Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka [lokalni izbori 2013., prvi krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 7:12 
Naslov:  Re: [VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka [lokalni izbori 2013., prvi krug]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

     Recite nam istinu. Nećemo se smijati.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.05.2013. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo suceljavanje nije bilo nist posebno. Mlako i bez energije.
Halusekica bi bila dobar kandidat prije 40-ak godina. Nije uvreda nego cinjenica, jednostavno nije za ovo vrijeme.
Djapic klasicni egomanijak ja ja ja, a eno divaltova mu se raspada. Ovi novi planovi su mu utopijski, nemoguce za ostvarit.
Pecnik klasicno-filozof i analiticar ali kao gradonacelnik lose...
Vrkic iako ne bahat kao zadnji put opet nije nista puno rekao, ide sistemom inercije.
Simic standardno dobar ali... Kad je u jednom trenutku poceo opravdavati hdssb da ne mogu bolje jer nemaju velik proracun malo sam ostao paf. Shvacam sto je zelio reci ali bilo kakvo pravdanje njih kod mene ne prolazi. On u biti nema sanse za ista napravit, ali ce puno njegovih 3-4 % znacit drugima.
Vidovic opet najkonkretniji. Od svih kandidata jedini ne zivi u proslosti, ali to je posljediva toga sto je novi u politi i. Ima dobrih planova i ono potpisivanje izjave mu je dobra fora.
Palos -cura je ok, ima planova, ali na zalost dolazi iz unistene stranke. Jedinu manu joj nalazim u tome sto nije djapica napala jer on bolje prolazi kod tog birackog tijela, a ona je definitivno bolji kandidat. Vidi se da nije praznoglava

Za vijece moj glas ide laburistima, ali za gradonacelnika ilu Palosici ili Vidovicu. Pecnik mi ne lezi

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2013. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svima koji žellite vidjeti (i čuti!) predstavljanje kandidata Os/OBŽ... :(danas !) HRT 4 od 11.15
...pa : "utvrdimo gradivo" ?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: