Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



(Ne)dosljednost izbornih obećanja i (be)smisao političke korektnosti [+demanti Nedeljka Bosanca]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2013. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ... Što se tiče laburista kao stranke, nemate vi gospodo draga veze sa pravim laburističkim strankama... Imali ste MK Slavoniju, Koteks itd. nigdje vas nisam vidio.... A Varga ispadne topovsko meso..na vašu žalost

Potpisujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2013. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodin Viktor je konzultant EBRD-a i jedan je od najvećih ako ne i najveći stručnjak za zbrinjavanje otpada. Preporučam svakom da pročita ova dva dokumenta u privitku i jako mi je žao što knjigu nije promovirao kolega Pecnik,kako sam prvobitno s gospodinom Viktorom dogovarao.


...hm, mislila sam da je dogovarao organizator, a ne vi..... Shocked ...inače, slažem se s tim da je g. Simončić vrlo kvalitetan stručnjak u svom fahu....a sad, što se tiče poljoprivrede iz vašeg programa, imam par pitanja:
1. koji su konkretni savjeti koje će inženjeri poljoprivrede davati poljoprivrednicima? Stručni ili legislativni? Imamo li dovoljno stručnjaka koji znaju pokriti teme o kojima npr. priča g. Simončić?
2. imate riješene mlade i nezaposlene inženjere. Na koji način ćete riješiti velike probleme postojećih poljoprivrednika, koji mahom imaju niže obrazovanje, ne znaju se služiti kompjuterima, nemaju pristup informacijama o legislativi koji stupa na snagu u srpnju (ekološke norme, certifikati, Nitratna direktiva...)?
3. u istoj ciljnoj skupini imate problem prilagođavanja farmi EU legislativi. Na koji način ćete takvim poljoprivrednicima omogućiti preustroj na EU standarde, a znamo da najveći dio njih nema financija za takva ulaganja i ne zna raditi EU projekte koji bi im omogućili financiranje npr. laguna za stajski gnoj?

Molim Vas da odgovori budu konkretni, a ne politički - jer u slučaju da dobijete županiju, imate vraški posao prebacivanja i uhodavanja u EU i po tim pitanjima....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2013. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
Stranica 5 ovog foruma, komentar Miroslava Varge,
ako ne to, onda google Miroslav Varga program..ako ne ni to, evo mala pomoc posto previse energije trosis na forumu da bi pogledao:
http://miroslav-varga.com/program/
Dakle, najprije pogledas, uputis se u stavove i ciljeve kandidata, pa ga onda komentiras.

Čitala sam program i već upitala g. Vargu odakle misli namaknuti tolika sredstva da barem pola programa realizira. Nisam vidjela odgovor.
Npr: otkup i promptna isplata poljo-proizvoda? Tko će snositi trošak neprodanog (uvelog i istrulog) voća, povrća i sl?. Možda vam se to čiti nevažno, ali nije - vjerujte. Mnoge zadruge su tako propale Sad
Ima još toga u programu što mi se ne čini moguće ostvariti jer ne ovisi samo o lokalnoj samoupravi nego o državi(vlasti) koja je previše centralizirana.
Meni se to čini kao obećanje da ćemo još ove godine naseliti Veneru ili (barem) Mjesec.
Lijepo je nešto željeti, ali za ostvarenje želja trebaju NOVCI, ali i izmjena kojekakvih zakona i sl..

P.S.
Molim da se ovo ne shvati kao zlonamjerni komentar. Želim prije 19.5. dobiti odgovore da bih odlučila kome dati svoj glas.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2013. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodin Viktor je konzultant EBRD-a i jedan je od najvećih ako ne i najveći stručnjak za zbrinjavanje otpada. Preporučam svakom da pročita ova dva dokumenta u privitku i jako mi je žao što knjigu nije promovirao kolega Pecnik,kako sam prvobitno s gospodinom Viktorom dogovarao.


...hm, mislila sam da je dogovarao organizator, a ne vi..... Shocked ...inače, slažem se s tim da je g. Simončić vrlo kvalitetan stručnjak u svom fahu


Razgovarao sam s gospodinom Viktorom prije organizatora. Ali zaključili smo kako je u tijeku predizborna kampanja i kako je tema prevažna i univerzalna, da bi bilo bolje da predstavljanje knjige preuzme netko tko je 'zeleni' aktivist. To ne znači da smo se razišli ili da se ne slažemo. Naprosto, samo smo htjeli da što više ljudi sazna za probleme i da ne odbijemo one koje možda tema zanima, ali zbog Pecnika, lokalnih izbora, mene ili Laburista ne bi došli poslušati ovog izuzetnog čovjeka.
Uvjeren sam da druge stranke ne bi tako razmišljale niti bi dozvolile da išta bude ispred njih. Pa slikaju se i kad zakrpaju ciglom rupu.
Citat: ›
....a sad, što se tiče poljoprivrede iz vašeg programa, imam par pitanja:
1. koji su konkretni savjeti koje će inženjeri poljoprivrede davati poljoprivrednicima? Stručni ili legislativni? Imamo li dovoljno stručnjaka koji znaju pokriti teme o kojima npr. priča g. Simončić?

Nemamo. Ali, ako ste čitali program, vidite da je strašan naglasak na edukaciji. U svim segmentima gospodarstva, gdje imamo komparativne prednosti u odnosu na druge, pokušat ćemo ih aktivirati. Probudit ćemo uspavanu ljepoticu, moćnu Slavoniju (i Baranju) je naš slogan. Inženjere treba dodatno educirati u dijelu koji im nedostaje (Eu propisi, norme emisije tlo-zrak-voda, obaveze RH/Županije/Općine/Poljoprivrednog gospodarstva i sl.)
Citat: ›
2. imate riješene mlade i nezaposlene inženjere. Na koji način ćete riješiti velike probleme postojećih poljoprivrednika, koji mahom imaju niže obrazovanje, ne znaju se služiti kompjuterima, nemaju pristup informacijama o legislativi koji stupa na snagu u srpnju (ekološke norme, certifikati, Nitratna direktiva...)?

Oni koji su se spremni educirati imati će tu mogućnost o trošku Županije. Ali ne tako da se skupi ekipa koja onda putuje po Europi skupljati turistička iskustva, nego ćemo im dovesti relevantne stručnjake (gosp Viktor je svakako jedan od njih, ali ne i jedini). Mladi inženjeri će biti u to uključeni i pomoći će svakom gospodarstvu koje je spremno sudjelovati. Oni koji neće htjeti sudjelovati (jer se poljoprivredom bave na način kao njihov otac ili djed prije njih) neće biti otpisani, ali neće biti obuhvaćeni u program edukacije nego u program organiziranog otkupa ili program diverzifikacije prihoda seoskog imanja - turizam, udomljavanje i sl.
Citat: ›
3. u istoj ciljnoj skupini imate problem prilagođavanja farmi EU legislativi. Na koji način ćete takvim poljoprivrednicima omogućiti preustroj na EU standarde, a znamo da najveći dio njih nema financija za takva ulaganja i ne zna raditi EU projekte koji bi im omogućili financiranje npr. laguna za stajski gnoj?

Umjesto da RRA radi tkz. soft projekte u kojima smo navodno dovukli stotine milijuna €, ali stanovnici Županije to ne osjete, prebaciti će se aktivnosti na konkretne projekte razvoja sela i seoskih gospodarstava. Princip će biti temeljen na voucheru - Županija će zainteresiranom dati voucher koji će vrijediti kolika je cijena izrade projekta, a korisnik će birati kome će dati taj voucher da mu radi projekt. Ako nitko neće dati voucher u RRA, nećemo ih financirati - rješavamo 2 problema istovremeno. Nagrađujemo izvrsnost i subvencioniramo izradu projekta. Prema EU propozicijama teško je dobiti novac za izradu projekta, ali dozvojene su horizontalne mjere potpore.
Citat: ›
Molim Vas da odgovori budu konkretni, a ne politički - jer u slučaju da dobijete županiju, imate vraški posao prebacivanja i uhodavanja u EU i po tim pitanjima....

Ne samo vraški posao u Županiji nego ćemo morati strašno pritisnuti i Ministarstva i Vladu RH jer čitav niz popratnih pravilnika nije donesen, a uvjet su za korištenje EU fondova. Spomenuo bih samo nitritnu direktivu ili pravilnik za emisiju CO2 sa farme ili obuhvatni plan zaštite zrak-tlo-voda itd.
Znam što me čeka i imam rješenja za probleme. Zato i tražim priliku da to riješim jer sadašnja ekipa niti moji protukandidati nemaju predodžbu o tome što sve treba hitno napraviti.
Za eventualna dopunska pitanja možete koristiti [email protected] ili FB ili ovdje na Forumu.
Da ne ispadne da je ovo Offtopic: Pecnik je vodio dio ekipe koji su jako dobro snimili probleme (i naravno da je dio toga naveo i u članku), ja sam vodio ekipu koja je izradila rješenja.
Ne umišljamo si da smo obuhvatili sve probleme niti da imamo za sve rješenja. Ali ono što znamo iz čitanja i komunikacije s drugim protu-kandidatima: Nitko nema programe kao mi. Nisam siguran da to birači prepoznaju, ali radimo maksimalno na tome da objašnjavamo od vrata do vrata. Možda jednog dana pokucamo i kod Vas?


Zadnja promjena: Miroslav Varga; 18.04.2013. 16:10; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2013. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Miroslav Varga je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodin Viktor je konzultant EBRD-a i jedan je od najvećih ako ne i najveći stručnjak za zbrinjavanje otpada. Preporučam svakom da pročita ova dva dokumenta u privitku i jako mi je žao što knjigu nije promovirao kolega Pecnik,kako sam prvobitno s gospodinom Viktorom dogovarao.


...hm, mislila sam da je dogovarao organizator, a ne vi..... Shocked ...inače, slažem se s tim da je g. Simončić vrlo kvalitetan stručnjak u svom fahu....a sad, što se tiče poljoprivrede iz vašeg programa, imam par pitanja:
1. koji su konkretni savjeti koje će inženjeri poljoprivrede davati poljoprivrednicima? Stručni ili legislativni? Imamo li dovoljno stručnjaka koji znaju pokriti teme o kojima npr. priča g. Simončić?
2. imate riješene mlade i nezaposlene inženjere. Na koji način ćete riješiti velike probleme postojećih poljoprivrednika, koji mahom imaju niže obrazovanje, ne znaju se služiti kompjuterima, nemaju pristup informacijama o legislativi koji stupa na snagu u srpnju (ekološke norme, certifikati, Nitratna direktiva...)?
3. u istoj ciljnoj skupini imate problem prilagođavanja farmi EU legislativi. Na koji način ćete takvim poljoprivrednicima omogućiti preustroj na EU standarde, a znamo da najveći dio njih nema financija za takva ulaganja i ne zna raditi EU projekte koji bi im omogućili financiranje npr. laguna za stajski gnoj?

Molim Vas da odgovori budu konkretni, a ne politički - jer u slučaju da dobijete županiju, imate vraški posao prebacivanja i uhodavanja u EU i po tim pitanjima....


svaka čast Peci ali knjiga ne bi bila predstavljena tako kako se knjiga čita, jer Peco nije verziran u svim odvratnostima i sranjima koja se dešavaju i dešavala se u području zaštite okoliša i politici oblikovanja iste.alo vjerujem da će doći i reći ono što misli. načisto je ispalo da promocija knjige otvara predizborne debate...bez veze

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.04.2013. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj grad je doista rupa nad rupama...
ovakav politički šljam se samo tu može skupiti...hrpa neradnika,analitičara,profitera,zločinaca,komunjara,anarhista,više ne znam šta bih dodao za njih...
to ima samo ovdje,nažalost.
svi,ama baš svi kandidati i za župana i za gradonačelnika su promašeni slučajevi,koji ulaze u politiku radi "sigurno" neispravnih razloga ili iz svoje koristi....
nakon svega što sam proičitao u posljednje vrijeme na ovom forumu,sve mi se zgadilo i više nisam siguran da ću uopće ići glasati,pa makar i ovi hoštapleri ostali na vlasti,jer ne vidim da će se išta promijeniti....
bolje sutra se ne nazire u Osijeku,radna mjesta se neće otvoriti,došao na vlast Vrkić,Pecnik ili neki treći,jer je sve popljačkano...
jedini spas Osijeku je strani kapital i strane tvornice,pa makar radili i za 3000 kn,jer ovako ljudi ne rade nikako!
ovaj forum je postao prepolitiziran i ovo je moj zadnji post na njemu,jer koliko god ne volim HDSSB i ostale,smatram da bi ovo trebao biti sveopći Osječki forum,a on se pretvorio u forum političkih bitaka bolesnih likova koji nemaju pojma o politici,a kamoli o svom životu...
(čat izuzetcima,osim gosp.Varge,svi kandidati su prosto odvratno ljigavi!)
ona miss interneta,koja se javila,Dološićka ili kako već,to je naša zbilja i stvarnost...ili kandidatkinja HSP-a Daria Paloš,hahahah zaista jadno.....pa šta te osobe mogu ponuditi meni ili ostalima,ako dođu na vlast,hahahahha...pa Osječe,šta si doživio.....
lijepo mi u Švabiju i platiti Merkelici da nam "posudi" nekog gradonačelnika i stvar riješena....

kako je krenulo,Slavonija i Baranja će na karti EU biti obilježena kao "siva zona" ili "crna rupa"...
želim svim kandidatima da izgube i da se osramote,a posebice Đapiću(najvećoj ljigi u Osijeku) i da se okanu politike i neka idu raditi nešto produktivno,recimo donirati organe...Smile

adio....

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2013. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gladnikruha je napisao/la: ›
ovaj grad je doista rupa nad rupama...
ovakav politički šljam se samo tu može skupiti...hrpa neradnika,analitičara,profitera,zločinaca,komunjara,anarhista,više ne znam šta bih dodao za njih...
to ima samo ovdje,nažalost.
svi,ama baš svi kandidati i za župana i za gradonačelnika su promašeni slučajevi,koji ulaze u politiku radi "sigurno" neispravnih razloga ili iz svoje koristi....
nakon svega što sam proičitao u posljednje vrijeme na ovom forumu,sve mi se zgadilo i više nisam siguran da ću uopće ići glasati,pa makar i ovi hoštapleri ostali na vlasti,jer ne vidim da će se išta promijeniti....
bolje sutra se ne nazire u Osijeku,radna mjesta se neće otvoriti,došao na vlast Vrkić,Pecnik ili neki treći,jer je sve popljačkano...
jedini spas Osijeku je strani kapital i strane tvornice,pa makar radili i za 3000 kn,jer ovako ljudi ne rade nikako!
ovaj forum je postao prepolitiziran i ovo je moj zadnji post na njemu,jer koliko god ne volim HDSSB i ostale,smatram da bi ovo trebao biti sveopći Osječki forum,a on se pretvorio u forum političkih bitaka bolesnih likova koji nemaju pojma o politici,a kamoli o svom životu...
(čat izuzetcima,osim gosp.Varge,svi kandidati su prosto odvratno ljigavi!)
ona miss interneta,koja se javila,Dološićka ili kako već,to je naša zbilja i stvarnost...ili kandidatkinja HSP-a Daria Paloš,hahahah zaista jadno.....pa šta te osobe mogu ponuditi meni ili ostalima,ako dođu na vlast,hahahahha...pa Osječe,šta si doživio.....
lijepo mi u Švabiju i platiti Merkelici da nam "posudi" nekog gradonačelnika i stvar riješena....

kako je krenulo,Slavonija i Baranja će na karti EU biti obilježena kao "siva zona" ili "crna rupa"...
želim svim kandidatima da izgube i da se osramote,a posebice Đapiću(najvećoj ljigi u Osijeku) i da se okanu politike i neka idu raditi nešto produktivno,recimo donirati organe...Smile

adio....


potpisujem! to je to.
malo nas je al smo govna
pa-pa

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2013. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čitala sam program i već upitala g. Vargu odakle misli namaknuti tolika sredstva da barem pola programa realizira. Nisam vidjela odgovor.
Npr: otkup i promptna isplata poljo-proizvoda? Tko će snositi trošak neprodanog (uvelog i istrulog) voća, povrća i sl?. Možda vam se to čiti nevažno, ali nije - vjerujte. Mnoge zadruge su tako propale Sad
Isprika za neodgovaranje, ali ne vidjeh Vaše pitanje ranije. Nažalost se dogodi da u silnom broju upita i mailova ponešto preskočim. Ali molim sve koji ne dobiju odgovor za dan-dva pošalju na mail [email protected] podsjetnik da im odgovorim.
Vezano uz ovo važno pitanje, odgovorio bih vrlo jednostavno. Maksimiziranjem prodaje (obilazak restorana, hotela, vrtića, škola, bolnica, domova zdravlja, hitne pomoći, staračkih domova, javnih i pučkih kuhinja - ne samo na području Županije) pokušati će se otpad svesti na minimum.
Novac koji je potreban za otkup i sada se osigurava, samo na način da se proračunski novac daje i onda se kupuje roba od različitih dobavljača po vrlo različitim cijenama. Kada se usporede tržišne cijene i cijene po kojima neke institucije otkupljuju prehrambrene proizvode, prostora ima i za DORH. Dakle jedan dio novaca se i sada financira iz proračuna za nabavku prehrambrenih proizvoda. Pojednostavljeno - Umjesto proračunskog novca za nabavu npr. salate, korisnik će dobiti salatu.
Drugi dio je licitacija kojom se omogućuje otkup robe koja je još uvijek upotrebljiva, ali nije potpuno svježa. Takve robe bi trebalo biti oko 5 - 7,5% najviše. Treći je dio sklapanje ugovora o preuzimanju robe s udaljenim kupcima putem subvencioniranog prijevoza - dakle isporuka na prag kupcima u Zagrebu. Četvrti je kanal prodaje u izvozu gdje se prvoklasna roba uvijek može dobro utržiti, a aerodrom, luka i cesta postoje.
Da podsjetim - cijeli model funkcionira već preko 100 godina u Nizozemskoj, Belgiji, Danskoj. Funkcionirao je i kod nas, ali smo ga ukinuli dekretom. Zadruge nisu mogle opstati jer ih se htjelo uništiti! I nisu imale riješenu distribuciju.
U svom programu sam napisao da smatram da su Župan i Gradonačelnik zaposlenici koji trebaju 'prodavati' proizvode i usluge iz Županije.
Stoga novac za otkup postoji, ali je do sada bio trošen putem drugih kanala.
Citat: ›
Ima još toga u programu što mi se ne čini moguće ostvariti jer ne ovisi samo o lokalnoj samoupravi nego o državi(vlasti) koja je previše centralizirana.
Volio bih da mi konkretno napišete što mislite da je 'šuplja priča'.
Citat: ›
Meni se to čini kao obećanje da ćemo još ove godine naseliti Veneru ili (barem) Mjesec.
Zaista ne znam u kojem ste to dijelu programa pročitali?
Citat: ›
Lijepo je nešto željeti, ali za ostvarenje želja trebaju NOVCI, ali i izmjena kojekakvih zakona i sl..
Napisao sam 5 važnih točaka i zamislite, za 3 uopće ne treba novaca. Najviše sam komentara i pohvala dobio za točku programa gdje sam naveo da će svaka Proračunska kuna biti objavljena kome i kada je isplaćena, da će svatko tko radi u javnoj upravi morati javno objaviti svoj CV i kontakt podatke s opisom svojih dužnosti i nadležnosti i da će morati službenici ići u kućne posjete teško pokretnim osobama. To su mjere koje ne traže skoro nikakvo ulaganje, a jako puno pomažu onima koji nešto trebaju od Županije.
Novac je svakako problem, ali ako uzmete u obzir da je u Županiju nagurano toliko zaposlenika da oni sami 'pojedu' skoro 30% izvornih prihoda mislim da imamo potencijala i rješenja.
Citat: ›
P.S.
Molim da se ovo ne shvati kao zlonamjerni komentar. Želim prije 19.5. dobiti odgovore da bih odlučila kome dati svoj glas.
I da je zlonamjerno, smatram svojom obavezom da Vam predstavim svoje ideje, program i stavove. U poduzetništvu sam skoro cijeli radni vijek i znam dobro procijeniti što se može, a što ne. I u politiku sam ušao bez iluzija da će svi biti dobronamjerni. Ali moj je zadatak da budem pristojan, odmjeren, konkretan i nadasve pristupačan. Od danas do kraja svog manadata. Često to političari zaborave.


Zadnja promjena: Miroslav Varga; 18.04.2013. 16:54; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2013. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodine Varga, iako niste moj prvi izbor na idućim izborima, reći ću da me impresionira činjenica da ste se uopće pojavili ovdje na forumu i strpljivo sudjelujete u raspravi koja često zna biti vrlo žustra.

Žalosno je što u 21. stoljeću nemamo ovdje i ostale kandidate, kako za župana, tako i za gradonačelnika.

Eto prijedloga za uredništvo portala - pošaljite poziv svim kandidatima da se registriraju, otvorite novi pod forum "Izbori", stavite teme po strankama ili kandidatima i neka se svatko predstavi i nek svatko odgovara na pitanja.

Inače, gospon Varga, Iz svega što sam pročitao, vidim da imate jasno artikulirane stavove uz minimum folklorne demagogije - to je nešto što apsolutno cijenim.

Sretno!

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.04.2013. 17:11 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alaj se na ovome forumu lupeta čudo jedno, hahha
Jedino tko pametno piše i daje konkretne odgovore je gosp.VARGA ostalo je sve 0 bodova , ponavljam 0 BODOVA . Ako nemate koju pametnu de prošetajte uhvatite zraka i onda opet zaronite u 10m2

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2013. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prave informacije su na Osječkim vijestima žalosno što ovakve teme ne objavi Glas Slavonije . Dakle veliki su propusti u tom tisku građani žele informacije nikada nije u Glasu Slavonije objavljeno kako su opljačkana Osječka poduzeća .. nedavna tema je bila MK Slavonija.. i ništa od toga da ne nabrajamo sve firme po gradu na kakav sumnjiv način su nestajale. Zaista je Glas Slavonije zanimljiv tisak za svoje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2013. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Prave informacije su na Osječkim vijestima žalosno što ovakve teme ne objavi Glas Slavonije . Dakle veliki su propusti u tom tisku građani žele informacije nikada nije u Glasu Slavonije objavljeno kako su opljačkana Osječka poduzeća .. nedavna tema je bila MK Slavonija.. i ništa od toga da ne nabrajamo sve firme po gradu na kakav sumnjiv način su nestajale. Zaista je Glas Slavonije zanimljiv tisak za svoje..


huhu.hadeze televizija priča kako su hadezenjare razbucale osječka poduzeća

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2013. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilj je napisao/la: ›
lehi je napisao/la: ›
Prave informacije su na Osječkim vijestima žalosno što ovakve teme ne objavi Glas Slavonije . Dakle veliki su propusti u tom tisku građani žele informacije nikada nije u Glasu Slavonije objavljeno kako su opljačkana Osječka poduzeća .. nedavna tema je bila MK Slavonija.. i ništa od toga da ne nabrajamo sve firme po gradu na kakav sumnjiv način su nestajale. Zaista je Glas Slavonije zanimljiv tisak za svoje..


huhu.hadeze televizija priča kako su hadezenjare razbucale osječka poduzeća


HDZ? Ne bih rekao da OSTV ima neke prevelike veze s HDZ-om, možda samo u samim počecima prije 4,5,6 godina.
Koliko vidim (ok, rijetko, ali katkada i pogledam nešto na OSTV) tamo se pojavljuu ljudi iz svih stranaka, osim HDSSB-a.
Navodno su župan i gradonačelnik već xy puta pozivani, ali imaju zabranu pojavljivanja na OSTV.(Zna se tko donosi sve odluke)
Čak i namjerno smetaju OSTVu, sabotiraju im rad, ne pozivaju na sjednice GRADSKOG poglavarstva itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zorro Os
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2013. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV sada nema nikakve veze sa HDZ-om.Tj ima isto toliko kao i sa Đapićem,Laburistima i SDP-om.Istina je da svi mogu na OSTV u sučeljavanje besplatno uključujuči i HDSSB.I nije u pitanju nikakav mačak u vreći.A ostali mogu onoliko koliko plate i to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac35
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2013. 0:09 
Naslov:  Re: (Ne)dosljednost izbornih obećanja i (be)smisao političke korektnosti [+demanti Nedeljka Bosanca]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam za vas, ali ja ovoj maloj miss Dološički dajem svoj glas. Prvo nisam skonto ko je , no nakon čitanja i večerašnje vruće linije sa Flauderom ( maloj svaka čast na ovome danas ) sjetio sam se da je upravo ta miss kako ju ovdje nazivate prije 3,4g spasila preko 500 studenata Pravnog fakulteta u Osijeku da neodu za Split i omogučila im borbom i pregovorima sa profesorima da polažu najteže predmete preko kolokvija i završe fakultet. I to sama ona, s nekolicinom ulizica iz SZ.... I ja sam bio u tom sra*****. Jako dobro je se sječam kao i njenih riječi: jedna borba jedan svijet....
Iznenadio sam se kad sam vidio u kojoj je stranci..... ona je žena revolucionar, a ne političar....
No, previše ružnih faca već godinama gledam na ovoj političkoj sceni i slušam sr***** , ova Dološička je ugodno iznenađenje ( i glasom i stasom Smile)) ) i bit će ju zanimljivo pratiti. Pecniku nedam glas, njoj dajem i fala joj još jednom što mi uštedila masu para na faxu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: