Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prognoza: Za 1. svibanj sunčano i toplo [2013.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2013. 8:45 
Naslov:  Prognoza: Za 1. svibanj sunčano i toplo [2013.]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas nas očekuje pretežno sunčano uz slab razvoj dnevne naoblake i nešto visokih oblaka u drugom dijelu dana. Vjetar slab do umjeren južni i jugozapadni, u drugom dijelu dana u slabljenju. Jutarnja temperatura zraka oko 13-14°C u gradu, a u okolici oko 10°C. Najviša dnevna temperatura zraka između 28 i 30°C.



U utorak će oblaka biti nešto više nego dan ranije, ali će i dalje prevladavati sunčano i izrazito toplo vrijeme za ovo doba godine. Jutarnja temperatura u gradu oko 15°C, u okolici 2-3 stupnja niža, dok bi najviša dnevna temperatura zraka mogla po prvi put ove godine prijeći 30°C. Vjetar slab, poslijepodne do umjeren jugozapadni i zapadni.



Srijeda će poprilično nalikovati na dva prethodna dana te će se suho, pretežno vedro i sunčano vrijeme nastaviti. Vjetar većinom slab promjenjiva pravca. Jutarnja temperatura zraka od 15 do 17°C u gradu, a u okolici između 13 i 15°C. Najviše dnevne vrijednosti temperature zraka će se kretati od 28 do 30°C.



Više o razvoju vremenskih prilika u našem gradu možete saznati na: www.panonmeteo.com

Tekst: panonmeteo.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2013. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super vrijeme, nije da mi je bitno jer, pogodite, na praznik rada - radim, kao i puno drugih... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2013. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Super vrijeme, nije da mi je bitno jer, pogodite, na praznik rada - radim, kao i puno drugih... Sad


evo i ja se pridružujem tvom mišljenju, radim cijeli dan, tako da mi je cijeli taj cirkus oko prvog maja totalno nevažan. Ali samo zato što moram raditi, inače bi bilo i ovoga osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: