Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imam prijatelja u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 0:00 
Naslov:  Imam prijatelja u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



U videu pogledajte tko sve ima prijatelja u Osijeku...
Skriveno: 

[sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.05.2013. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je li objavjivanje ovog videa bez ikakvog komentara znači da se osijek031 otvoreno svrstava na stranu Ivice Vrkića i koalicije HNS-SDP-HSU?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
xeroxos
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 16:30 
Naslov:  Re: Imam prijatelja u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svrstava? pa ovo je njihovo glasilo od osnutka. prvo su krenuli kao amaterska crvena polupismena piskarala, onda se slizali sa istim takvima sa OS TV, da bi danas narasli do gradskog predmeta šprdnje. Ovo je samo prirodan slijed stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xeroxos je napisao/la: ›
svrstava? pa ovo je njihovo glasilo od osnutka. prvo su krenuli kao amaterska crvena polupismena piskarala, onda se slizali sa istim takvima sa OS TV, da bi danas narasli do gradskog predmeta šprdnje. Ovo je samo prirodan slijed stvari.

Amaterska crvena polupismena piskarala su po tvome izgleda svi koji ne navijaju za HDSSB. BTW. IIRC prva stanka koja se reklamirala na ovom portalu je bio LS.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr.jubar je napisao/la: › Je li objavjivanje ovog videa bez ikakvog komentara znači da se osijek031 otvoreno svrstava na stranu Ivice Vrkića i koalicije HNS-SDP-HSU?


Ne, to znaci da portal Osijek031.com prodaje usluge oglasavanja, sto je i naznaceno u clanku.

Kad je u pitanju oglasavanje stranaka, izbornih lista i kandidata, do sada su (zadnjih nekoliko godina) te usluge koristile gotovo sve stranke i mnogi kandidati. Ocekivano, s obzirom da se radi o mediju kojeg dnevno (u prosjeku) 10 000 jedinstvenih posjetitelja (osoba) posjeti od 13 000 do 15 000 puta.


Primjer: posjecenost od 22. do 26.04.2013.
[22.04.2013.] ponedjeljak: razlicitih osoba: 11689, posjeta: 15631
[26.04.2013.] petak: razlicitih osoba: 9351, posjeta: 12700


Zadnja promjena: Redakcija 031; 01.05.2013. 22:10; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
xeroxos
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Amaterska crvena polupismena piskarala su po tvome izgleda svi koji ne navijaju za HDSSB. BTW. IIRC prva stanka koja se reklamirala na ovom portalu je bio LS.


A svi znamo kako je LS završio Very Happy
Nemaš ti pojma šta ja mislim. Ja ne navijam za HDSSB, ali definitivno imaju moj glas kad vidim tko je alternativa (uključujući i ove Šimićeve bilmeze kojima bi Os031 dao guze, pardon.....oglasni prostor i besplatno, al eto, moraju naplatit).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xeroxos je napisao/la: ›
Ja ne navijam za HDSSB, ali definitivno imaju moj glas

Bože baci ciglu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.05.2013. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dr.jubar je napisao/la: › Je li objavjivanje ovog videa bez ikakvog komentara znači da se osijek031 otvoreno svrstava na stranu Ivice Vrkića i koalicije HNS-SDP-HSU?


Ne, to znaci da portal Osijek031.com prodaje usluge oglasavanja, sto je i naznaceno u clanku.

Kad je u pitanju oglasavanje stranaka, izbornih lista i kandidata, do sada su (zadnjih nekoliko godina) te usluge koristile gotovo sve stranke i mnogi kandidati. Ocekivano, s obzirom da se radi o mediju kojeg dnevno (u prosjeku) 10 000 jedinstvenih posjetitelja (osoba) posjeti od 13 000 do 15 000 puta.


Primjer: posjecenost od 22. do 26.04.2013.
[22.04.2013.] ponedjeljak: razlicitih osoba: 11689, posjeta: 15631
[26.04.2013.] petak: razlicitih osoba: 12700, posjeta: 9351


ja se ispričavam što nisam dovoljno temeljito pogledao, ali nije baš jasno i uočljivo istaknuto da se radi o sponzoriranom članku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sponzorirane članke obično ne postoji mogućnost komentiranja,.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr.jubar je napisao/la: › ja se ispričavam što nisam dovoljno temeljito pogledao, ali nije baš jasno i uočljivo istaknuto da se radi o sponzoriranom članku.
Razumijemo zabrinutost.

Osijek031.com je bio i ostao osječki portal neovisan od utjecaja političkih stranaka. Razumljiv je strah građana u gradu u kojem su gotovo svi mediji ne samo pristrani, nego i pod izravnom uređivačkom palicom političke opcije ili opcija.

Nažalost, to je dovelo do toga da se svaki medij gleda kroz prizmu naklonosti, a onda i animoziteta između "kolega" (primjer korisnice xeroxos sa STV-a) zbog toga što nas nitko nikada nije vidio niti na jednom stranačkom "radnom sastanku" i briefinzima na koje oni redovito odlaze.

U Osijeku, nažalost, vrijedi ona - ako nisi "sa svojima", onda si "s njihovima".

Otud valjda i sve one etikete koje su nam prišivane i po kojima pripadamo: (HS)LS-u, HDZ-u, HSP-u, Đapiću, Matkoviću, HNS-u, Vrdoljaku, SDP-u, Laburistima, HDSSB-u, a evo - od danas i GOGO-u.

Ako sam nekog izostavio, neka nadošije etiketu.

Istina je da pripadamo i jedino podupiremo - građane Osijeka.


Jaz je napisao/la: › Na sponzorirane članke obično ne postoji mogućnost komentiranja,.... Rolling Eyes

Osim ako naručitelj ne poželi drugačije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.05.2013. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dr.jubar je napisao/la: › ja se ispričavam što nisam dovoljno temeljito pogledao, ali nije baš jasno i uočljivo istaknuto da se radi o sponzoriranom članku.


Nažalost, to je dovelo do toga da se svaki medij gleda kroz prizmu naklonosti, a onda i animoziteta između "kolega" (primjer korisnice xeroxos sa STV-a)


osijek031.com smile osijek031.com smile

prijedlog redakciji031...spriječite registriranje novih korisnika na forum dok ne završe izbori.. Wink


Zadnja promjena: Osječanin; 01.05.2013. 22:21; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mlpokn
Offline
Ukupno postova: 98
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kampanja nije još krenula, a već svi plaćaju portale, jumbo plakate, tv i radio spotove. bit će kazni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.05.2013. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
prijedlog redakciji031...spriječite registriranje novih korisnika na forum do ne završe izbori.. Wink

Doista su dosadni ovi prekupci domoljublja i patrioti nadničari koji se pojavljuju pred svake izbore na portalu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
xeroxos
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2013. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O vašoj neovisnosti od utjecaja političkih stranaka se godinama po gradu pričaju vicevi. A nastavite li se igrati manipulacijama sa IP adresama, vidjet ćete i kako se Državno odvjetništvo bavi "neovisnim" medijima. Ionako plešete na žici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2013. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uzasno retardiran video

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: