da će već za 100 dana početi "prozivanja" i etiketiranja i to bezrazložno, što možeš za 100 dana? Pa ne možeš u četiri godine??? Dobro, možeš jedan, dva projekta realizirat (tramvaj je najvidljiviji i tako neke građevine). A kadrovska poiltika, a svako ima svoj ukus, rijetki su ljudu kao suradnici koji bi baš svakome odogovarali, a pored toga krtice će ostat u svim komunalnim poduzećima.... E sad, kako s time????

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuki
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2013. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): › Onaj trofazni gore,slusaj kurta I murta.:

Znas onu A sad adio,he he......

Sada napokon treba krivicno ganjati one koji su opljackali ovaj grad I unistili mu industriju.

Treba ih protjerati iz grada I uzeti imovinu. Glavasu junioru, Drmicu I ostaloj bagri.
Zauvijek ih protjerat iz Slavonije !


Šta tebi smetaju trofazni, da nisu opet oni krivi za ove promjene u gradu?
Ja mislim da u tvojim venama teče trofazna krv pa se ti želiš nekome dokazati ali je to jadno da jadnije ne može biti.
Od svih komentara samo tvoj ima srbofobični izražaj.
Drago mi je da si usamljen jer ljudi vide da život ide dalje i svjesni su realnosti.
Osijek je uvijek bio multietničan i multikulturalan pa takvi * kao što si ti ispadaju smiješni i jadni.
Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la: ›
. Ovi prosli su svoju sansu imali i prokockali! Nadam se posljednji put...


"Šansa" njih nije niti zanimala, zato Bubalo toliko i forsira svoj stil kao štreberski, da bi mogao prikrivati prave stvari. Da nema što skrivati ne bi imao potrebu toliko se prikazivati kao štreber?

Mislim da nisu zadnji put........

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta će nekom super učeniku kojem rade klikeri i ima super rezultate i rješava sve s lakoćom, šta će takvom "petica iz zalaganja" kad on sve može riješiti klikerima? On odradi samo ono što baš mora i kad mora a ostalo je leđero! Zalaganje je za one kojima nešto treba, netšzo manjka, pa im treba kompenzacija da se stvori kolia tolika ravnoteža??? Da se spasi od propasti ili izlaska na vidjelo nečeg lošeg, za mazanje očiju??? To jet ta logika, taj susatav vrijednosti. Jer kome je savjest čista šte će mu napetost, ne treba mu????

_________________
Bubalo ŠTREBERU!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2013. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je barem bivši gradonačelnik služio gradu i građanima da je imao petlju i razotkrio sve lopove koji su pokrali Osječka poduzeća. Dakle zasigurno bi osigurao dugogodišnji status gradonačelnika , tada bi mu građani napravili spomenik ,i to najveći u gradu. To je ono što najviše boli građane siromaštvo ,i naravno prisustvo lopova koji su se obogatili na račun domovinskog rata ..neke jadne privatizacije . Građani grada Osijeka danas su prevareni otjerani sa svoji radnih mjesta upravo žele istinu koju niti ni jedna vlast u gradu pa i županiji do sada nije pokrenula.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Političar
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2013. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je zasigurno početak kraja hdSSba. Ima puno onih što će očekivati nešto zauzvrat jer su aktivno sudjelovali u svemu i svačemu a neće biti mjesta za sve.
Uskoro kreće rasipanje članstva a pogotovo likova koji su u hdSSb ušli jer su čuli da oni zapošljavaju sve i svakoga.
Ostaju još Glas, Stv, Slavonski radio, Sib i republika eu kao njihovi mediji ali sresti će se s problemom financiranja jer više neće biti obaveznog reklamiranja gradskih poduzeća i firmi koje šuruju sa Sauronom.
Zbog toga ih u iduće 4 godine neće toliko biti po medijima i lagano će ući u zaborav.
Ostaje im još samo čekati izlazak glave iz rešta zbog izazivanja eventualnih emocija kod ljudi ali i to je slab adut.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2013. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Ekipa iz HDSSB umislila da može vladati duže vrijeme kao stranka na vlasti , pa nije to onaj mračni komunizam kod Jože.. Sada mogu do mile volje putovati u BIH naravno na svoj račun, kada su bili na vladavini bilo je daleko jeftinije.


Umislili su oni svašta, ali takva politika neciviliziranosti i nekulture trajala je i previše na ovim prostorima. Kada po ostalim portalima i fejsu vidim komentare onih koji podržavaju Bubala i govore da je Osijek postao OCEK?!?!?!!? još mi je draže što je Vrkić postao gradonačelnikom i da su baš takvi koji sada haraju u internet bojni zaslužniji za pad Bubala, nego bilo koja riječ koju je Vrkić rekao za sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne budite naivni, nema govora o kraju HDSSB-a. Dokle god HDSSB bude imao apsolutnu kontrolu nad razmjerno važnim i utjecajnim lokalnim medijima (Glas, STV, Slavonski radio), a vjerojatno će ju imati zauvijek, dotle je osigurana njihova politička opstojnost.
Ne kaže se uzalud da sto puta ponovljena laž postaje istina.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2013. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako Vrkić ne ugasi aparate na kojima žive TV PyongYang, Glavaš Slavonije i ona dva portala kojima upravljaju mali Glava i Šatvar, vrlo brzo, ali baš vrlo brzo će završiti kao Đapić.

Đapić je tu školu prošao, muva se oko Vrkića i to mi nije baš najdraže, ali se bar nadam da će ga upozoriti na važnost rezanja glava tim zmijama rasadnicima otrovnih laži i straha.

Ono jučer navečer na STV-u je bilo dno dna. Odvratno, ali baš gnjusno odvratno. Uopće mi neće biti žao gledati te "novinare", ako ostanu bez posla. Itekako su svjesni što rade.

To su tvornice mržnje i zla!

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2013. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

siguran sam da će ekonomski postulat zakona ponude i potražnje dovesti do toga da za izvjesno vrijeme Glas kao takav prestaje egzistirati ili će crknuti sam od sebe ili će biti prodan, a time će se i uređivačka politika promjeniti...ovisno o nekim budućim vlasnicima ili o nekima koji kontroliraju taj i ove druge medije - kreirat će se stil pisanja i "kovati" istine..no, toga je bilo i biti će....ono što je bitno je slijedeće: biračko tijelo je to koje se polako trijezni, obveza i dužnost izlazaka na izbore trebaju biti ti koji će postavljati ili rušiti partije, stranke, pojedince..inertnost i letargija prema tome, dakle izborima, treba nestati...dopizdeknulo mi je da baba iz npr. Sarvaša kao i njen glas kreira nešto važno samo radi toga što neki lega iz Retfale ili DGO-a, Juga nije izašao na izbore ..(inače nemam ništa protiv imaginarne babe iz Sarvaša, a niti protiv sarvaških snaša)

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: