Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kapetan Cannonsa, Mislav Mihalj: "Imamo najbolje navijače, oni su naš 12. igrač"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65792
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2013. 8:00 
Naslov:  Kapetan Cannonsa, Mislav Mihalj: "Imamo najbolje navijače, oni su naš 12. igrač"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klub američkog nogometa, Osijek Cannons, u novu sezonu krenuo je s dva poraza. U gradu na Dravi slavili su Zagreb Thundersi i Maribor Generalsi. Osječki Topovi nisu imali sreće jer imali su dosta problema s ozljedama, ali zato ih borbeni duh nije napustio.

Dobra atmosfera i entuzijazam osječkih Topnika uz spomenuti "fajterski" duh njihove su glavne prednosti. Uz sjajne navijače te sve bolju igru rastu i njihove ambicije u Regionalnoj AAFL ligi.

Jedan od kapetana Cannonsa, quarterback Mislav Mihalj prenio nam je dojmove i dio atmosfere iz momčadi uoči važne utakmice s Kranj Alp Devilsima. Radi se o susretu četvrtog kola Alpe Adria lige (AAFL) koja počinje u subotu 15 sati.

Početak sezone otvorili ste s dva poraza. Jesi li očekivao to?
"Točno tako, dvije utakmice i dva poraza. Ulazeći u utakmice i sezonu ne razmišljam o porazima i pobjedama, jer mi je jasno da su sve ekipe s kojima igramo iskusnije i uigranije tako da sam više koncentriran na samu igru te na uigravanje sa suigračima. To je najvažniji dio ovog sporta, a pobjede će doći s treninzima i uigranošću. Moram istaknuti da smo dobro krenuli na otvaranju sezone s Thunderima, a onda smo izgubili tri ključna igrača, prvog tight enda Gorana Đuricu, prvog trkača Zorana Vargu i drugog trkača Marka Žuljevića što je dosta pogodilo cijelu ekipu. No što se može, takav je sport. Dečki se dobro oporavljaju, a mi nastavljamo sezonu bez njih na terenu što je ipak velik hendikep."

Kakvo je stanje u momčadi?
"Osim tih nekoliko ozljeda koje su nas dosta uzdrmale, ekipa je super, kod nas je uvijek veselo i zabavno. Hahaha."

U to smo se uvjerili više puta. Što očekuješ od nastavka sezone?
"U nastavku sezone očekujem još više navijača, još više zgoditaka i još žešću igru."

Regionalna liga? Kakva su tvoja očekivanja?
"Budući da je ovo prva sezona u Regionalnoj ligi ponosan sam na sve članove Osijek Cannonsa zbog samog sudjelovanja u ligi. Moja očekivanja su dobre igre s dečkima koje još do sada nismo vidjeli i kojima ćemo pružiti žestoke utakmice."

Jedan si od kapetana momčadi. Kako su se u ekipu uklopili novi igrači?
"Kao da su rođeni i žive u Osijeku. Dečki su super."

Koliko si zadovoljan, ti i ekipa, s podrškom navijača u dosadašnjim utakmicama?
"S ponosom mogu reći da imamo najbolje navijače. Strašno je dobar osjećaj okrenuti se iza i vidjeti velik broj ljudi koji nas unatoč komarcima, kiši i vrućinama redovito prate, a drago mi je i čuti kako uče i ispituju za pravila. Navijači su naš 12. igrač i hvala im na tome"

U subotu, 18. svibnja 2013. godine, na pomoćnom terenu nogometnog kluba Elektra odigrat će susret četvrtog kola Alpe Adria lige (AAFL) između Kranj Alp Devilsa i Osijek Cannonsa. Početak utakmice je predviđen za 15 sati.

Tekst: Mario Glasnović/Sport danas
Foto: Foto-arhiv 031


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yux031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Lokacija: p.n.v.
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2013. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

go cannons! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: