Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDZ: ‘Nema pregovora s HDSSB-om’

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2013. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › Da se na ovim lokalnim izborima kandidirao ante gotovina za gradonacelnika osijeka pobojedio bi sa 95% glasova u prvom krugu, ma da se u bilo kojem gradu RH kandidirao pobijedio bi. Pa me sad zanima po cemu je glavas vise ratni zlocinac pd njega? Da li gotovina manje kriv zato sto je Haag tako rekao ili je glavaš više kriv zato što je RH donijela tu odluku? Budimo realni obojica su ratni zlocinci, samo se jednom pravi doček na trgovima a drugog se mrzi i sve što ima bilo kakve veze s njim. Argument stranka ratnog zlocinca je najgluplji koji sam ikad cula. Da je Glavaša Haag osudio bio bi heroj a ne zločinac, ali to je sad vec tipicni hrvatski dišpet, necete vi nama govoriti tko je ratni zlocinac jer vi niste tu bili ' 91!


budimo realni ti nisi pri zdravom razumu, tko je nadlezan za osuditi/osloboditi nekoga, pa sudovi, a tvoje nakaradne, zaostale i primitivne tlapnje da budes sudac i porota mozes okaciti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2013. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › zanimljivo je kako svi mediji u drzavi osim ovoga tipa imaju drugacije tumacenje Karamarkovih rjeci , ali eto izgleda da je ovo nekakva alternativna dimenzija


Tumačiti se može tko kako želi! Mislim da je bitno ono što je rekao Kramarić, a tu nije potrebno tumačenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2013. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › Da se na ovim lokalnim izborima kandidirao ante gotovina za gradonacelnika osijeka pobojedio bi sa 95% glasova u prvom krugu, ma da se u bilo kojem gradu RH kandidirao pobijedio bi. Pa me sad zanima po cemu je glavas vise ratni zlocinac pd njega? Da li gotovina manje kriv zato sto je Haag tako rekao ili je glavaš više kriv zato što je RH donijela tu odluku? Budimo realni obojica su ratni zlocinci, samo se jednom pravi doček na trgovima a drugog se mrzi i sve što ima bilo kakve veze s njim. Argument stranka ratnog zlocinca je najgluplji koji sam ikad cula. Da je Glavaša Haag osudio bio bi heroj a ne zločinac, ali to je sad vec tipicni hrvatski dišpet, necete vi nama govoriti tko je ratni zlocinac jer vi niste tu bili ' 91!


O ratnim zločinima neću, ali u upropaštavanju osječke privrede je šampion!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2013. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borisk1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › zanimljivo je kako svi mediji u drzavi osim ovoga tipa imaju drugacije tumacenje Karamarkovih rjeci , ali eto izgleda da je ovo nekakva alternativna dimenzija


Tumačiti se može tko kako želi! Mislim da je bitno ono što je rekao Kramarić, a tu nije potrebno tumačenje.

naravno da partijska piskarala mogu iskrivljavati istinu, samo neznam da ce im to pomoci privoliti glasace hdz.a da daju glas sdp.ovcu , ako vec sada plasiraju ovoliko lazi cisto sumnjam da ce biti ista bolji od hdssb.a dodju li na vlast, u tom slucaju ocekujem nista drugo negoli bahatost,elitizam i aroganciju koja ih krasi na drzavnoj razini

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2013. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › Budimo realni obojica su ratni zlocinci, !


a Oluja je zločinački pothvat i bradonje su u Vukovaru spašavali civile od pobešnjelih ustaša...

Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2013. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikada mi na zelenu granu uvijek iste priče opstanak politike na račun domovinskog rata . Dakle bilo bi vrijeme da se okrenemo budućnosti, i počnemo nešto pametno raditi . Mladi visokoobrazovani ljudi su prisiljeni odlaziti na rad u druge zemlje upravo zbog ovakovog upljuvavanja. Deder domoljubi politički gospodarstvenici jednom već počnite raditi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2013. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... nije bitno tko će pregovarat, bitno da Krešo opet pobjeđuje.... ! osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Čika Drago
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2013. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ je znao koalirati i sa SDSS-om, zašto ne bi sa HDSSB-om; genetika im je ionako ista.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.06.2013. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najvece trube ovih izbora su svakako pravasi. Em su pokazali da mogu sa svima (malo hdssb, malo sdp-hns, malo hdz) em su sada pruzili ruku regionalistima. Zasto se uopce cude sto he pravaska ideologija u RH umrla?

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2013. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjeća li se još netko Dobroslava Parage? Confused Sjećate li se tko ga je istisnuo i tako počeo uništavanje pravaša??
E, to vam je onaj isti gospodin koji je ponovo htio postati gradonačelnik Osijeka, pa kad je izvisio - pricvrljio se Vrkiću.
Koliko li će ovaj put zadužiti Grad ako im se pruži prilika?? Shocked

Badava mi tu naklapamo danima i trošimo vrijeme i živce - BOLJE NAM BITI NEĆE bilo tko pobijedio. Tako nam svima "pao grah". Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2013. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Važi ona narodna kakav narod takva vlast..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2013. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Važi ona narodna kakav narod takva vlast..

Pa kad narod još uvijek vjeruje predizbornim obećanjima političara mada redovno nasjedne na iste bajke Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2013. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može li mi netko reći zašto me opet zovu sa Zg telefona (015590622) i u ime Ivice Vrkića podsjećaju da idem glasati? Naravno, opet me pitaju za ime i prezime. Kakve veze treba imati Zg sa izborima za gradonačelnika Osijeka?? Confused
Je li i to dio PREDIZBORNE ŠUTNJE?? Question
E, moji GONG-ovci, i još kažete da je sve u redu Razz

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2013. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošlo je 18 godina od kraja domovinskog rata, a ljudi još vuku paralele s njim i pozivaju se na njega... Zanima me čisto kako se razmišljalo u Njemačkoj, Francuskoj, Velikoj Britaniji, 1963., 18 godina nakon završetka jednog nemjerljivo većeg rata...

Čisto sumnjam da se itko pozivao na njega, ljudi su već tada bili daleko zaokupljenim nečim drugim i već su godinama prije gledali samo u budućnost.

No, istina, kada pogledam da se kod nas ljudi još pozivaju na NDH, četrestreću, ustaše, četnike i partizane, to nije ništa čudno

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2013. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Sjeća li se još netko Dobroslava Parage? Confused Sjećate li se tko ga je istisnuo i tako počeo uništavanje pravaša??
E, to vam je onaj isti gospodin koji je ponovo htio postati gradonačelnik Osijeka, pa kad je izvisio - pricvrljio se Vrkiću.



Gospodin je doživio upravo ono što je on učinio Paragi. Neke pravde ipak ima...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: