Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka [lokalni izbori 2013., prvi krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KAo što sam napisao i na onoj jučerašnjoj poveznici idalje stojim kod toga!

Pogledao sam jučerašnje sučeljavanje i nameće mi se samo jedan zaključak da su pobjednici jučerašnje sesije ŠIMIĆ I PALOŠ.
Vrkić bezličan, koji je izgleda došao samo da dođe,
Vidović bi asfaltirao TRVĐU (?).
Pecnik - trla baba lan, Halusek blijeda i neprepoznatljiva,
Đapić- JA PA JA....pa ja... pa oped ja...i onda dugo niko..... pa oped ja...
Šteta što nije došao BUBI...ali moglo bi ga ovo koštati..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nista od ovih kandidata, mozemo slobodno odsetati iz ovog grada i potraziti negdje dalje bolji zivot.. ustvari ni najbolji gradonacelnik na planeti Zemlji nebi spasio vise ovaj grad jer i njemu bi bile prve misli stvoriti koncertne dvorane,muzeje,plesne dvorane,stadijone uz nezaposlenost visu od 50% u gradu ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malaOdskandala07
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino koje je imalo malo svrhe slušat su ovi mlađi kandidati: Šimić, Paloš i Vidović, dok ove sve ostale treba poslati u mirovinu i nek odmaraju...
Što god ih pitaš vezano za informatiku, nove tehnologije i strane jezike stalno se izvlače da su oni stara generacije i da se ne kuže u sve to... a upravo su te "nove" stvari danas osnova za gospodarstvo, kulturu, urbanizam i sl.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Julija
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2013. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini mi se da nismo gledali isto sučeljavanje. Šimić i Paloš???? Okej Šimiću je mikrofon bio najbolje namješten pa ga se moglo razumjeti, ali besmislice koje taj čovjek priča wtf? Palošicu neću niti komentirati, ne razumijem bit njenog kandidiranja. Onu iz HSSa isto. Ostatak ekipe solidan...čini mi se ipak da su Đapić i Vrkić najelokventniji. Samo je Vrkić malo u čudu gledao tu tehniku i taj livestreaming. Mislim da to njemu ništa nije bilo jasno.
A Bubi, Bubi je negdje zapeo na pola puta u BiH pa rekoše da su bubrežni kamenci. No nadam se da je i toga bilo dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2013. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Đapić najelokventiji???????...wtf...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su bili više manje ok. Ja ne znam čemu ovako glupava prepucavanja. To su metode kolege hdssb-l pozerice i inih njegovih accounta. Čak je i Pecnik zvučao normalno. Svi su pričali dovoljno, jedino gospođa iz HSS nešto manje, ali imali su dovoljno vremena. Što se tiče engleskog svi su rekli istinu. Ukoliko ti dođe netko na sastanak imaš prevoditelja, jedno je sastanak , drugo je neformalno druženje. I svi vi koji kenjate da ne znaju engleski zapitajte se kako vi govorite taj isti jezik.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2013. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se svidjela atmosfera koja je vladala i ta neka "ujedinjenost" protiv onoga koji se nije pojavio.

Pecnik me ugodno iznenadio, da malo manje filozofira, bio bi još bolji.

Pa čak i taj Vidović, mislim koji K mu treba taj kradeze?

Šimić, skroman i odličan!

I općenito mi se sviđa što kandidati realno kažu da nema ništa besplatno, mislim ono, halo?
Subvencije da, ali grad si ne može priuštiti ništa besplatno pošto je proračun svake godine sve manji i manji.

Radna mjesta nama trebaju kandidati, radna mjesta bez stranačke iskaznice kao uvjet!

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2013. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › I svi vi koji kenjate da ne znaju engleski zapitajte se kako vi govorite taj isti jezik.


...odlično, kao i materinji - hvala na pitanju.....i smatram da nam ne trebaju raznorazne Ingrid, te da svaki javni čovjek, odnosno predstavnik vlasti (lokalne ili državne) treba znati barem jedan svjetski jezik dovoljno da se ne obruka.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2013. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd dosta više tih domoljuba iz Ćaprajzlija -city .. Drinovaca-city.. oni su već pokazali što znaju u gradu pa i županiji. Previše je vremena-godina prošlo jedino što su omogućili mladima da se odsele iz grada i županije to je sve od njih. Vrijeme je za novo ozračje za mlade ljude koji su se ovdje rodili koji ovdje žive koji dišu sa Osijekom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › I svi vi koji kenjate da ne znaju engleski zapitajte se kako vi govorite taj isti jezik.


...odlično, kao i materinji - hvala na pitanju.....i smatram da nam ne trebaju raznorazne Ingrid, te da svaki javni čovjek, odnosno predstavnik vlasti (lokalne ili državne) treba znati barem jedan svjetski jezik dovoljno da se ne obruka.....


Miss prepotentna... Postoje ljudi koji se zovu prevoditelji(simultani) i koji se angažiraju u svim važnijim situacijama.. Samo jedna nespretna riječ i mijenja se kontekst. Svi kandidati su dali isti odgovor na to pitanje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2013. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd dosta više tih domoljuba iz Ćaprajzlija -city .. Drinovaca-city.. oni su već pokazali što znaju u gradu pa i županiji. Previše je vremena-godina prošlo jedino što su omogućili mladima da se odsele iz grada i županije to je sve od njih. Vrijeme je za novo ozračje za mlade ljude koji su se ovdje rodili koji ovdje žive koji dišu sa Osijekom.




_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2013. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrkić otkazao poslije dva debakla na debatama sučeljavanje na NOVA TV!

Da pojasnim, prvi put je Bubalo zbog kamenca otkazao a drugi puta Vrkić zbog preporuke PR_a!

Pogledajte i uvrstite VRKIĆA i BUBALA što gospođa Jelena Lovrić misli o kandidatima koji izbjegavaju sučeljavanja na nacionalnim televizijama.

http://www.jutarnji.hr/zasto-bandic--kerum-i-kalmeta-ignoriraju-rasprave--dezerteri-sa-suceljavanja-su-kukavice--nikako-junaci/1102334/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2013. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › I svi vi koji kenjate da ne znaju engleski zapitajte se kako vi govorite taj isti jezik.


...odlično, kao i materinji - hvala na pitanju.....i smatram da nam ne trebaju raznorazne Ingrid, te da svaki javni čovjek, odnosno predstavnik vlasti (lokalne ili državne) treba znati barem jedan svjetski jezik dovoljno da se ne obruka.....


Miss prepotentna... Postoje ljudi koji se zovu prevoditelji(simultani) i koji se angažiraju u svim važnijim situacijama.. Samo jedna nespretna riječ i mijenja se kontekst. Svi kandidati su dali isti odgovor na to pitanje..


...nisam prepotentna, nego sam ti rekla što mislim, kad smo već na engleskom.....znam da postoje prevoditelji (ne samo simultani), no svejedno i dalje stojim kod toga da bi bila stvar nekakvog općeg obrazovanja političara koji nas predstavljaju da govore barem jedan svjetski jezik...jednako kao što sam zamjerila i Vrkiću (ako je to uopće on) na nepismenom postu koji je stvorio totalno drugačiju sliku od one koju je on sam htio...
..ti ne možeš podnijeti da nisi u pravu???...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la (Pogledaj post): › Vrkić otkazao poslije dva debakla na debatama sučeljavanje na NOVA TV!

Da pojasnim, prvi put je Bubalo zbog kamenca otkazao a drugi puta Vrkić zbog preporuke PR_a!

Pogledajte i uvrstite VRKIĆA i BUBALA što gospođa Jelena Lovrić misli o kandidatima koji izbjegavaju sučeljavanja na nacionalnim televizijama.

http://www.jutarnji.hr/zasto-bandic--kerum-i-kalmeta-ignoriraju-rasprave--dezerteri-sa-suceljavanja-su-kukavice--nikako-junaci/1102334/


Kolega bio je do sada na svim sučeljavanjima, ne znači da mora doći na svako. Bubalo baš izbjegava. Vidim ti znaš sve o PR-u ahahahaah! Otvori 16 nickova i piši sam sebi PR tip no.1Smile ljudi imaju obaveze... Možda je i Bubalo bio "nedostupan". Sučeljavanja svakih 24h, daj molim te. Ne vidim zašto nije bilo kada Bubija nije bilo.. Sada se svi trebaju ravnati po Bubalu?Vrkiću?Šimiću? Zašto?

A o Jari Pecniku sve najnaj:) ti i tvojih 5 nickova.bljuv!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › I svi vi koji kenjate da ne znaju engleski zapitajte se kako vi govorite taj isti jezik.


...odlično, kao i materinji - hvala na pitanju.....i smatram da nam ne trebaju raznorazne Ingrid, te da svaki javni čovjek, odnosno predstavnik vlasti (lokalne ili državne) treba znati barem jedan svjetski jezik dovoljno da se ne obruka.....


Miss prepotentna... Postoje ljudi koji se zovu prevoditelji(simultani) i koji se angažiraju u svim važnijim situacijama.. Samo jedna nespretna riječ i mijenja se kontekst. Svi kandidati su dali isti odgovor na to pitanje..


...nisam prepotentna, nego sam ti rekla što mislim, kad smo već na engleskom.....znam da postoje prevoditelji (ne samo simultani), no svejedno i dalje stojim kod toga da bi bila stvar nekakvog općeg obrazovanja političara koji nas predstavljaju da govore barem jedan svjetski jezik...jednako kao što sam zamjerila i Vrkiću (ako je to uopće on) na nepismenom postu koji je stvorio totalno drugačiju sliku od one koju je on sam htio...
..ti ne možeš podnijeti da nisi u pravu???...


Nepismeni post? Molim te... Onda nitko od njih ne treba biti gradonačelnik. Nitko nije rekao da zna super, eventualno da se služi engleskim... Pa evo ti znaš odlično engleski, native razina pa budi ti gradonačelnica, jer bez toga nema šanse da si sposoban. Bilo bi ok da znaju, ali nije osnova za biti gradonačelnik.. Svi mi znamo bojati zidove, ali soboslikar nekako bolje napravi..ista stvar i sa jezikom..l

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: