Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Štrajk u HŽ-u [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2013. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolegičin tata te laže..

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana_009 je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
ivana_009 je napisao/la (Pogledaj post): › Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!


To su garant kupovali za strojovođe i ostale šljakere...






Čuj, kolegičin tata je strojovođa na relaciji Osijek-Vinkovci-Osijek i dobio ga je.
Znam o čemu govorim.

     Nije to ništa. Od moje kolegice tata kaže da su dobili i besplatno ljetovanje na Bahamima, zimovanje u odredištu po vlastitoj želji i Max TV gratis. Žao mi te je, ali bila si žrtva za_ebancije.
     Daj se uozbilji i ne budi naivna. Moj školski je strojovođa, i pouzdano znam da su spomenute pametne telefone dijelili u upravi HŽ-a uredskim štakorima i ostalim bogom danim šefovima.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2013. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima jednakih i jednakijih Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana_009 je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
ivana_009 je napisao/la (Pogledaj post): › Štrajkaju, a iz državne se blagajne isplatilo 4 milijuna kuna za Iphone 4S koji su namijenjeni djelatnicima Hrvatskih željeznica!


To su garant kupovali za strojovođe i ostale šljakere...






Čuj, kolegičin tata je strojovođa na relaciji Osijek-Vinkovci-Osijek i dobio ga je.
Znam o čemu govorim.

Ne, nisu ga dobili, nego je bilo price da ako kompletno svi prijeđu u VIP, da ce imati mogucnost uzeti uređaj za 1000 kn, ali do toga nije došlo. I nemaju besplatne razgovore i ne placa im firma racune nego im se skida direktno s place i tarifa im je zastarjela i nepovoljna, povoljnije bi im bilo da imaju svoju neku pretplatu... Zato nemoj pricati gluposti!!! Priznaj da si ljubomorna i zato želiš da drugome crkne krava, zato što je tvoja odapela... Ispovjedi se!

_________________
Acta, non verba!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: