Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] GOGO: U drugom krugu podršku dajemo Ivici Vrkiću, a kao vijećnici bit ćemo dosljedni svojim stavovima iz kampanje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Volim Osijek, ali volim i slavonske reklje, tamburicu i bećarce, samo ne volim da ih se koristi u političko-propagandne svrhe.


Ljudi, pa shvatite zaboga, ovo je GRAD, urbana sredina - ili barem to pokušava biti. Moram biti prost, ali odj*ebite više s s rekljama, tamburašima, kulenom, fiš paprikašom, naherenim šeširima s trobojnicom i sličnim nebulozama kojima smo bombardirani zadnjih godina. To nije Osijek već dobrih 100 godina! Nekad smo bili prvi u napretku, u kulturi, u industriji, u glazbi, u tehnologiji... A gdje smo danas? Gradom vladaju mafijaši, cajke i radodajke, potpomognuti političarima koji su se iz ultranacionalista presvukli u ultraregionaliste, načičkali grad vic-spomenicima, odvrnuli Kiću Slabinca do daske i nahuškali balavurdiju da vodi bitke po internetu. Djeco, molim vas, idite pijte i drogirajte se po parkovima, kidajte klupe i ljuljačke, samo pobogu nemojte više biti ovi bećar-zombiji, ja to stvarno ne mogu više gledati!!!

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2013. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Mali pijonir.... Možda se ti nisi ni rodio kad sam ja uz Kiću i Dinamite plesala u Radnjaku.
Zar misliš da su slavonska nošnja i hrana krivi za uništavanje Grada u zadnjih dvadeset i kusur godina?? Osijek je glavni grad Slavonije i Baranje. Zašto bi se stidio slavonskih obilježja? Samo neka ih se ne zloupotrebljava za politikanstvo.

Oprosti, ali ovo mi ne liči na ljubav prema Gradu: @Djeco, molim vas, idite pijte i drogirajte se po parkovima, kidajte klupe i ljuljačke, samo pobogu nemojte više biti ovi bećar-zombiji

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
@Mali pijonir.... Možda se ti nisi ni rodio kad sam ja uz Kiću i Dinamite plesala u Radnjaku.
Zar misliš da su slavonska nošnja i hrana krivi za uništavanje Grada u zadnjih dvadeset i kusur godina?? Osijek je glavni grad Slavonije i Baranje. Zašto bi se stidio slavonskih obilježja? Samo neka ih se ne zloupotrebljava za politikanstvo.


Možda se ni ti nisi rodila dok su po gradskim kafanama svirali valceri, pa kakve to veze ima? Naravno da nošnja i tambure i kobasice nisu krivci - oni su samo pretvoreni u simbol nazadovanja, "inaćenja" i propasti.

Ali bez obzira na to, zar stvarno hoćeš reći da je seljačkom folkloru mjesto u Osijeku? Podsjeti me kakve točno veze ima suvremeni Osijek s tamburama, kokošima, konjskim zapregama, narodnim nošnjama?

I što je najbolje, tu neku "domaću" priču o "jadnim napaćenim šokcima i ratarima i zemlji slavonskoj" poturava skupina ljudi koji veze nema ni sa Slavonijom ni sa selom ni sa nošnjama ni ničim. Bubalo, Hercegovac, bivši bankar koji u životu valjda nije živu kravu vidio i Šišljagić, Srbin, doktor i vojno lice.

A sve to pod patronatom Branimira Glavaša, čovjeka koji je prije desetak godina zajapuren i zapjenjen bjesio u Saboru protiv istarskih regionalista, nazivajući ih mrziteljima svega Hrvatskog, rušiteljima neovisne RH itd. To su ljudi koji narodu sada prodaju priču o Slavonskoj regiji.

I sad ja trebam reći "ma bravo, di ste moji Slavonci, idemo se boriti za NAŠU REGIJU"? Pa koliko naivni ljudi mogu biti?!?

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Oprosti, ali ovo mi ne liči na ljubav prema Gradu: @Djeco, molim vas, idite pijte i drogirajte se po parkovima, kidajte klupe i ljuljačke, samo pobogu nemojte više biti ovi bećar-zombiji


To se zove sarkazam.

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.05.2013. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

G-gradane O-opljackati G-gradane O-opeljesiti
Klasicni scenari kao nezavisne liste. Dobro su zamazali oci gradanima pa Simic je promjenio stranaka vise nego bilo tko tj samo njegov bivsi kolega je vise Matkovic lol. Zanimljivo tko im je ubrizgao lovu isti onaj kojemu su skupljali potpise za predsjednicke izbore. Sramota Sad .Sit sam ja tih opcija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2013. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fireman911 je napisao/la: ›
G-gradane O-opljackati G-gradane O-opeljesiti
Klasicni scenari kao nezavisne liste. Dobro su zamazali oci gradanima pa Simic je promjenio stranaka vise nego bilo tko tj samo njegov bivsi kolega je vise Matkovic lol. Zanimljivo tko im je ubrizgao lovu isti onaj kojemu su skupljali potpise za predsjednicke izbore. Sramota Sad .Sit sam ja tih opcija.

Ajme meni... što je sad ovo Shocked Shocked Shocked

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali pijonir je napisao/la: ›

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Oprosti, ali ovo mi ne liči na ljubav prema Gradu: @Djeco, molim vas, idite pijte i drogirajte se po parkovima, kidajte klupe i ljuljačke, samo pobogu nemojte više biti ovi bećar-zombiji

To se zove sarkazam.

I što je najbolje, tu neku "domaću" priču o "jadnim napaćenim šokcima i ratarima i zemlji slavonskoj" poturava skupina ljudi koji veze nema ni sa Slavonijom ni sa selom ni sa nošnjama ni ničim. Bubalo, Hercegovac, bivši bankar koji u životu valjda nije živu kravu vidio i Šišljagić, Srbin, doktor i vojno lice.


Ispravak netočnog navoda, Šišljagić se deklarira kao Hrvat

A prozivanje bilo koga po nacionalnoj osnovi, to se zove KSENOFOBIJA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
blago nama kad je Glavas pobio vise Hrvata nego sto su Srbi..., kakve sve odvratne provale i cetnicku propagandu covjek procita ovdje...


Pa kada je istina. sve neistomisljenike za vrijeme rata je poubijao!

cak i da je pobio sve neistomisljenike , a nadam se da ce kad tad za ovakva generaliziranja i proljeve netko odgovarati to nije ni priblizno broju poginulih u ratu, je**** vas izjednacavanje krivice i ovakve cetnicke konstrukcije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2013. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja bih vam stvarno molio da na GOGO temi prestanete o Glavašu i ubojstvima

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2013. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da su i Bubalo i Šišljagić rođeni u Osijeku.
E sad... geni su drugo pitanje. Nisam sigurna da Bubalo zna pjevati gange Wink barem ne kao bećarce Smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2013. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la (Pogledaj post): ›

Markonato, toliko je ovdje optužbi na svakoga izrečeno da bi u najmanju ruku portal trebao biti ugašen ili pola forumaša tuženo za klevetu a možda i sjedilo u zatvoru da tvoj komentar jednostavno se ne uklapa u sve to. Ako je iznošenje vlastita mišljenja dovoljno za etiketiranje nekoga onda bolje da ništa ne kažem u vezi tebe.


Dakle da ponovim još jednom, jedno je iznijeti vlastito mišljenje o nekome, a drugo je nekoga optužiti za ratno profiterstvo bez dokaza. Jel jasnije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2013. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GOGO ce trajati manje od Matkovica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2013. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › GOGO ce trajati manje od Matkovica.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2013. 2:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
GOGO ce trajati manje od Matkovica.

Zašto??

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2013. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › GOGO ce trajati manje od Matkovica.


pa cini mi se da ga je matkovic i stvorio jer ako se ne varam isti je bio na matkovicevoj listi na proslim izborima Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2013. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › GOGO ce trajati manje od Matkovica.


pa cini mi se da ga je matkovic i stvorio jer ako se ne varam isti je bio na matkovicevoj listi na proslim izborima Laughing


Po toj teoriji je Tuđman stvorio HDSSB Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: