Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mrko_mrkic
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stari metuzalem neka ide u mirovinu a ne za gradonačelnika, HNS i SDP u Osijeku nemaju niti jednog sposobnog čovjeka, Prnjat i Borzanica samo pričaju a kada treba nesto napraviti nemaju pojma, to je SDP a od HNS a jedino Vrdoljak pobiga u bili svit malo se proslaviti. Gogo je ok ali osječani su prezadrti i glupi da bi to skužili tako da ja svoj glas dajem našima tj. HDSSB-u i naročito Bubalu jer je mlad, normalana i nema bas previse afera, dobar je i onaj vidović iz HDZ-a ali HDZ je katastrofa, HSP i ostala ekipa mislim da je zanemariva, i za nas slavonce je najbolje glasati za naše, ma koliko loši bili jer svi su političari lopovi, a naši će makar dio tog plijena potrošiti u slavoniji a ne u ZG ili Zadru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan Vrkić je napisao/la: ›
Dragi moji sugrađani, vjerujem da vam je puna kapa političkih floskula. Zato Vas pozivam da u nedjelju izađete, nije nužno da glasate za mene, samo izađite jer i vaši favoriti trebaju vaš glas.

Bilo bi najlakše samo stajati i promatrati kako jedni pa drugi pa treći devastiraju i vode, kvart, grad, državu na način koji se vama manje sviđa. Uključite se!

Nađite način i sudjelujte u kreiranju svoje sredine.

A svi Vi koji ste skloni kritikama ostavite svoje ime i prezime u potpisu jer je to minimum lijepog kućnog odgoja.

Ivan Vrkić


Gos. Vrkić koliko sam ćula da ste ispali smiješni! U najmanju ruku ste bili indisponirani, pokušali biti šaljivac a na vaše skećeve se jedino smijao gos. Ham a ostali se podrugljivo smijuljili!

Vratite se u mirovinu, iskreno bolje da ostane Bubalo kakav je da je ali bolji je od Vas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@admin

Mogu ova vrijeđanja i multinickovi u recycle bin ili najmanje offtopic?

Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrko_mrkic
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim gdje je problem u mojoj poruci admine?
chaknoris je napisao/la: ›
@admin

Mogu ova vrijeđanja i multinickovi u recycle bin ili najmanje offtopic?

Hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: