Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66063
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2013. 18:56 
Naslov:  [Izbori 2013.] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka
13.05.2013. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[14.05.2013. 13:10] [VIDEO] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka


[13.05.2013. 19:40] Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka je završilo, snimak će biti dostupan sutra ujutro. Hvala svima na praćenju i pitanjima... Stay tuned...


Sučeljavanje kandidata za gradonačelnika Osijeka održat će se u ponedjeljak 13. svibnja 2013. u 18,00 sati u kafiću „Uzdravlje“ u Ulici Republike u Osijeku.

Događaj će biti moguće pratiti na portalu Osijek031.com u live streamu. Svi su kandidati potvrdili dolazak, a zadatak medijatora i svih građana bit će da iz njih izvuku pravu istinu, te zaobiđu sve moguće frazeološke rukavce iza kojih se političari vole skrivati.

Zanima nas tko su kandidati, jesu li realni ili fantazeri, vizionari ili prodavači magle, živi ljudi ili ipak samo zombiji!

Poznaju li kandidati svoj grad? Vide li ga u godini 2017. ili će kao svi mi biti iznenađeni njegovim razvojem? Hoće li uopće biti života u Osijeku za deset godina? Što će nam onda veliki infrastrukturni projekti?

Kandidatima će biti dopušteno govoriti o svojim famoznim „projektima“ ali… mi ćemo ih ozbiljno propitati o njima! Imaju li projekti smisla, ima li novaca koji će ih poduprijeti.

I naposljetku: što kandidati znaju o suvremenom svijetu? Imaju li poznanstava u inozemstvu, govore li suvislo strane jezike, imaju li karizmu?

Gradonačelnika svojim glasom ovlašćujemo da raspolaže s naših zajedničkih gotovo dvije milijarde kuna! Tko to zaslužuje? Mora biti svetac ili genijalac!

Moderator sučeljavanja bit će Željko Riha, Zagrepčanin koji je doselio u Osijek, a pitanjima građana na chatu bavit će se Kristina Babić. ovisnica o društvenim mrežama koja još uvijek nije odustala od odnosa s javnošću.


Zadnja promjena: Redakcija 031; 14.05.2013. 13:15; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2013. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Zanima nas tko su kandidati, jesu li realni ili fantazeri, vizionari ili prodavači magle, živi ljudi ili ipak samo zombiji!


Već znamo odgovore na neka pitanja. Gotovo svi su fantazeri, prodavači magle, nerealni opsjenari željni pozicije pod svaku cijenu.

Pogledajte samo listu obećanja kandidata za gradonačelnika Osijeka. Grigorij Potemkin je mačji kašalj za osječke političare.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Poznaju li kandidati svoj grad? Vide li ga u godini 2017. ili će kao svi mi biti iznenađeni njegovim razvojem? Hoće li uopće biti života u Osijeku za deset godina? Što će nam onda veliki infrastrukturni projekti?


Džaba se pitamo. Džaba pišemo. Nakon nekoliko godina forumaškog piskaranja, mi opet imamo na djelu kandidate koji će uređivati parkove, širiti promenadu, graditi nove dvorane, uređivati trgove, asfaltirati ceste. U Osijeku će biti života za 10 godina, ali jadnoga života.

Osim toga, treba znati da u Osijeku ne postoje veliki infrastrukturni projekti, nego velika lažna obećanja velikih infrastrukturnih projekata. stvara se dojam velike potrebe za nekakvim građevinskim radovima, priča se o nekakvim gužvama, nedostatku parkinga, potrebom za novim cestama, dvoranama, garažama, kao da se za nekoliko dana sprema imigracijski boom, za koji mi et još uvijek ne znamo. A ono, broj stanovnika i dalje pada.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Imaju li projekti smisla, ima li novaca koji će ih poduprijeti.


Pa kako ne bi bilo novaca? Da se poslužim izvatkom iz "programa" jednog od opsjenara, Ivice Vrkića, novci nisu problem, dat će nam ih iz Europske unije. Evo već stoje kamioni eura na granici s Madžarskom.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Mora biti svetac ili genijalac!


Mora biti sve ono što ovi kandidati, gotovo svi, nisu. Ne očekujemo ni svetost, ni genijalnost, samo da se više maknu ti likovi koji ovdje drmaju 25 godina, u raznim oblicima, na raznim listama, u raznim strankama, na raznim funkcijama. No to izgleda nećemo dobiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
clean_ac
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2013. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › ...
mi opet imamo na djelu kandidate koji će uređivati parkove, širiti promenadu, graditi nove dvorane, uređivati trgove, asfaltirati ceste.
...


pa ovaj, to je posao grada/općina. kao i izgradnja škola i vrtića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2013. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

clean_ac je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: › ...
mi opet imamo na djelu kandidate koji će uređivati parkove, širiti promenadu, graditi nove dvorane, uređivati trgove, asfaltirati ceste.
...


pa ovaj, to je posao grada/općina. kao i izgradnja škola i vrtića.


I kanalizacija je, a grad svejedno ima sveopći potop pri svakom jačem pljusku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2013. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono jučer je bilo van svih očekivanja tako da imamo ne znam kakav sustav bi plivalo. Ali slažem se da su problemi česti nakon obilnijih padalina...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2013. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Već znamo odgovore na neka pitanja. Gotovo svi su fantazeri, prodavači magle, nerealni opsjenari željni pozicije pod svaku cijenu.

Pogledajte samo listu obećanja kandidata za gradonačelnika Osijeka. Grigorij Potemkin je mačji kašalj za osječke političare.

Džaba se pitamo. Džaba pišemo. Nakon nekoliko godina forumaškog piskaranja, mi opet imamo na djelu kandidate koji će uređivati parkove, širiti promenadu, graditi nove dvorane, uređivati trgove, asfaltirati ceste. U Osijeku će biti života za 10 godina, ali jadnoga života.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Imaju li projekti smisla, ima li novaca koji će ih poduprijeti.

Pa kako ne bi bilo novaca? Da se poslužim izvatkom iz "programa" jednog od opsjenara, Ivice Vrkića, novci nisu problem, dat će nam ih iz Europske unije. Evo već stoje kamioni eura na granici s Madžarskom.


"Ako nemaju kruha, neka jedu kolače!"
Ako nemaju ni posla ni kruha, grad (svi mi) će im platiti vozački ispit... osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2013. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ako nemaju ni kruha ni kolača, hdzssb će prisvojiti naše novce, poslati pismo na kućnu adresu i podsjetiti socijalu kako su im ONI osigurali uskrsnicu, božićnicu i kako je vrijeme da im uzvrate svojim glasom.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poželjno je da je gradonačelnik-ca nezaposlena osoba starosna dob najviše 30 god. Ovi likovi koji se više od 20 god takmiče u politici tko će biti nesposobniji dosadni su.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wileda
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima,ima novaca u blagajnama našeg grada.Između ostalog,priča se da g.Bubalo ima vrlo dobar službeni auto sa vrlo jakim benzinskim motorom i za koji je vjerovatno trebalo dosta novčića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panonskimornar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wileda je napisao/la: ›
Ima,ima novaca u blagajnama našeg grada.Između ostalog,priča se da g.Bubalo ima vrlo dobar službeni auto sa vrlo jakim benzinskim motorom i za koji je vjerovatno trebalo dosta novčića.


Ajoj,a Vrkić ili Đapić će voziti bicikle ili ?
Ne lupetaj !
Direktori firmi imaju službene automobile,a di neće gradonačelnik.

Ma ja sam uvjeren da će vama Vrkić biti savršen ili još bolje Pecnik.Taj će sgurno iščupati grad iz krize sa svojim revolucionarnim programom.
Ah,ček,zaboravio sam Dariju Paloš..To je ta nova Margareth Tacher.Sudeći po njenom mužu Palošu,za kojeg sam čuo sve najgore,sumljam da je i ona bolja.
HSP sa ovakvim ne karizmatičnim kandidatita neće preživjeti 2014 godinu i nadam se njihovom skorom gašenju,kao što se su se ugasili i liberali prije nekoliko godina.
SDP je promašen slučaj radi krive politike iliti krive žene u politici.Biljana Borzan je uništila Osječki SDP i glavni je krivac što je udaljila stranku od ljudi,što sa svojim porijeklom,što sa svojom intelihencijom.
SDP nema šta tražiti u Osijeku....
Neću ostale ni spominjat,nisu vrijedi,jer neće osvojiti 2-5% glasova,kao npr..onaj Šimić iz Go Go,pa mislinm Go Go stranka,saamo im fale Go Go plesačice..Smile

Vi Osječani ni sami ne znate šta hočete.Nitko vam nije dobar.Uvjeren sam ako i dođe do promijene vlasti,da će isti nickovi koji su srali po Bubalu,srati i po novom gradonačelniku,jer su to takvi isfrustrirani ljudi koji ne znaju ništ drugo raditi,nego visiti na OS031 po cijeli dan,jel tak Audi ?
Bolje uzmi nešto pa radi,kopaj bašću,kosi travu,skupljaj boce,šta već znaš raditi(sumljam da znaš puno)....

Od danas bi si svi trebali promijeniti nickove u "Grlica 1" "Grlica Dgo", "Grlica 3" i sl,jer kenjate kao i one...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panonskimornar je napisao/la (Pogledaj post): ›
wileda je napisao/la: ›
Ima,ima novaca u blagajnama našeg grada.Između ostalog,priča se da g.Bubalo ima vrlo dobar službeni auto sa vrlo jakim benzinskim motorom i za koji je vjerovatno trebalo dosta novčića.


Ajoj,a Vrkić ili Đapić će voziti bicikle ili ?
Ne lupetaj !
Direktori firmi imaju službene automobile,a di neće gradonačelnik.

Ma ja sam uvjeren da će vama Vrkić biti savršen ili još bolje Pecnik.Taj će sgurno iščupati grad iz krize sa svojim revolucionarnim programom.
Ah,ček,zaboravio sam Dariju Paloš..To je ta nova Margareth Tacher.Sudeći po njenom mužu Palošu,za kojeg sam čuo sve najgore,sumljam da je i ona bolja.
HSP sa ovakvim ne karizmatičnim kandidatita neće preživjeti 2014 godinu i nadam se njihovom skorom gašenju,kao što se su se ugasili i liberali prije nekoliko godina.
SDP je promašen slučaj radi krive politike iliti krive žene u politici.Biljana Borzan je uništila Osječki SDP i glavni je krivac što je udaljila stranku od ljudi,što sa svojim porijeklom,što sa svojom intelihencijom.
SDP nema šta tražiti u Osijeku....
Neću ostale ni spominjat,nisu vrijedi,jer neće osvojiti 2-5% glasova,kao npr..onaj Šimić iz Go Go,pa mislinm Go Go stranka,saamo im fale Go Go plesačice..Smile

Vi Osječani ni sami ne znate šta hočete.Nitko vam nije dobar.Uvjeren sam ako i dođe do promijene vlasti,da će isti nickovi koji su srali po Bubalu,srati i po novom gradonačelniku,jer su to takvi isfrustrirani ljudi koji ne znaju ništ drugo raditi,nego visiti na OS031 po cijeli dan,jel tak Audi ?
Bolje uzmi nešto pa radi,kopaj bašću,kosi travu,skupljaj boce,šta već znaš raditi(sumljam da znaš puno)....

Od danas bi si svi trebali promijeniti nickove u "Grlica 1" "Grlica Dgo", "Grlica 3" i sl,jer kenjate kao i one...Smile


Diskurs krezubog alkoholičara. Jasno, isti je obožavatelj hdSSb-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo (čini mi se) nekako odgovara svim bivšim vladajućima, a bojim se i budućim:

Nisu znali tada,
kada su vas birali
vlast želite samo
da bi profitirali.
Pedeset su godina
radnici stvarali,
doveli ste podobne,
pa su sve pokrali.
Popraviti stanje društva
hvalite se vi da znate,
kako ćete kaznit mito,
kad ga sami uzimate.
Nakrcali ste bogatstva
čak za peto koljeno,
pohlepa je smrtni grijeh,
nek' vam bude prokleto.
Za namete raznorazne
redovito vi glasate,
a kako je jadnom puku,
da l' se nekad zapitate.
Moguće je učiniti
da nam svima bude bolje,
ali treba mudrosti,
poštenja i dobre volje.
(N.A.)

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se od kandidata nekako najviše sviđaju Zlata Halusk i ova Palošica. Obje su mi zanimljive. Jedna je u penziji druga je mlada. Možda da ih je spojiti u jedan tim bile bi OK. A na kraju krajeva i žene su. Čini mi se da je vrijeme da Osijek dobije ženu za gradonačelnicu, ako ne na ovim izborima onda bar na slijedećima.... Neka od njih dvije će dobiti moj glas samo neznam još koja,.... Odlučiti ću na biračkom mjestu ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2013. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I još nešto o Kampanji..

Zanima me ko je platio, ono što čitam po novinama, 1800 porcija čobanca na HDSSB-ovom derneku na JUGU 2 u subotu, ili 900 kilograma mesa na SDP-HNS-ovu deneku isto na JUGU 2 u nedjelju prijepodne??

Drago mi je ako ništa drugo da su nahranili sirotinju na JUGU 2...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se od kandidata nekako najviše sviđaju Zlata Halusk i ova Palošica. Obje su mi zanimljive. Jedna je u penziji druga je mlada. Možda da ih je spojiti u jedan tim bile bi OK. A na kraju krajeva i žene su. Čini mi se da je vrijeme da Osijek dobije ženu za gradonačelnicu, ako ne na ovim izborima onda bar na slijedećima.... Neka od njih dvije će dobiti moj glas samo neznam još koja,.... Odlučiti ću na biračkom mjestu ....


...ne želim glasati za nekog SAMO ZATO što je žena, tako da su ti ovi argumenti super slabi.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: