Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] Rezultati lokalnih izbora (prvi krug): Vrkić i Bubalo u drugi krug, drugi krug i za župana [obrađeno: 100%]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2013. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni je nezamislivo da glasaci hdz.a/hsp.a podrze sdp/hns, cak i da ih kandidati pozovu, ako izadju u drugi krug bubalo osvaja i to debelom vecinom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 20:20 
Naslov:  Re: [Izbori 2013.] Rezultati izlaznih anketa: u drugi krug idu Bubalo i Vrkić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Comrade Nimoy je napisao/la (Pogledaj post): ›


ovo mi je bila omiljena emisija koju sam nekad redovito pratila, dok sam imala tv
Malnar i njegovi gosti Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Indikativno je i da HDSSB i Bubalo nisu komentirali izlazne ankete na HRT-u. Isto se dogodilo i u slucaju kad im u EU parlament nije prosao Ribic kojeg su okitili tudjim perjem i milijunima za EU projekte koje su uglavnom pisali i provodili drugi.

Da nemaju medijsko carstvo koje gebelsovskom vjestinom iskruvljuje istinu i plasira notorne lazi - vec odavno bi bili u ropotarnici povijesti i po zatvorima.

Vidjet cemo i hoce li moguci novi gradonacelnik, gradsko i zupanijsko vijece imati snage odsijeci glavu toj medijskoj hobotnici, desnoj Sauronoj ruci (jos od vremena Tudjmanina).


Zadnja promjena: Leteci mungos; 19.05.2013. 20:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Vise manje ocekivan. Treba uzeti u obzir da su ovo ankete i da bi sluzbeni rezultati mogli biti dosta drugaciji.

Kao sto je netko gore spomenuo, za pobjedu Bubala u drugom krugu su potrebni postotci iz onih stranackih anketa (43% u prvom krugu), a njih Bubalo nije dostigao. Drugi krug izbora za gradonacelnika ce biti vrlo, vrlo zanimljiv.

No, medju prvim pitanjima je ono hoce li Vidovic i Djapic i javno podrzati Vrkica i pozvati svoje biracko tijelo da u drugom krugu daju glas za Vrkica.

No, Gradsko vijece tu komplicira stvar. Ako se krene u trgovinu, mogao bi Karamarko do Mostara na pregovore sa Sauronom. U tom slucaju bi pala i trgovina oko GV-a i podrska za gradonacelnika.

GOGO moze biti sretan. Ako dobije 2 vijecnicka mjesta, bit ce to super pocetak, kao sto je netko vec napisao. Ako budu imali odlucnost koju su imali kad se Simic borio za pravo i pravdu u slucaju Vrbosiceve smjene, za 4 godine (ili ranije) bi mogli postati ozbiljni igraci. Pod uvjetom da se nauce politikom marketingu i da u kampanju krenu na vrijeme.


GOGO je sretan i otvarat će šampanjac nakon službenih rezultata. I ja sam jedan GOGO!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2013. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako Bubalo pobijedi,eto nam novih izbora za manje od godinu dana...i ne, nitko neće koalirati ili surađivati sa HDSSBom u Gradskom vijeću tak da tu nemaju nikakve šanse nešto smuvati i dokopati se većine..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
Comrade Nimoy je napisao/la (Pogledaj post): ›


ovo mi je bila omiljena emisija koju sam nekad redovito pratila, dok sam imala tv
Malnar i njegovi gosti Mr. Green


Mislim da je ovo jedina prigodna poruka u ovom trenutku. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ako Bubalo pobijedi,eto nam novih izbora za manje od godinu dana...i ne, nitko neće koalirati ili surađivati sa HDSSBom u Gradskom vijeću tak da tu nemaju nikakve šanse nešto smuvati i dokopati se većine..


Nadam se da mu neće ostatak glasača dati svoj glas. Ako u Vijeću ne koaliraju ni s kim (u što sumnjam, jer se mnogi prodaju), onda su stvarno mogući novi izbori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2013. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
Vrlo sam skeptičan oko toga. Ali danas kada sam išao na izbore, zapravo mi je kroz glavu prolazila samo jedna misao... Idem izabrati ljude kojima ću omogučiti da me kradu i od toga lagodno žive...

Ti si išao glasovati bez obzira na tužne misli, ali što reći za ljenčine koje čak i po ovom toplom danu nisu bili sposobni diči dupe ispred tv-a i odšetati do svojih biračkih mjesta Rolling Eyes Mad
Poslije će biti drvlja i kamenja po foruima bilo tko pobijedio Mad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2013. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam mislio da su moji sugradjani pametniji ... a ispada da zivim u gradu morona ;(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2013. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la: ›
oooho, al će biti trgovine Wink

Đapić čujem da na OsTV spominje kako će dati (nekom) svoje glasove i čini mi se da je to prva ponuda Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam mislio da su moji sugradjani pametniji ... a ispada da zivim u gradu morona ;(


HDSSB je "Zavod za Zapošljavanje", i ljudi glasaju za njih i učlanjuju se u tu stranku , ne zato što Glavaš neki njihov heroj ili zato što su im Bubalo, Drmić i Šišljagić super već zato što vide priliku da riješe svoju egzistenciju, barem donekle. Ali s obzirom na inflaciju njihovih članova i u HDSSB-u se polako stvaraju redovi. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2013. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ja sam mislio da su moji sugradjani pametniji ... a ispada da zivim u gradu morona ;(

zar si iznenađen? Surprised

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ushiurac
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2013. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Dajem Svima"]
Nikad naš HDSSB neće pasti jel jedina je to stranka koja se birine za naš grad i SiB, dok ove protuhe i komunisti imaju za cilj uzeti nam polja i ravnice te ih prodati za Judine škude.


Idite se u Mostar inatiti,kod onog invalida u mozak što je nevin osuđen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba biti ljut na građane, pa pogledajte koliko je tih kandidate za koje su ti isti građani glasali prebjeglo u HDSSB. Što god ovdje zaokružite sve se na kraju pretoči u glas HDSSB-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2013. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ovaj grad ne zasluzuje nista bolje od ovoga sto ima.. grad studenata i penzijonera..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: