Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ženski rukometni klub Osijek pred gašenjem [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2013. 16:16 
Naslov:  Ženski rukometni klub Osijek pred gašenjem [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon što je tek zaključena sezona u kojoj je Ženski rukometni klub Osijek ostvario osnovni cilj, a to je ostanak u Prvoj ligi, jednom od najuspješnijih sportskih kolektiva istočne Hrvatske iznenada je zaprijetilo gašenje. Riječ je o iznenadnoj blokadi klupskog računa zbog do sada nepoznatih i nagomilanih dugova od ukupno 50-tak tisuća kuna koji su uglavnom stvoreni između 2003. i 2007. godine. Klupski predsjednik Krešimir Dorić uputio je otvoreni apel javnosti za spas kluba kojem prijeti gašenje i samim tim raspuštanje svih natjecateljskih ekipa. ŽRK Osijek osnovan je 1954., a u svojoj je povijesti osvajao i dva pokala Kupa europskih pobjednica kupova.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- šest milijuna kuna za čišći Vukovar
- i u Osijeku obilježen Dan obitelji
- ŽRK Osijek pred gašenjem


Osječka televizija - Vijesti, 16.05.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je da je jedna gradska sportska institucija pred gašenjem zbog 50-ak tisuća kuna, a istovremeno se podižu nepotrebni spomenici koji vrijede desetorostruko više.
Da se malo manje putovalo u Mostar bilo bi love i za rukomet.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tarzan
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2013. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Žalosno je da je jedna gradska sportska institucija pred gašenjem zbog 50-ak tisuća kuna, a istovremeno se podižu nepotrebni spomenici koji vrijede desetorostruko više.
Da se malo manje putovalo u Mostar bilo bi love i za rukomet.


Dugovi su veci od toga sto je spomenuto...

Valjda ce doci vrijeme kada cete konacno svi izaci iz komunizma i kada cete shvatiti da vise nema bacanja javne love raznim interesnim skupinama. Trositi se moze samo onoliko koliko imate, a ako netko zeli voditi neki drustveni subjekt neka si lovu izvoli sam zaraditi na trzistu. Nacini postoje, samo treba biti sposoban i voljan raditi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2013. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tarzan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dugovi su veci od toga sto je spomenuto...


Da imamo transparentnu gradsku upravu, znali bismo u lipu koliki su dugovi


tarzan je napisao/la: ›
Valjda ce doci vrijeme kada cete konacno svi izaci iz komunizma i kada cete shvatiti da vise nema bacanja javne love raznim interesnim skupinama. Trositi se moze samo onoliko koliko imate, a ako netko zeli voditi neki drustveni subjekt neka si lovu izvoli sam zaraditi na trzistu. Nacini postoje, samo treba biti sposoban i voljan raditi...


ovo si dobro napisao "raznim interesnim skupinama". Veliki je problem što para kapne samo ako si dobar sa vladajućom garniturom, a i to moraš sa kamatama vratiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tarzan
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
tarzan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dugovi su veci od toga sto je spomenuto...


Da imamo transparentnu gradsku upravu, znali bismo u lipu koliki su dugovi
ovo si dobro napisao "raznim interesnim skupinama". Veliki je problem što para kapne samo ako si dobar sa vladajućom garniturom, a i to moraš sa kamatama vratiti.


Nebitno...Ne moze grad odvajati JAVNA sredstva za potrebe profesionalnih pogona u sportskim klubovima. Javna sredstva mogu ic na financiranje sporta ali samo na mladje kategorije ili kroz skolske aktivnosti, radi pravilnog razvoja djece. Besmisleno je subvencionirati profesionalne sportase javnim novcem. Ako se klubovi ne mogu sami snaci na trzistu, neka nemaju seniorske pogone a svi oni koji bi se htjeli rekreirati na racun svih nas, nek si sami placaju termine u dvoranama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2013. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tarzan je napisao/la (Pogledaj post): ›

Nebitno...Ne moze grad odvajati JAVNA sredstva za potrebe profesionalnih pogona u sportskim klubovima. Javna sredstva mogu ic na financiranje sporta ali samo na mladje kategorije ili kroz skolske aktivnosti, radi pravilnog razvoja djece. Besmisleno je subvencionirati profesionalne sportase javnim novcem. Ako se klubovi ne mogu sami snaci na trzistu, neka nemaju seniorske pogone a svi oni koji bi se htjeli rekreirati na racun svih nas, nek si sami placaju termine u dvoranama.


Sve navedeno vrijedi i za NK Osijek.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2013. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
tarzan je napisao/la (Pogledaj post): ›

Nebitno...Ne moze grad odvajati JAVNA sredstva za potrebe profesionalnih pogona u sportskim klubovima. Javna sredstva mogu ic na financiranje sporta ali samo na mladje kategorije ili kroz skolske aktivnosti, radi pravilnog razvoja djece. Besmisleno je subvencionirati profesionalne sportase javnim novcem. Ako se klubovi ne mogu sami snaci na trzistu, neka nemaju seniorske pogone a svi oni koji bi se htjeli rekreirati na racun svih nas, nek si sami placaju termine u dvoranama.


Sve navedeno vrijedi i za NK Osijek.


...uzeo mi riječ s tipkovnice......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: