Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moto klub Osijek preuzeo brigu o parkirališnim mjestima za motocikle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Joly Roger
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uključivanje u promet, jednostavno, odgurati motor do mjesta prigodnog za to, upalit, uključit se u promet.
Ako ga vozi, pak je težak, nije to bicikl, da, krši zakon, naiđe policajac, neka ga kazni. (Nadzorne kamere, nek niti jedan ne prođe nekažnjeno). To ih možda i otjera, eto rješenja.
Jednako i za vožnju bicikla po pješačkoj stazi, ne smije bit razlike.
Naravno i hodanje po biciklističkoj stazi nije u redu.

Možda nije izabrano najbolje mjesto za parking, no pokraj je prometna cesta, biciklistička staza pješačka staza i zaštitni stupići na jednoj klupe na drugo strani, prije svega parking mjesto ispred klupe, ko da je ispisao SOTP ... sve to stoji, ali ako se otprije tamo "parkiralo" i postoji navika među svima, trebalo je to samo dodatno razradit i provest; po meni možda prebacit na prilaznu ulicu.

Što se tiče kakanja to i je kakanje,i s tim se ne slažem, jer to po meni nije način.
Ali slažem se s porukom, da ako to nije zakonito, da bi trebalo postaviti policajce 24/7 da pišu kazne dok se ne postave kamere, da se problem riješi.
Ribići, ribiči i "štapovi za pecanje" mene ne zanimaju.
Čim nešto može bit dobro, ako se na ispravan način koristi, ne treba zabranit, nego razradit plan i provest.
Vremenski cikus za izgradnju nečega traje sedam jedinica, šest za planiranje i jedna za provedbu.
Ima još puno vremena da se to sredi, za prvu ruku, ovo što je napravljeno "iz rukava", može proći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2013. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Ribić sigurno cool izgleda u kožnjaku:)


molim te ,obrati pažnju na kojoj sam stranici našao fotku



Glavaš Slavonija? Ne znam...

A bolje da ne komentiram sliku..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2013. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
Ribić sigurno cool izgleda u kožnjaku:)


molim te ,obrati pažnju na kojoj sam stranici našao fotku



Glavaš Slavonija? Ne znam...

A bolje da ne komentiram sliku..


Ma jok, stvarno ti se čudim Razz

http://republika.eu/novost/10617/clan-moto-kluba-osijek-kandidat-za-clana-

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2013. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Joly Roger je napisao/la (Pogledaj post): › Kaže ovako ..
Naime, u sklopu dogovora postignutog između Grada i predstavnika MK Osijek ...
Grada, velikim slovom G, jeli, po meni to predstavlja nadležno tijelo u gradu.
Predizborna kampanja traje cijelo vrijeme, nekad su aktivnosti veće nekad manje, začudo do prije kojeg tjedna je bilo hladno i samo hrabri su se vozili na motorima. Dakle, počela je "moto sezona". Nisu više vjesnici proljeća "bosanci na mješalici" sada je to zvuk topova.

Nadalje, gdje je odobrenje, Grad i Moto Klub se dogovorili, zato klub i postoji, da pomogne, da se učini nešto, da se održe na okupu ..
da se sjedine bajkeri i da se druže, moto susreti, klupice u večernje sate, ne mora uvijek bit "birtija"; litra goriva pol litre piva, dokle!?

E da, prostora za pješake ima dovoljno, tamo je i biciklistička staza, naravno, bajkeri bi trebali svoje "mašine" pregurati preko pješačke staze .. no to će rijetko tko koristit, jer i nisu lagane te "mašine" nego će ih prije voziti kao u pješačkoj zoni, ne većom brzinom od hoda pješaka.

buka, kad je motor parkiran on ne radi, a i ako će radit to će biti svega minutu a i kraće, ako šetaš za tih minutu neće ti biti ništa, više ti smeta ona konstantna buka automobila koja je 10 metara dalje, eno, baš je neko žurno kretao zbog crvenog, visoka temperatura ceste i zagrijane gume, lako bace "škrip", pak malo bučnije i strašnije jer je nastalo niotkud.
Onečišćenje javnih površina, veći je problem jer je neki pas tamo prošao i ostavio "paket" a vlasnik nije pokupio ... zagađenje okoliša, ono ček malo, onaj auto s naglim startom je bacio oblak dima još uvijek se razilazi.

Plaća se naknada, je da, ona boja za oznake na kolniku i parkiralištima nije jeftina, možda je to dio dogovora između Grada i Kluba, sjetite se farbanja tunela i onda znate da nije jeftino.

Klupe, tko prvi njegova djevojka.


...ni ti nisi rekao ništ' pametno i što se može dokazati....dakle, ja ću kakiti po ovoj temi sve dok netko ne objavi legalan dokument u kojem stoji da ne kršite NITI JEDAN zakon....a ako se, ne daj bože, taj dokument i donese, nastaviti ću kakiti i dalje, jer ovaj čin je predizborna bljuva koju je dozvolio bajkonačelnik i njegova menažerija, a ide u korist njemu i sličnima.....naravno da će pobijediti na izborima, kad svaki motociklist će glasat za njega, jer je omogućio parkiranje motorima na pločniku kojim se ionako služe samo pješaci......šteta što i Ribić nije uspio sa svojim životopisom bajkera ući u EU parlament, jamačno bi i u evropi donosio ovakve besmislene odluke....


ti uvijek kakis i uvijek ces kakiti....protuzakonito je i vrijeđati i pljuvati po drugima pa 90% ovog foruma to radi

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2013. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fascinira me slika. Je li ova facijalna ekspresija namjerna ili slučajna? Malo mi je...ma sve 5Wink

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, nije nikakva tajna da je predsjednik MK Osijek [to je onaj klub ciji logo je naslikan na parking mjestima za motore) javno agitirao za Ribica, koji je onda vjerojatno u znak zahvale odradio ono sto je trebalo da ekipa dobije svoje parkinge, za koje zakon kaze da ne bi tu trebali ici.

Izvor: MK Osijek - poziv za glasanje

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2013. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko je predsjednik kluba i zašto se stidi napisati svoje ime na stranici kluba?

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2013. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sreću, radi se na novom Zakonu o udrugama gdje će ovakve stvari biti zabranjene.

Čl. 27, st.9.
"(9) Udruga koja je iz javnih izvora dobila bespovratna sredstva za provođenje programa ili projekta od interesa za opće dobro ne može sudjelovati u izbornoj ili drugoj promidžbi političke stranke, koalicije ili kandidata, ne može
davati izravnu potporu političkoj stranci, koaliciji ili kandidatu niti prikupljati financijska sredstva za financiranje političkih stranaka, koalicija ili kandidata"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2013. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakav su novac dobili????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.04.2013. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova parkiralista kod parka su totalno nepotrebni jer i oni tamo preko puta hotela i sve do banke su uvijek prazni par motora se nadje mozda.. motori se guraju tamo gdje im nije mjesto.. i tko ce sad imati volje sjediti tamo na tim klupama kad zna da mu se svaki cas moze neki bajker parkirati pred nosom.. motori nemaju sta raditi na pjesackoj stazi niti biciklistckoj..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-Proleter-
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2013. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolko vidim ovdje nitko nema ništa ni protiv motora ni motorista, al shvatite da je ovo najfrekventniji dio ulice u najfrenkventnijoj ulici, ne u gradu nego u županiji i šire i motoru nikako nije mjesto pred klupom, da nekažem na klupi! kako mislite da netko sjedne na klupu ako je 10cm ispred parkiran motor od 2m?!
Pozivate se na to da su tu motori od 70'?!?! pa prometni režim se promjenio 100 puta, i trg je nekad bio cesta pa danas nije!
A najbolje u cijeloj priči je da "biker parking only" postoji sto koraka dalje iza ugla, koji je uvijek prazan! Pa neće vam past prsluk s leđa ako se malo prošetate

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2013. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je za mene bajkerica, nisam je nešto primjetio da se gura sa ovim pozerima iz MK Osijek


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: